муха в кедах• Изменено 02 апреля в 08:36

У кого діти молодших класів і ще не можуть самі вчитися дистанційно

Якщо вас поруч немає, на роботі наприклад. Як ви справляєтеся ? Ввечері потім разом програму вчите чи як??
Я Вас не боюся• 02 апреля в 08:38
Три раза в неделю приходит репетитор домой, разбирают программу и делают дз.

Секретница• 02 апреля в 08:38
Я вас попереджаю: ніяка дитина не спроможна в початковій школі вчитися дистанційно. Це імітація освіти, шукайте можливість ходити офлайн.
Скіфська пектораль• 02 апреля в 08:39
Репетитор два раза в неделю
И конечно вечером все разбирали
Ms. При теле• 02 апреля в 08:57
Когда онлайн был то ходил к репетитору, онлайн для младших классов для видимости или родители должны объяснять или репетитор
Кудесница_с_пургеном• 02 апреля в 09:07
Ответ дляСекретница
Син міг. Коли він був в початковій школі, то як раз було дистанційне навчання. Чудово все засвоював, сам підключався.
ПультОт_БМВ• 02 апреля в 09:18
Коли у нас був карантин і дітей перевели на дистанційне, то сиділа все сама пояснювала по декілька раз, я була присутня на тих онлайн уроках і то дурдом, я і під час уроку часом відключала мікрофон і сідала пояснювала дитині замість вчительки
Секретница• 02 апреля в 09:20
Ответ дляКудесница_с_пургеном
З першого класу і здав нмт без репетиторів?

Кудесница_с_пургеном• 02 апреля в 09:24
Ответ дляСекретница
Ні, другий-четвертий клас. Зараз в шостому.
Секретница• 02 апреля в 09:24
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Офлайн чи так само онлайн?
Кудесница_с_пургеном• 02 апреля в 09:25
Ответ дляСекретница
Офлайн чи так само онлайн?
Зараз вже офлайн.
Рекламама• 02 апреля в 09:50
Дистанційно з уроками в зум взагалі проблем не було, але якщо тільки сторінки дають для самостійного вивчення, то сиділа пояснювала. З англійською під час першого карантину взагалі біда була. Діти в 1-кл до НР вчили алфавіт, а в другий вже мали прийти вміючи читати і писати. ЖОДНОГО онлайн уроку не було! Навіть детальних завдань для опрацювання вдома не дали.
Секретница• 02 апреля в 10:00
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Зараз вже офлайн.
Де? У автора онлайн. Тому і спитала
Кудесница_с_пургеном• 02 апреля в 10:05
Ответ дляСекретница
Де? У автора онлайн. Тому і спитала
В школі