Само_достаточная• 30 марта в 09:30
Мірена Ваші відгуки, чи задоволені?
Після видалення поліпа гінеколог радить мірену для профілактики щоб не росли,хто поставив і допомогло дійсно?напишіть + та - мірени)
Форточка• 30 марта в 09:43
Так, допомогло від ендометріозу. Перед цим був поліп, який видаляли. Мірена стоїть 3 роки, все добре.
Само_достаточная
• 30 марта в 09:43
Ответ дляФорточка
Боляяе ставити?
Хвець-тець• 30 марта в 09:44
У мене кілена, мінусів нема, я для контрацепції ставила. З плюсів - місячні через раз потроху, хоча усі фази циклу є
Форточка• 30 марта в 09:44
Ответ дляСамо_достаточная
Боляяе ставити?
Ні, головне розслабтесь, щоб шийка відкрилась і лікар її міг швидко встановити.
Можуть вам знеболити, якщо боїтесь.
Перемелица• 30 марта в 09:45
Ответ дляСамо_достаточная
Боляяе ставити?
Мне было не больно. Неприятно только когда расширитель вставляют. Но вы можете зараннее обезболивающее выпить.
Само_достаточная
• 30 марта в 10:04
Ответ дляФорточка
Можуть вам знеболити, якщо боїтесь.
Дякую))напевно це схоже як мені брали на гістологію поліп трішки відщіпували на огляді
Само_достаточная
• 30 марта в 10:05
Ответ дляХвець-тець
Кілена?чи це мали на увазі мірена?
Кили и Манджаро• 30 марта в 10:08
Поставила в грудні після видалення поліпа. Але спочатку Клайру пила це ужас був.
Мірена 1-2місяці зникав в мене організм. Зараз 5 цикл взагалі не відчуваю, мазалось 2 дні.
Весела бджілка• 30 марта в 10:17
+ поставила 3 міс тому. Після видалення поліпів. Все чудово. Ніякої мазні нема. Місячні замість 7 днів рясних,3 - 4 дні мазні.Мінусів ніяких.
Весела бджілка• 30 марта в 10:18
Ответ дляСамо_достаточная
Боляяе ставити?
ставити дуже неприємно. залежить від лікаря. Я ставила у приватній. в шийку матки кололи знеболювальний. але все одно відчутно.
Само_достаточная
• 30 марта в 10:56
Ответ дляКили и Манджаро
Я колись пила ярину теж погано на ній було,а мірену звикання це як?болі?
Хвець-тець• 30 марта в 12:15
Ответ дляСамо_достаточная
Кілена?чи це мали на увазі мірена?
Ні, це схожа спіраль, просто трохи менше гормонів і сама трохи менша. На мірені не було б місячних вщагалі, думаю.
Але перший раз мені дура-лікарка поставила мірену при тому, що вже була фолікулярна киста (було спкя), та виросла великою і болючою, після того я побоювалася знов її
Хвець-тець• 30 марта в 12:18
Ответ дляСамо_достаточная
Боляяе ставити?
Мені боляче було. Але ж це недовго, ботокс теж ставити боляче, і епіляцію робити боляче, і на ці процедури самі біжимо, ще й регулярно 😆
Краще перед тим як йти випити знеболювальне.
Само_достаточная
• 01 апреля в 13:05
Ответ дляВесела бджілка
А як довго болідо після встановлення?встановлювали відразу після місячних?
Весела бджілка• 01 апреля в 20:37
Ответ дляСамо_достаточная
Встановлювала на 5 день. Не боліло взагалі. Не відчувала і не відчуваю досі. Як її не було і нема.
Само_достаточная
• 01 апреля в 21:29
Ответ дляВесела бджілка
А у мене тягне як на місячні,але лікарка казаала перші дні так має бути
Весела бджілка• 02 апреля в 10:06
Ответ дляСамо_достаточная
А узі робили після встановлення? Мені і до і після встановлення
Само_достаточная
• 02 апреля в 10:13
Ответ дляВесела бджілка
Так робили звичайно