куркулиха• 03 апреля в 11:03
Кашель дві неділі
Хворію вже дві неділі, почалось все з гострого риніту, кашель був сухий!
Остання неділя кашель мокрий, хриплий
Ці хрипи та слиз викашлюю, але воно не проходить, таке відчуття що це більше через ніс все, бо стікає по стінкам
Не знаю, чи йти до лора чи терапевта чи пройде само
Була буквально місяць тому в лора, також стікало все по стінкам, але він сказав нічого такого, пити протипростудні порошки(
Остання неділя кашель мокрий, хриплий
Кому там слова не давали• 03 апреля в 11:14
Мне кажется не были Вы ни у какого Лора, противопростудные порошки- это парацетамол с добавками вкусовыми. Их назначают от температуры.
куркулиха
• 03 апреля в 11:22
Ответ дляКому там слова не давали
Ну можу заключення показати, або знімок(бо думала що гайморит)
Який сенс мені брехати?
Я прийшла до нього вже з знімком, він сказав пазухи чисті, гострий риніт, є запалення
Призначив лікування, ще сказала що часто стікає по стінкам горла, і він запропонував пити порошки, змивати те все!!!!!
Який сенс мені брехати?
куркулиха
• 03 апреля в 11:24
Ответ дляelena-29a
Я так кашляла, на ретгені запалення побачили. Хоча лікувалась і антибіотики пила. Сказали, що слабкі, необхідно колоти по 200 гривень за ампулу
Я вже тоже записалась в неділю, робила рентген неділю назад(може днів 9 тому)
Бо сильний кашель був, але рентген чистий був
А це такий хриплий кашель, і щось не проходить
Однозначно• 03 апреля в 11:32
Это еще недолго, кашель и месяц может быть, как у меня, одышка сильная, чуть не сдохла.
ТебеОноНадось• 03 апреля в 12:14
Ответ длякуркулиха
может вы для начала к врачу сходите, он послушает, что вы эти рентгены без назначений делаете, это же облучение...
Ответ длякуркулиха
Який сенс мені брехати?
Боже боже
Змивати слиз порошком від температури? І вас нічого не спонукало звернутися до іншого лора?
Ідіть зробіть ЗАК. Якщо там є підвищення ШОЕ або формула змінена (у вигляді аідвищ. нейтрофілів) тоді лікар-ренген-антибіотик; якщо все зашибісь, то пройде само
куркулиха
• 03 апреля в 14:13
Ответ дляTeonaa
Боже боже
Та не хожу я до того лора більше, якось довіряла бо вважається одним із найкращих у місті
Після того як пропустив у дитини отит гнійний, більше ні ногою