Кошка Мурка• 28 марта в 20:03
Подуріли. Вгадайте, що вона готує у формі для паски?
Незнакомлюся• 28 марта в 20:51
В Библии нет прямых упоминаний куличей, пасок или сладкой выпечки как части пасхальной традиции. Традиция печь куличи (артос) является более поздней церковной традицией, а не библейским....поэтому куличем может быть все что угодно, это традиция которую придумали люди, сейчас придумали такой куличк т.к. пользуется популярностью суши
Статус Ква• 28 марта в 20:52
Ответ дляБорисфенка
Може й вважають сакральною, хтозна.
Святиню вона якраз ніяк не чіпляє, бо паска - це дріжджове здобне тісто у високій вузькій залізній формі, спечені в печі чи духовці.
А низенька широка паперова формочка, розмальована українським орнаментом, в яку насипали рису і риби - це кулінарна маячня. Що тільки люди не видумають.
Мене, наприклад, бісять писанки-видутки, це маразм і так робити не можна, але сотні майстринь це роблять і нема на те ради
Справа більше не в паперовій формі. А в тому, що оте неподобство - рис з рибою, називають таким словом. Це не паска. Я сприймаю це як насмішку над почуттями православних. Хочеш зробити суші у вигляді торта? Заради Бога. Роби, але не називай паскою. Зроби собі в силіконовій формі і назви ’Гігант’ , ’Торт з суші’, ’Максі суші’... Як завгодно. Але не називай рис з начинкою православною святинею.
Борисфенка• 28 марта в 20:59
Ответ дляСтатус Ква
Ну це все одно, що сказати суші-хліб чи суші-пиріг. Це ж нонсенс, погодьтеся.
Тобто всім очевидно, що це ніяка не паска.
Творю чудеса• 28 марта в 21:17
Ответ дляКошка Мурка
Це вже старість чи ви така і раніше була ’розумна’?
Ну и хамло вы. Еще и верующей себя называете. А в великий пост людей обсираете. Йди тепер сповідайся!
Зоя Жорівна• 28 марта в 21:19
Ответ дляКошка Мурка
Та блін, я така обурена, що навіть обрізання фото не зробила
Реально треш какой то, я вас поддерживаю
Пасти Ла• 28 марта в 21:27
Ответ дляКошка Мурка
Релігійне скоріше
Віруючі для мене ті ж самі наркомани. Релігія - опіум для народу, так Шо
задумчивая мордочка• 28 марта в 21:53
Ответ дляСтатус Ква
Та це ж не православна святиня, а язичницька. ’Сами с усами’ як то кажуть. Ну це шоб не писать на кому шапка горить