Готова до другої• вчера в 19:24

Я вже все.. їде дах

Я багато раніше тут писала. Що повернулася з Німеччини з дитиною. А тут нічого не складається. Ні з роботою ні з відносинами з чоловіком.
Я просто змінилася вже в гіршу сторону фізично і психічно. Я днями плачу, в мене відчуття вини що я дитину сюди привезла.
Не можу жити. В мене такі істерики що я жити не можу, не можу виплачуватися, сльози рікою . Днями таке.
Постійно думки про ухід з життя.
Рік назад пробувала есцитплопрам. Не підійшов.
Я боюся йти до лікаря
lilul990• вчера в 22:01
Ответ дляПолтавська галушка
Організуйте суботник у дворі, в нас у місті завжди навесні і в осени і вдома, і на роботі, всі виходять і прибирають, доводять все до ладу. І після обстрілів не тільки комунальщики, а всі люди допомагають. Тому і чисто, і красиво скрізь. І не інопланетяни це роблять, а самі люди.
А я з автором згодна. Можна перекопати, насадити і прибрати. Але відчуття тоски і невідворотності того шо це все буде похєрєно - не покидає. Що тут нічого доброго не буде, як би ти не старався
Помаранчова душа• вчера в 22:03
Ответ дляПолтавська галушка
То чому ж ви, кияни, до такого допустили? Хіба можно так своє місто не любити? Тим паче таке неймовірно красиве? Нам би таку річку як Дніпро, був би наш Харків найкращий у світі. А так тільки в Україні . У нас навіть в спальних районах і тротуари новенькі вже під час війни зробили, й клумби, і вичищається все до блиску. Була впевнена, що в Києві ще краще, у вас же бюджет явно більший.
До чого тут кияни. Треба мера, як наш Терехов, або як оце Генадій Адольфович був.
База_птеродактилей• вчера в 22:03
Ответ дляМааарковная
Автор, я точно так, як ви все сприймаю. Теж повернулися. Все дратує , все не так. Але у мене син просто вимагав -додому і все, в свою школу, до своїх друзів … та. Школа не подобалася, казав нічого не вчать, я тупію. Приїхав, щасливий, вчиться. А я страждаю тут і ніяк не можу себе налаштувати і спокійно до обстрілів ставитися, я постійно напружена, я просто боюся((
В мене 19 років теж хоче приїхати не на довго, а в мене дах іде, бо не знаю як назад, без резерву, там має писати що студент
Marinett• вчера в 22:03
Люба авторко, хочу вас підтримати. Ви молодець, що наважились виїхати і що наважились повернутись. Підозрюю, що у вас депресія все ж таки. Рекомендую вам розпочати ваше відновлення з консультації психіатра для підбору антидепресанта - його підбирають індивідуально і на перший час роблять прикриття іншими препаратами. Те що не підійшов есциталопрам не означає, що вам не підійдуть інші. Також розпочніть роботу з психологом - для пошуку внутрішніх опор та кращого розуміння себе. І вже потім вам легше буде вирішити чи хочете ви повернутись в Німеччину чи ні. Звісно, якщо ви живете біля лінії зіткнення - тут інша етіпність - спочатку відновлення безпеки, а потім все інше. Бажаю вам миру, відновлення та внутрішньої гармонії.
Мааарковная• вчера в 22:04
Ответ дляБаза_птеродактилей
Знайомий їхав в 22 роки, не студент, виїхав без проблем. А мій ще школяр, поки не цікавилася такими речами
Мааарковная• вчера в 22:09
Ответ дляПолтавська галушка
А Ви в Києві народились і виросли?
Я так. Але дійсно, все занепало зараз… ось на Хрещатику сьогодні фото. Подивіться на цю лавочку! Я вже мовчу про дороги, тротуари, пилюку… але не це головне. От з вікна вигляд на днях(( важко з цим жити
lilul990• вчера в 22:11
Ответ дляМааарковная
Боже яке все убите
Мааарковная• вчера в 22:13
Ответ дляlilul990
Боже яке все убите
А ці залізяки на майдані??? Ну як так можна…
Тільки небо гарне і сонце! Все
lilul990• вчера в 22:14
Автор, ви нормальна, не переживайте. Вам просто нравиця стабільність, передбачуваність, порядок і ухоженість.

