Не зви чайна• вчера в 08:46

Хто відчуває себе одиноким. В 51.

От встали Ви зранку. Почався робочий день. Колектив можна сказати ну дуже маленький. Я сама можна сказати цілий день працюю.
Робота в іншому місті. Не там де я живу.
І в Вайбері, Телеграм та інших каналах.
Ноль повідомлень від реальних людей. Ні доброго ранку нічого.
Звичайно до того часу, поки їм від тебе щось не буде потрібно.
Наприклад, родичам потрібні гроші. А щось спитати , просто поговорити, як справи, що робиш.
Нема такого.
Є знайома, рідко пише. Подруг аж таких близьких ніколи не було. І зараз їм все рівно тим більше.
Вам сумно від цього?
Чи у всіх все добре?
Крайня невістка• вчера в 08:47
А як часто ви їм пишете?
Рятівник Малібу• вчера в 08:47
А вы с утра скольким своим друзьям подругам написали доброе утро ?
Джага-джага• вчера в 08:53
Чоловік, дитина не дають сумувати. Ще й кіт є. Але мені менше років
Додекаэдр• вчера в 08:56
У вас нема коханого, дітей, друзів, знайомих по інтересах?
Коли мені невистачає спілкування, то шукаю новий інтерес. З вересня ходжу на танці, дуже подобаються і самі заняття і коло спілкування
З родзинкою• вчера в 08:56
А де ваша родина-чоловік,діти?
Люблю пиво• вчера в 08:57
Мені 50. Проблема моєї самотності в моєму новому , мабуть віковому, сприйняттю світу і реальності. Почалися проблеми зі здоров´ям, часто головні болі. Подружки в мене на 5-3 років молодше за мене, в них поки що все добре, тому не можу щ ними про це поговорити. Дитина підліток, важкий вік, закриває перед носом двері, може , не розмовляє зі мною. Я почала закриватися в собі, не хочу нікого бачити. Ще й працюю віддалено.
При цьому на родичів нарікань немає. Гроші даю їм сама, хоч вони проти, кожен день вітаємось і піклуємось один за одного
Скокмоно - стокнуно• вчера в 08:57
Автор, у меня нет подруг, работы. Я немного моложе Вас. Муж работает дома, сын тоже дома - у него инвалидность
Созвон утром только с мамой.
У меня минимум общения после рождения сына, как-то привыкла за 11 лет
Аристократка-тунеядка• вчера в 08:58
49, впо, працюю, пішла на танці, знайомлюсь... Не вистачає подруги, але що вже зробиш. Коханої людини теж не вистачає, але зараз познайомилась, побачимо, як буде
Цигарний шланг• вчера в 08:58
Мы живём за границей. Ощущаю огромное одиночество. С мужем отношения ужасные. Спокойный, интеллигентный человек превратился в агрессивного психопата. Поговорить не с кем. Дети вынуждены это терпеть.
Гигиенишвили• вчера в 09:01
Одна я не люблю пусті розмови кожен день - як справи, шо робиш?
автор Не зви чайна • вчера в 09:07
Ответ дляКрайня невістка
А як часто ви їм пишете?
От і надоїло. Все пишу перша. Випрошую увагу.
автор Не зви чайна • вчера в 09:08
Ответ дляРятівник Малібу
Часто. І все перша.
І я написала, що не такі вже аж вони подруги.
автор Не зви чайна • вчера в 09:09
Ответ дляЗ родзинкою
А де ваша родина-чоловік,діти?
Діти самостійні. На протязі дня спілкуємося.
Чоловік є. Всі далеко зараз від мене.
От чоловік раніше писав. Зараз трохи погані стосунки.
автор Не зви чайна • вчера в 09:12
Ответ дляЛюблю пиво
Родичі то батьки сестри брати? Якщо привітні і багато. І все ініціативу перші проявляють, то добре.
І Ви пишете є подруги. То Ви не одинока.
автор Не зви чайна • вчера в 09:12
Ответ дляАристократка-тунеядка
Вам удачі і щастя бажаю.
автор Не зви чайна • вчера в 09:13
Ответ дляГигиенишвили
Вам певно вистачає спілкування? І певно Ви не емоційна людина. А ділова.
Добре що такий характер.
