Педиатор_я• 26 марта в 19:47

Що думаєте про ситуацію з дівчиною з Іспанії?

Якій у 25 років дозволили зробити евтаназію.
На мій погляд суспільство просто її здихалось - і задоволено, що не потрібно витрачати кошти на лікування і догляд.
Вона точно не пробувала всієї можливої психотерапії, та і фізичного лікування мабуть теж.

Для тих, хто не бачив
https://www.rbc.ua/rus/news/viyna-vlasnim-batkom-2...
ДинамоКит• 26 марта в 19:57
Отца ее жаль.

ЧупакабраЗеБест• 26 марта в 19:57
Ответ дляПедиатор_я
Те, що її заявка - це прояв її депресії і ПТСР. Це лікується. Якщо людина прийде до психіатра і скаже, що хоче вчинити самогубство, її можуть покласти в лікарню. Як думаєте, чому? Це ж його вибір. А якщо заявка на евтаназію - то будь-ласка?
’прояв її депресії і ПТСР. Це лікується.’ - очень наивное мнение.
So_so• 26 марта в 19:57
Хорошо, что есть такая возможность у человека.
ХикориДикори• 26 марта в 19:57
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я не думаю, що там все так просто. Людина проходить якісь тести, щоб було зрозуміло, що вона робить цей вибір свідомо
В состоянии депрессии такой выбор НЕ может быть осознанным
Лама_мама• 26 марта в 19:58
Я - за.
Конкретно в этом случае.
Человек психически убит и физически парализован.
Лучше так, чем всю жизнь мучаться.
Не понимаю этого романтизирования инвалидности.
Мне было бы не приятно, чтоб кому-то пришлось мои срачки - ссачки менять.
Но каждому свое.
И умереть без боли, просто уснуть - это ещё нужно заслужить.
автор Педиатор_я • 26 марта в 19:58
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Несвідома людина тільки в острому психозі. В депресії вона свідома. Не знаю таких тестів, щоб могли відділити вплив депресії від якогось окремого рішення.
НеВРотик• 26 марта в 19:58
Ответ дляШкідлива молекула
Меня больше интересует что с ней случилось до того как она спрыгнула с высоты . Было какое то нападение на нее . Изнасилование ?
Групповое

Знову Я• 26 марта в 19:59
Думаю, что это прекрасно, когда человек сам может распоряжаться своей жизнью. До девочки с Испании мне дела нет. Из Германии и прочих португалий тоже.
автор Педиатор_я • 26 марта в 19:59
Ответ дляSo_so
Що гарного? Людині 25 років? Може якщо б її не вбили (мабуть уже) к 30 вона б знайшла новий сенс і жахалася, що хотіла вмерти.
Шкідлива молекула• 26 марта в 20:00
Я прочла что мигранты которые ее изнасиловали не были арестованы . Неужели это правда
Не рахую, а вважаю• 26 марта в 20:00
Ответ дляПедиатор_я
Ну так і про евтаназію в Іспанії ви мабуть мало знаєте? Процес досить строго регламентований, щоб унеможливити імпульсивні рішення. Почитайте правила.
автор Педиатор_я • 26 марта в 20:01
Ответ дляЛама_мама
Я - за.
Конкретно в этом случае.
Лучше так, чем всю жизнь мучаться.
Но каждому свое.
А звідки відомо, що вона б все життя мучилася? Багато людей з інвалідністю отримують задоволення від життя. Вона настільки молода, що через 20 років, може знайшли б метод лікування.
So_so• 26 марта в 20:01
Ответ дляПедиатор_я
Это её право, Вы можете принять свое решение.
Чучело-Мяучело• 26 марта в 20:01
Ответ дляФея_3уровень
Вона вже раніше приймала рішення про суїцид, коли стрибала з висоти, просто невдало.
Вона паралізовпна і відчуває постійний біль.
Чим допоможе психотерапевт?
Який біль, якщо вона паралізована? Душевний? Так для цього є психотерапія і ад
НеВРотик• 26 марта в 20:02
Дуже шкода що нікому діла немає, друзів близьких хто б був з нею
Ну батьків показали , але то таке
Вона не жила з батьками.
ЧорноброваЯ• 26 марта в 20:02
Ответ дляШкідлива молекула
Вооот, вот это звиздец с которым наверное очень тяжело жить. Что макаки и дальше по улицам будут гулять. Тут общество виновато точно.
Не рахую, а вважаю• 26 марта в 20:03
Ответ дляПедиатор_я
Так а вона не хоче чекати 20 років
Кіма кепка• 26 марта в 20:03
Ответ дляПедиатор_я
Це її рішення. І свідоме , якщо вона стільки часу домагалася його через суд. Погляньте на це з іншої сторони - людина стомилася, вона не хоче мучитися, жити овочем, бути тягарем. Вона благає: позбавте мене від цього. А її будуть примусово лікувати? Щоб що? Продовжити її страждання в наполовину не функціонуючому тілі?
Не рахую, а вважаю• 26 марта в 20:05
Ответ дляКіма кепка
Це ще одне насилля було б над нею..

Фея_3уровень• 26 марта в 20:06
Ответ дляЧучело-Мяучело
Розширюйте свій кругозір. Болять навіть ноги, яких нема, а тут переламаний хребет.
как тебе такое илон маск• 26 марта в 20:06
Я хочу евтаназію бо страшно що не помру при самоубиванні
Не рахую, а вважаю• 26 марта в 20:13
Ответ дляХикориДикори
Почему?
Лама_мама• 26 марта в 20:14
Ответ дляПедиатор_я
Ага, а до этого 20 лет срать под себя.
Такое удовольствие.
Послушная• 26 марта в 20:16
Ответ дляДинамоКит
Отца ее жаль.
Чому?
ДинамоКит• 26 марта в 20:17
Ответ дляПослушная
Чому?
Дочка , которая убивает себя сама....а могла бы жить. Не представляю как ему тяжело
Послушная• 26 марта в 20:18
Ответ дляДинамоКит
А коли він її кинув, і її віддали в іншу сім´ю, йому важко не було?
ДинамоКит• 26 марта в 20:19
Ответ дляПослушная
Я такого не видела
Послушная• 26 марта в 20:20
Ответ дляДинамоКит
Я такого не видела
Так пошукайте інфу.
Він її батько тільки по паперах.
Через нього вона була по соціальних сім´ях (сім´ ї)
ДинамоКит• 26 марта в 20:20
Ответ дляПослушная
Так пошукайте інфу.
Він її батько тільки по паперах.
Ну тогда и на него пофиг.
4есотка• 26 марта в 20:25
Это ее жизнь и ее решение