Просто Україна це країна для соціального ліфта тих хто не хоче нічого робити чесною працею. Переважно
Анонім-ка• вчера в 22:14
Ответ дляПомаранчова душа
Ще одна людьми розкидується. Зараз це злочинна розкіш, всіх посилати на всі боки
Не всі люди приносять користь в цьому випадку це не розкіш, це гарна ідея.
lilul990• вчера в 22:17
Ответ дляАнонім-ка
Українці підняли польші ВВП на 1,2 відсотка. А нам розказують в Україні шо проблема в нас і нам треба просто більше працювати

Нарешті цю брехню викрито. Просто треба шоб дебіли відвалили з керівних посад
ДелиВерка• вчера в 22:16
Ответ дляГотова до другої
Я не можу тут жити. Я ненавиджу все тут.
Убейся апстену.
Помаранчова душа• вчера в 22:16
Ответ дляАнонім-ка
Ви не перша, хто поділяє не уберменшів та унтерменшів. На тих, від кого є користь, і від кого нема. Це небезпечні ігри.
Тишком нишком• вчера в 22:21
Вы еще месяца три назад собирались напится яду и выпрыгнуть в окно, автор займитесь чем-то по жизни, устройтесь на работу, пойдите на танцы, вы сходите сума от скуки, тысячи людей живут в Киеве с детьми, много переселенцев из прифронтовых городов, вы либо выезжаете назад в Германию или берёте себя в руки и не ноете.
Альфред Шнитке• вчера в 22:21
Ответ дляГотова до другої
При чому тут гроші.
Безпека, і те як все котиться в прірву.
І для дитини немає майбутнього
І для дитини немає майбутнього- это особенно умиляет)
Со стороны выглядит так:
Дама с условной Троещины выехала с дитем. Устала мыть посудки за сытыми немцами. И муж зазывал же возвращаться.
По итогу- все ужасное и грязное, и шо же делать, бо- все пропало.
Довольно противное чувство возникает.
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 22:21
Ответ дляMarinett
Она в Киеве с мужем забронированным,не работает, мужу трепет нервы и ребенку.
’Люба авторко’
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 22:27
Ответ дляГотова до другої
Я не можу привикнути до України знову. Мене зло бере що ми в такому лайні живемо. І не хочу тут жити
Так идите на работу,ходите на толоку по субботам, ловите бездомных животных,плетите сетки. Вы нихрена не делаете,а хотите, чтобы все за вас сделали.
Тупо рвотный порошок, бездельница, бедный ребёнок
Залізна тьотя• вчера в 22:24
Ответ дляlilul990

А до приїзду українців Польща дуже бідувала ?
Байрактарна• вчера в 22:24
Ответ дляПомаранчова душа
Кубло якесь, а не Порадниця. Люба автор, на жаль, за емпатією Вам не сюди....
це точно, що не сюди. До вас приходять додому і кажуть, що ви живете в лайні, і все що вас оточує - це лайно. Ой допоможіть мені, бо я не хочу жити так, як ви в лайні))
Прям одразу портал емпатії відкривається і починаєте співпереживати?
Тишком нишком• вчера в 22:25
Ответ дляГотова до другої
Зато на мове ненавидишь Украину😂 патриотка прям
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 22:25
Ответ дляПолтавська галушка
Понаехи засрали всё,комунальшиков загребли,а боксер и его дебилы воруют
Залізна тьотя• вчера в 22:25
Ответ дляТишком нишком
А це до чого ?
Анонім-ка• вчера в 22:25
Ответ дляАльфред Шнитке
Со стороны выглядит так:
Довольно противное чувство возникает.
Та це просто тріль. Там ні чоловіка, ні дитини, ні посуду в Німеччині...
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 22:26
Ответ дляПолтавська галушка
А Ви в Києві народились і виросли?
Та жлобиха она
Альфред Шнитке• вчера в 22:27
А если бы не война случилась, какое интересно будущее было бы у детки авторицы?
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 22:28
Ответ дляАльфред Шнитке
’Эмигрант увидел мир’
Помаранчова душа• вчера в 22:29
Ответ дляБайрактарна
Вы переставили акценти. Тема не про лайно, а про психічний стан автора. Лайно вказується як одна з причин його виникнення.
Байрактарна• вчера в 22:29
Ответ дляГотова до другої
Київ засраний по життю. Це не вчора сталося. А під час війни взагалі убожество
ви через війни вперше отримали можливість виїхати з Києва?
Жили в своїх злиднях в засраних під´їздах, а тут така можливість раз на все життя випала?
Уявляю, як вам важко. Не хочу вас засмучувати, але навряд чи ви і за кордоном почуватиметесь краще, якщо не відвідаєте психіатра.
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 22:30
Ответ дляПомаранчова душа
Так автор для количества пусть остаётся?
Помаранчова душа• вчера в 22:30
Ответ дляБайрактарна
І вона не казала ’я не хочу жити, ЯК ВИ, в лайні’. Це ваша вигадка, і дивно звинувачувати в ній автора.