автор Не зви чайна • вчера в 09:14
Ответ дляЦигарний шланг
Вам скільки років? Діти маленькі?
Ви там з нашими можете дружити.
автор Не зви чайна • вчера в 09:15
Ответ дляАристократка-тунеядка
А танці які? Я теж би хотіла.
Крайня невістка• вчера в 09:15
Ответ дляЦигарний шланг
А зачем его вывозили?
автор Не зви чайна • вчера в 09:17
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Созвон утром только с мамой.
Розумію Вас.
Людина до всього дійсно привикає. Що поробиш . Головне все адекватно сприймати і перейматися аж так дуже сильно. Це життя. Воно непередбачуване. Удачі і здоровʼя Вам.
Люблю пиво• вчера в 09:21
Ответ дляЦигарний шланг
А сколько мужу лет?Понимаю вас. У моего характер испортился после 40. Живём сейчас врозь, чувствую, что привыкла жить без него, да и вообще никого не хочу.
Люблю пиво• вчера в 09:22
Ответ дляНе зви чайна
З gpt чатом не пробовали спілкуватися? Мені допомогає. Хоч інколи думаю, що я тю-тю
Але це краще, ніж вимагати чиюсь увагу.
Спілкуюсь з ним про квіти. Мене зазвичай ніхто живий в цьому не підтримує.
Скокмоно - стокнуно• вчера в 09:23
Ответ дляНе зви чайна
Розумію Вас.
Дякую. І Вам всього найкращого
Люблю пиво• вчера в 09:25
Ответ дляНе зви чайна
Часто. І все перша.
То добре подумайте над цим. Зробіть паузу. Якщо ніхто з них ( хто поруч) не згадає про вас протягом тижня-двох, забудьте про них.
Ті,що на відстані можуть не так часто з´являтися, це працює трошки інакше.
Я часто обираю піти гуляти сама ,ніж з подругою. Мені так комфортніше.
Люблю пиво• вчера в 09:28
Ответ дляНе зви чайна
Родичі-мама,сестра, племінниця. Мама ніколи сама не дзвонить перша, вона боїться нав´язуватись. Такий в неї характер. Але рада,коли дзвоню я. Сестра вияв справах, але спілкуємось час від часу. З племінницею дуже класні стосунки. Але вони всі далеко від мене. Як і мої справжні близькі друзі.
При цьому я відчуваю самотність. Це відчуття в середині себе, а не про проведення часу. Мені добре і самій.
Не пириживай• вчера в 09:29
Ответ дляНе зви чайна
Вам скільки років? Діти маленькі?
Ви там з нашими можете дружити.
Це проблема міграції. Наші не дуже охоче дружать. От ніби на заході якомусь поспілкувались, а далі всі по своїх нірках. Не охоче йдуть на контакт близький.
Люблю пиво• вчера в 09:32
Ответ дляНе пириживай
Я також за кордоном, але в мене є подруги. З однією правда не склалось. Дивно, тут наче і спокійно ,порівнюючи з Україною, але багато психічно травмованих людей. Половина на антідепресантах і працює з психологом, а інша їх потребує, але не визнає цього. Я інколи думаю, що краще я сама з своїми тараканами погуляю, ніж дзвонити комусь і шукати компанію.
Алина-1240• вчера в 09:34
Снимите корону с головы, и найдутся. В мире куча людей, они все плохие?
Сіґеле-міґеле• вчера в 09:35
Коли я пішла в декрет, то опинилася у повному вакуумі. До цього працювала в журналістиці - кожен день купа людей, купа інформації. Було дуже тяжко. Тим більше, що ’подруги’ підсиділи мене на роботі і виходити знов туди працювати я не могла - не було куди виходити.
У мене тоді такий досвід був першим. В зараз мені ніколи за спілкуванням сумувати - купа справ, чоловік-інвалід, донька підліток, я вчу нову мову, у вільний час займаюся астрологією і спілкуюся з чатом. Це більш корисно і приємно з огляду на те, які зараз люди. З однією подругою навіть різко припинила спілкуватися, тому що зрозуміла, що вона не зміниться, в терпіти її фортелі не маю бажання.
автор Не зви чайна • вчера в 09:46
Ответ дляСіґеле-міґеле
А чат то який.
І що саме вона зробила, що перестали спілкуватися? Що відкинуло?