Пенек Возмездия• 1 час назад
Авторські, дівочі, спільні тури
Дівчата, дожилася. Їхати на відпочинок немає з ким. Подруги то сімейні, то… довга історія. Порадьте хто збирає тури компанією, все одно самі жінки чи спільні. Знаю що є ретрити та авторські тури.
І будь ласка про подорожі одній - то не моє. Взагалі. Я екстраверт і мені потрібні люди
Ушла и Пришла• 1 час назад
На ФБ Тамара горіха Зерня нещодавно піарила свій тур в Португалію і що то якась дівчина організовує
Читала по діагоналі, тому подробиць не знаю
пс: до речі, хто мені вічно 🤦♀️ ліпить під постами про ’полевых жен’: і у неї і у доньки (наскільки я зрозуміла), чоловіки не витримала відстань:(
Пенек Возмездия
• 1 час назад
Ответ дляУшла и Пришла
Сто років не маю ФБ. Але дякую 😁
Пенек Возмездия
• 1 час назад
Ответ дляВпораюсь зі всим
Феєрію мандрів подивіться, там є підселення.
О, подивлюсь, дякую
Свекруховна• 1 час назад
У любого туроператора экскурсионные туры - это груповые тупы с подселением. Если вам просто нужна попутчица- в фейсбуке полно групп типа ’шукаю попутника’. Авторских туров полно в инстаграм
Пенек Возмездия
• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
В неї шикарні тури
Дякую ☺️ знаю що багато хто в інста збирає народ, але не могла знайти
ХуАнита• 1 час назад
Мені дуууже подобається такий формат турів) Це зовсім по-іншому ніж з подругами, коханом, або з друзями....Намагаюся ’чередувати’ свій відпочинок ...
Я уже декілька років подорожую фотортрипами з Машею Міхайлюк, но це тільки якщо ви любите фотосессіі
Пенек Возмездия
• 1 час назад
Ответ дляХуАнита
Не дуже люблю фотосесії але хто заважає спробувати щось нове для себе 🤗