САМ_ТАКОЙ• 28 марта в 19:32
Якщо переселитися на західну Україну і там почати працювати
за спеціальністю, то треба звільнятися з попередньої роботи чи це,може,якось оформлюється по переводу ітд?
Готова до другої• 28 марта в 19:41
Від війни нікуди не втечете - як ви цього не розумієте? Поки самі її не зупинемо - нічого НЕ буде!!! Вимремо поодинці, але вимремо!!! І, як показують події останніх днів , в Гейропі також немає порятунку. Тому або об´´днуємось , стаємо людьми і зупиняємо ж@дівську наволоч, яка разом з путлєром і америкою знищують Україну, або вимремо поодинці!!!
Секретница• 28 марта в 19:43
Ответ дляПерша скрипка
західної України не існує. Куди ви зібрались переселятись?
За́хідна Украї́на, також західноукраї́нські зе́млі (ЗУЗ) — термін для означення низки історичних українських земель, а саме: Буковини, Волині, Галичини, Поділля, Закарпаття, а також Західного Полісся
Рожева юбка• 28 марта в 19:44
Ответ дляГотова до другої
Чому ви вживаєте слова гейропа, слово жиди?
Ноу коммент• 28 марта в 19:48
Ответ дляГотова до другої
Порівняйте наприклад Запоріжжя, де діти бачать лише онлайн навчання, день і ніч обстріли та безпілотники, чи, наприклад, Трускавець або Мукачево. Так, війна всюди, але на заході спокійніше
Готова до другої• 28 марта в 20:01
Ответ дляНоу коммент
Ви реально не розумієте, про шо я пишу, чи прикидаєтесь? Я пишу про те, що війна і туди прийде рано чи пізно!!! Путлєр вже вдарив по центру Львова - чому? Промахнувся?
Готова до другої• 28 марта в 20:34
Ответ дляРожева юбка
Удалено администрацией...
Дама с заначкой• 28 марта в 21:17
Ответ дляСекретница
А ви знайдіть на карті західну Україну,на яку автор зібралася їхати...Ваше ОЗНАЧЕННЯ не означає конкретну державу. «Коли країна єдина, соборна та неподільна, у неї є захід, схід, північ, південь і центр і ми не можемо сказати Західна та Східна Україна, бо це ніби дві різні країни, як Південна Корея та Північна»,
Моторошні троянди• 28 марта в 22:33
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Лікар
Звільнятися з однієї роботи і подаватися на іншу
Перша скрипка• 28 марта в 23:03
Ответ дляСекретница
Україна одна. Шо ви тут строчите?
Секретница• 28 марта в 23:04
Ответ дляПерша скрипка
Україна одна. Шо ви тут строчите?
Західна- одна
Перша скрипка• 28 марта в 23:04
Ответ дляГотова до другої
Ого, атисимістка в кокошніку приперлась
Перша скрипка• 28 марта в 23:07
Ответ дляСекретница
Західна- одна
Покажіть мені на карті державу Західна Україна
Секретница• 28 марта в 23:10
Ответ дляПерша скрипка
Західна Україна — це історико-географічний та культурний термін, що охоплює західні етнічні землі України. Зазвичай до нього відносять 7–8 областей: Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Волинську, Рівненську, Чернівецьку, Закарпатську та часто Хмельницьку. Поняття має історичне коріння (землі у складі Польщі, Румунії, Чехословаччини 1921–1939 рр.)
Перша скрипка• 28 марта в 23:12
Ответ дляСекретница
Досить копіювати Джиміні. Держава Україна одна,
Секретница• 28 марта в 23:13
Ответ дляПерша скрипка
Західна Україна теж одна
Перша скрипка• 28 марта в 23:23
Ответ дляСекретница
Західна Україна теж одна
Покажіть на карті державу Західна Україна
Секретница• 28 марта в 23:29
Ответ дляПерша скрипка
Слухайте, невже вам більше нічого робити?
Я називаю, як хочу подобається, а якщо комусь не подобається то не мої проблеми
Готова до другої• 29 марта в 22:38
Ответ дляПерша скрипка
Ого, атисимістка в кокошніку приперлась
Антисиміти - це всі влади, презиком яких були (і є) Особі єврейської національності, які СВІДОМО знищують Українців !!! Чи ти бот ?? Чи настільки мізки ватою і марафоном забиті, що не в змозі думати??
Перша скрипка• 29 марта в 22:55
Ответ дляГотова до другої
Ти вже на Майдані з плакатом?