СкокоМнеДадите• 31 марта в 14:22

А ви стали менше хворіти?

Я постійно дуже часто хворіла. Ангіни, нежить. Нежить такий, що по 2-3 тижні затяжний синусит, з набряком всередині і нічого не допомагало окрім антибіотиків. Валяло мене з грипом сильним 1-2 рази на рік стабільно.
Після ковіду як рукой зняло. Я останній раз забула, коли у мене був грип, ще до війни. І от зараз порахувала, навіть нежиті немає вже 1,5 роки, а якщо і була, то на 3 дні
Це реально може бути імунітет після ковіду?
ГейТуда• 31 марта в 14:26
В этом году болели даже те, кто по десять лет не болел

Copy-Paste• 31 марта в 14:26
Я давно не болела. И вот в начале марта думаю. Отлично зима прошла. Уже весна. Мы все здоровы. И 3 марта свалилась с гриппом. Темра 40 была 3 дня. На 4 день пневмония. В больнице полежала. Больничный до пятницы. Сил нет. Месяц болезни.
АБВГДейка• 31 марта в 14:29
Подождите нового ковида и будет вам #яникогданеболеламаксимумсопли
Усміхайлик• 31 марта в 14:31
Я в этом году, наоборот, тяжело переболела гриппом, хотя редко болею.
Так точно!• 31 марта в 14:34
Я думаю ковід тут ні до чого. Я з початку війни теж не зворію, думаю це відволікання організму на стресі і пробоеми
палка-копалка• 31 марта в 14:38
Да вот в Германии вообще не болею, в Украине часто болела но буквально 2-5 дней.
Суцільна зрада• 31 марта в 14:47
Начнем с главного: в какой стране вы находитесь?

Меломанка Маланка• 31 марта в 15:00
Я після ковіду по два рази на рік тепер пневмонією хворію, кашляю по пів року, триндець якийсь, про гайморит промовчу вже
месяцкие• 31 марта в 15:05
Моя сім´я навпаки з кожним роком хворіємо все важче дорослі. Я цього року ковід і через 3 тижні грип.
Думала не викарабкаюсь. Я була така слаба, 2 міс оговтувалася. Кинула спорт, бо я залихалась через 15 хв вже і падала від втоми.
Омь тільки недавно окклигала. Кашляла 2 місяці
На пів ставки• 31 марта в 15:30
сейчас болею
Зашла на 5минут• 31 марта в 15:35
Стала більше хворіти, весь час хворію.
Жерица ночи• 31 марта в 16:16
Я все життя хворію, повз мене хтось пройде і я вже кашляю. За зиму могла хворіти по декілька разів. І от в листопаді я лягла в лікарню з приводу своєї алергії. Лікар приписала крапельниці і паралельно гастроентеролог виписав мені курс пре і пробіотиків. І це просто фантастика. Бо я перестала хворіти. Раніше я б вже перезвоніла декілька разів, я лежала в палаті з хворими, і я здорова. Не знаю, може це співпадіння, але як каже один мій знайомий лікар: « кишечник-це наш імунітет». Можливо це і правда.
Вот Она Я• 31 марта в 16:22
Ответ дляCopy-Paste
Я теж, тільки подумаю: о, так класно, давно не хворіла. І одразу хворію тяжко.
Вот Она Я• 31 марта в 16:23
Ответ дляЖерица ночи
Поділіться, що за курс з пре і про?
Жерица ночи• 31 марта в 17:12
Ответ дляВот Она Я
Поділіться, що за курс з пре і про?
Але я не знаю, чи підійде воно для всіх. Перші і останні ліки-точно ні. Я просто здавала аналізи. В мене тоді сталось щось з кишечником, я не встигла поїсти як бігла до туалету. Лікар там понаписував діагнозів, і призначив таке лікування. Точно думаю, що опеферу і лактіалє мульті можна пити всім.