УжеВотДа• вчера в 18:01
Які ж вони тв…рі, ті орки
Шкода дітей
Фенте Фря• вчера в 18:03
для них всі тільки ресурс, на майбутні війни, виродки не можуть жити в мирі
Україна понад усе!• вчера в 18:06
Ну так правильно
Они же всегда воюют, заранее готовят кадры
Так будет всегда, все кто не успел уехать в тюрьме (
Україна наше все• вчера в 18:07
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну так правильно
Тобто, так в тюрмі, як і в Україні?
Україна понад усе!• вчера в 18:08
Ответ дляУкраїна наше все
Тобто, так в тюрмі, як і в Україні?
Ну это же иное дело, сейчас скажут
Но в Украине мы вынуждено защищаемся
А те всегда специально воевали и будут
Но в Украине мы вынуждено защищаемся
А те всегда специально воевали и будут
Вишня на торті• вчера в 18:09
Ответ дляУкраїна наше все
Тобто, так в тюрмі, як і в Україні?
Україна якщо кадри і готує то для захисту а не нападати на когось
Україна наше все• вчера в 18:09
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну это же иное дело, сейчас скажут
Но в Украине мы вынуждено защищаемся
А те всегда специально воевали и будут
Но в Украине мы вынуждено защищаемся
А те всегда специально воевали и будут
Вот только у них границы никто не закрывает.
Вишня на торті• вчера в 18:09
Ответ дляУкраїна наше все
Країна мрія ? Да ?
Україна наше все• вчера в 18:10
Ответ дляВишня на торті
Готувати кадри це виловлювати всіх підряд чоловіків на вулиці?
Бо так наказують друзі і партнери.
Україна наше все• вчера в 18:11
Ответ дляВишня на торті
Ви вже готуєтесь в кадри? Чи плануєте воювати ще 5 років в окопах дивану?
Вишня на торті• вчера в 18:11
Ответ дляУкраїна наше все
Бо так наказують друзі і партнери.
Хто що наказує
Красти теж зе наказують
?
Красти теж зе наказують
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 18:11
и що тут дивного? це все закономірно, і як буде використовуватись населення на окупованих територіях вони і не приховували. Це до слова про те, як щасливо живуть в окупації.
Україна наше все• вчера в 18:11
Ответ дляВишня на торті
Хто що наказує
Красти теж зе наказують
?
Красти теж зе наказують
Не наказують, а закривають на ті крадіжки очі, бо у них свій інтерес
Жерица ночи• вчера в 18:11
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну это же иное дело, сейчас скажут
Но в Украине мы вынуждено защищаемся
А те всегда специально воевали и будут
Но в Украине мы вынуждено защищаемся
А те всегда специально воевали и будут
И где же вы лично защищаетесь?
Жерица ночи• вчера в 18:13
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Як?Чоловіки ходять,озираючись чи не під´їде бурятський бусик?
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 18:16
Ответ дляЖерица ночи
До чого ваш висер? В днр запихували в бусіки і витрушували з маршруток ще в лютому 2022 року. Ще до війни.
А у нас через 3 роки ТЦК-терор почався, коли добровольці закінчились, а сміливі українські чоловіки вирішили, що то не їхня війна.
Україна наше все• вчера в 18:18
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
До чого ваш висер? Ви були в ДНР і це бачили?
Ви така смілива жінка, то йдіть і воюйте. Чи ваша принциповість і вмотивованість на дивані і закінчується?
Мейк-ап форева• вчера в 18:18
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
через 3?
в 2025 году?
вы ничего не путаете?
в 2025 году?
вы ничего не путаете?
Жерица ночи• вчера в 18:19
Ответ дляГарнюнька
А мы прямо другие?)))
Учим нюхать цветочки и улыбаться солнцу?)
Украинское руководство имеет право делать со своим населением всё,что захочет.Хоть всех в Тысе утопить. А российское на оккупированных не имеет права учить девочек медицине,а мальчиков,как с автоматом обращаться.
Сарказм.
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 18:19
Ответ дляУкраїна наше все
чоловік вже воює, свій борг державі ми вже сплачуємо. Якщо і з вашої родини хтось воюватимеме, то на одного потєрпєвшєго з бусіка буде менше.
Небалувана Галя• вчера в 18:20
Ответ дляУкраїна наше все
В Иране тоже кстати никто не додумался закрыть границы, не шарят они, не будет у них потужности и незламности
Україна наше все• вчера в 18:21
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Моя родина нічого державі не завинила.
Тим паче моя родина не винна нікому ані здоров´я, ані життя.
Якщо ваш чоловік попав на фронт, то це вам не дає ніякого права розказувати, що там повинні бути і всі інші.
Дружная семейка• вчера в 18:21
А мед обучение бесплатное? Это только училище или в мед универы тоже бесплатно можно у них учиться?
Жерица ночи• вчера в 18:21
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А чому перестали в днр запихувати в бусіки і витрушувати з маршруток?
Гарнюнька• вчера в 18:21
Ответ дляЖерица ночи
Сарказм.
А вы приедьте туда и расскажите им это.
Укр руководство имеет право делать со своим что хочет? Вы вообще в себе?
Міряно-переміряно• вчера в 18:21
Гляньте как защищают свою говнорасию, сразу «а в Украине, а тцк, а границы» - заскулили
Мейк-ап форева• вчера в 18:22
Ответ дляНебалувана Галя
а кто там пошел полномаштабным вторжением?
никто
хотя нам то что от этого, не легче - концлагерь во всей красе
никто