100%• 30 марта в 11:36
а коли у вас потемнішало там де кілтор?
в 35? в 40? 45?
Україна понад усе!• 30 марта в 13:02
Ответ дляБойова
Когда вышли за третьего? А то у меня только второй, и 44, а хочу наилучшего
В 37)) Якщо чесно, я не ставила за мету знайти найкращого. Навіть, після 2 невдалих шлюбів, заріклася мати серйозні стосунки. А тут воно само якось вийшло
Бойова• 30 марта в 13:04
Ответ дляУкраїна понад усе!
У меня считается удачный наверное, но в море столько рыбы
думаю вот влюбиться
Україна понад усе!• 30 марта в 13:05
Ответ дляБойова
думаю вот влюбиться
Так ніколи не пізно)) Але ж, якщо чоловік хороший, то навіщо міняти?
Цінуйте хороше ставлення.
Mrs.Sexuality• 30 марта в 13:09
В смысле - потемнишало ? 46 - никакого потемнения не наблюдаю. Вообще Америку открыли.
Mrs.Sexuality• 30 марта в 13:10
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ваш
Мій помічає та каже все. Від прища до потемніння.
Такое зрение хорошее? или с лупой?