Плету интриги• 02 апреля в 07:45

Виїхавши, а чому ви сюди заходите?

Я спочатку коли виїхала за підтримкою, потім за звичним колом спілкування, типу щоб подолати соціальну ізоляцію. А тепер щоб впевнитися, як правильно я зробила і почерпнути натхнення гребти всіма лапками, щоб не вертатися. Буває так важко, думаю "ну і фіг з ним, повернуся якщо що, зато буду вдома серед своїх". Зайдеш, почитаєш тут і розумієш, що ну його нафіг, таких своїх
А ще це так мило, коли тих хто виїхав звідси виганяють, а самі аж трусяться за темами про біженців
автор Плету интриги • 02 апреля в 10:24
Ответ дляДжем Шакіри
Удалено администрацией...

Джем Шакіри• 02 апреля в 10:24
Ответ дляГоловний кошак
Удалено администрацией...
Не против• 02 апреля в 10:24
Ой, як складно) Ви заходите в ці теми, щоб порівняти свою купку гівна з купками, що у інших і впевнитись, що ваша не така вже й велика. От і все. І, як кажуть математики, ’вірно і зворотнє’. Ви такі ж, як і всі люди) Знімайте корону і сідайте.
Джем Шакіри• 02 апреля в 10:25
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ну вот я пикала раз 5, а смотрю в банке не списана сумма ни разу, думала может еще что надо, но никто не подсказал
А вы просили?
Джем Шакіри• 02 апреля в 10:27
Ответ дляМеломанка Маланка
Уже баб Зеля собрался отправлять в окопы. Так что усім патрійоткам із Кукуєва приготуватися!
На сайте куча опровержений.
Если бы вы читали не по диагонали, то смогли бы увидеть, а так🤷‍♀️
Меломанка Маланка• 02 апреля в 10:27
Ответ дляДжем Шакіри
Удалено администрацией...
Вы лично меня знаете? Какая у меня освіта? Так помалкивайте. Образований больше, чем у Вас. Только везде в Украине кум, брат, сват на хороших должностях. Жили хорошо только крупные города. Пол Украины ’от хорошей’ жизни до войны работали в Польше и Чехии.
Сиреневенькая• 02 апреля в 10:28
Ответ для2410diana2410
конечно сама, а что, кто-то первые месяцы нам помогал деньгами или оружие ? А, помню НАТО топливо нам дало в первые недели войны
Україні майже одразу почали поставляти в той час таємно снаряди совкового калібру, запчастини до техніки, стрілецьку зброю, фінансову допомогу. А про джевеліни та інші системи, які почали ще до 24.02 і згадувати не треба, так як ними зупинялися ось ті колони кілометрові. У України запас снарядів було на кілька місяців максимум.

автор Плету интриги • 02 апреля в 10:32
Ответ дляНе против
І для цього теж. А ще для того щоб переконатися що повертатися не варто. Що оце відчуття ’зато там буду серед своїх’ оманливе. Ті свої вже давно гірші за найгірших чужих
Джем Шакіри• 02 апреля в 10:32
Ответ дляПлету интриги
Удалено администрацией...
Так не будь злоб затравленою свинею. Хто тобі в цьому винен?
🤷‍♀️
Ти створила тему, полила всіх брудом, підписала себе як затравлена тварина. По людські, мені зрозуміло иі потуги донести яка ти щаслива, що маєш нарешті гроші на йогурти та труси. Але ,повір, тема твоя -це типовий маркер недалекості.

Перечитай свій перший пост.
Дніще 🤢
_Злата Ibra_• 02 апреля в 10:33
Хочу и захожу .
Меломанка Маланка• 02 апреля в 10:33
Ответ дляДжем Шакіри
Удалено администрацией...
Мне вот интересно, Вы, не ноль без палочки, где и кем такое сонечко работает? Очередная психологыня.
автор Плету интриги • 02 апреля в 10:34
Ответ дляДжем Шакіри
🤷‍♀️

