Ума Палата• 29 марта в 23:16

Ви б поступились би своїм принципам?

Наприклад якщо для вас стоїть планка,що зарплата немає бути принаймі меншою за 20 тисяч на місяць чистими,Київ
І у вас варіант чи варіанти роботи наприклад за 17-14 чи навіть менше тисяч
Як діяти?
Давайте пораду
Sporty Seagull• 29 марта в 23:18
Треба оцінити всі ризики. Я уходив з зп 1400 дол на 500, але через 2 роки почав заробляти більше, ніж на тій роботі

младокошкина• 29 марта в 23:18
Все зависит от обстоятельств. Если у меня заканчиваются деньги, я долго не могу найти работу, меня некому содержать, а у меня есть финансовые обязательства - пошла бы и на меньше. А если меня муж содержит - искала бы дальше
автор Ума Палата • 29 марта в 23:19
Ответ дляSporty Seagull
На цій роботі немає карʼєрного зростання
Кудлата хмаринка• 29 марта в 23:19
Я пішла з зарплати 1200 дол на 1000 дол. Зараз заробляю в кілька разів більше, виросла карʼєрно.
Sporty Seagull• 29 марта в 23:20
Ответ дляУма Палата
Тоді нащо вона треба? Будете роками топтатись на місці
Love_Love_Love_• 29 марта в 23:21
Ответ дляУма Палата
Тоді ні
Наверняка• 29 марта в 23:22
А що вам це дасть? Нові навички та перспективи? Крім того, якщо у вас ці 20 тисяч розписані до гривні, то на менше сенсу нема йти. Якщо ці гроші не відіграють великого значення, то можна подумати.
Ну і чи багато у вас опцій для вибору?

Техпаспорт на медузу• 29 марта в 23:23
Для мене важливіші умови і вільний спосіб життя, а не зарплата
автор Ума Палата • 29 марта в 23:29
Ответ дляНаверняка
Ну і чи багато у вас опцій для вибору?
Поки не багато
ОливьЕЖечка• 29 марта в 23:32
Я читала за родину ,дн хлопець займався музикою,а дівчина в нього не вірила і кинула.А він пішов на якийсь муз.проект і піднявся як музикант.Я уявляю ,як вона локті кусала.Треба дивитися в ілому наскільки чоловік розвивається і яка може бути перспектива
автор Ума Палата • 30 марта в 00:16
Ответ дляОливьЕЖечка
А до чого тут чоловік?
Я жінка тема моя і про мене
Друг бобер• 30 марта в 09:12
Завжди можна змінити роботу, якщо трапиться кращий варіант