Гидроусилитель руля• 29 марта в 14:27
Ну як вам, всі вже чули? Вусата кар´єристка взялася за роботу
Киця Софія Володимирівна нарешті закінчила стажування й офіційно вийшла на роботу, заступила на посаду представниці м’яких лапок. Про це Суспільне зняли сюжет.
Мотивуйтесь!
Зробіть вибір:
вже голосів:
Я радію за неї
Я заздрю їй
Так точно!• 05 апреля в 06:08
Ответ дляАлина-1240
То вы не видели, кто в супермаркетах ходит))роется в ящиках с овощами всякий сброд, а есть неопрятные бомжовые люди
Всякі люди є, є на вулиці опрятні, а дома бомж