Перечитай свій перший пост.
Дніще 🤢
Удалено администрацией...
автор Плету интриги • 02 апреля в 10:35
Ответ дляМеломанка Маланка
Я думаю вже ніде. Це ж і в реальному житті психіка така ж розхитана що людина з пів обороту зривається і не може зупинитися
Джем Шакіри• 02 апреля в 10:37
Ответ дляПлету интриги
Та не висовуйся.
І не вздумаій повертатися 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Але знаєш, якщо тобі країна відсипе якихось пряніків, ти ж нарисуєшся тут, аж бігом. І сльози ще пустиш, як сама постраждала. Бо гроші не пахнуть.
Знаємо таких, перекрасишся зразу .
😆
Джем Шакіри• 02 апреля в 10:40
Ответ дляМеломанка Маланка
Сонечко, іді к авторіце.
Та сидіть на місцевих форумах.
Що тобі тут шукати.
У тебе не було нічого і не буде 🤷‍♀️
Не гавкаю- но охраняю• 02 апреля в 10:41
Люди, которые выехали из опасных регионов нигде не нужны и украинцы всегда будут их осуждать: переехал в Киев или Львов - понаехали, уехал за границу- за халявой поехал. Чтобы все были довольны надо жить в коробке и быть нищим где-то в мухосранске. Но вот если уехал львовянин или киевлянин - не зніцінюйте страхи льдей, війна всюди, всюди не безопасно. Это если коротко о наших людях.
автор Плету интриги • 02 апреля в 10:41
Ответ дляДжем Шакіри
Сонечко, іді к авторіце.
Та сидіть на місцевих форумах.
Що тобі тут шукати.
У тебе не було нічого і не буде 🤷‍♀️
Там нема таких. Тому ми ходимо дивитися на таких сюди, щоб знати що чекає в Україні, якщо повернемося. Це ж треба від такого чи відлякував собак. Чи електрошокер
Джем Шакіри• 02 апреля в 10:42
Ответ дляПлету интриги
Удалено администрацией...
😆
Я добра)
Чого це я собака)))))

А тему ти створила тупу та образливу.
Честно? Всім пох. Головне, сиди де сидиш і жуй прянік далі)))
Замрійлива• 02 апреля в 10:43
Ответ дляДжем Шакіри
Та не висовуйся.
І не вздумаій повертатися 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Знаємо таких, перекрасишся зразу .
😆
Утибозе

Замрійлива• 02 апреля в 10:44
Ответ дляДжем Шакіри
Сонечко, іді к авторіце.
Та сидіть на місцевих форумах.
Що тобі тут шукати.
У тебе не було нічого і не буде 🤷‍♀️
Командир полка
Нос до потолка
Уши до дверей
А сам как воробей
Джем Шакіри• 02 апреля в 10:44
Ответ дляПлету интриги
Та нікуди ти не повернишся, не сміши.
Я на кордоні відстебу ланцюг та особисто поломаю тебе)
😆😆😆
Так шо сиди, де сидиш
Замрійлива• 02 апреля в 10:45
Ответ дляПлету интриги
автор Плету интриги • 02 апреля в 10:45
Ответ дляДжем Шакіри
😆
Я добра)
Чого це я собака)))))

А тему ти створила тупу та образливу.
Удалено администрацией...
Замрійлива• 02 апреля в 10:46
Ответ дляДжем Шакіри
Та нікуди ти не повернишся, не сміши.
😆😆😆
Так шо сиди, де сидиш
Удалено администрацией...
КондуктЕр тролейбуса• 02 апреля в 10:47
Ответ дляДжем Шакіри
А вы просили?
Странный вопрос. Да, спросила, на мове, все подали плечами, скривились и отвернулись
Бабка-ежика• 02 апреля в 10:48
Ответ дляДжем Шакіри
🤷‍♀️

Перечитай свій перший пост.
Дніще 🤢
Дорогуша, да ты должна быть автору благодарна, благодаря таким как она, нашим беженцам, люди в Европе хоть видят что есть нормальные украинцы, а не коррупционеры и их безропотные рабыни, как ты
Ясно? А?
автор Плету интриги • 02 апреля в 10:48
Ответ дляЗамрійлива
Утибозе
Це так мило, що аж не хочеться тикати в неї паличкою. З іншого боку цікаво як далеко вона зайде
Меломанка Маланка• 02 апреля в 10:49
Ответ дляДжем Шакіри
Сонечко, іді к авторіце.
Та сидіть на місцевих форумах.
Що тобі тут шукати.
У тебе не було нічого і не буде 🤷‍♀️
Очередной раз убеждаюсь, что незачем возвращаться.
КондуктЕр тролейбуса• 02 апреля в 10:49
Ответ дляжижифреймут
Не верю,что успешный реализовавшийся чел за бугром будет сидеть тут сутками
Почему сутками? Лично я за завтраком сижу
автор Плету интриги • 02 апреля в 10:49
Ответ дляДжем Шакіри
Та не висовуйся.
І не вздумаій повертатися 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Знаємо таких, перекрасишся зразу .
😆
Але ж тебе не питатимуть. Скажуть завтра що виїхавши то безцінний скарб і ти засунеш свою думку в одне місце і вітатимеш хлібом сіллю
Таке життя