Угадайс• 03 апреля в 12:28
Виплати мобілізованому киянину
Добрий день. Підкажіть будь ласка, можливо хтось з таким стикався. Мобілізований родич - киянин, але мобілізував його Обухівський військкомат. Зараз намагаємось оформити одноразову виплату від КМДА. Звернулись у військкомат до якого він був приписаний у Києві, але там документи не прийняли, кажуть що приймають тільки у тих, хто мобілізувався саме через цей військкомат. Намагалась дзвонити на номери телефону, вказані на сайті КМДА з цього питання, але на них не відповідають. Що робити? Є сенс їхати в Обухівський військкомат?
СКИБИДЫШь• 03 апреля в 12:43
Треба в тцк того району, який його мобілізував..і прописка в Києві обов´язкова.
Значить їдьте в тцк по місцю прописки
Кумася• 03 апреля в 13:08
Треба вирішувати. Виплату дають мобілізованим киянам, не повинно мати значення, звідки його мобілізували. Це якійсь брєд
СКИБИДЫШь• 03 апреля в 13:11
Ответ дляКумася
Питали у мене де забрали
Булку Дай• 03 апреля в 13:30
Вам не обов´язково їхати в Обухівський ТЦК, оскільки право на виплату від КМДА (у розмірі 30 000 грн, а з 2025 року ініційовано збільшення до 50 000 грн) мають особи, які зареєстровані в Києві. Основна проблема у вашому випадку — розсинхронізація даних між ТЦК різних регіонів.
Офіційний портал КМДА
Ось покроковий алгоритм, як діяти, якщо київський ТЦК відмовляє у прийомі документів:
1. Скористайтеся альтернативними способами подання
Якщо районний ТЦК у Києві не приймає заяву, ви можете подати її через спеціалізовані міські установи, які займаються саме ветеранською політикою:
Київ Мілітарі Хаб: Це централізована установа для підтримки захисників. Вони консультують і допомагають з оформленням міських виплат.
Електронний кабінет Захисника: Спробуйте оформити заявку онлайн на міському порталі послуг.
2. Куди звертатися, якщо телефони не відповідають
Якщо загальні номери КМДА мовчать, спробуйте ці прямі контакти профільних підрозділів (станом на 2025–2026 рр.):
Офіційний портал КМДА
Департамент соціальної та ветеранської політики КМДА (Центр по нарахуванню виплат):
(044) 408-58-44
(044) 408-59-66
Департамент муніципальної безпеки (координує програму «Захисник Києва»):
(044) 430-00-31
3. Чому ТЦК відмовляє та як це вирішити
За регламентом, виплата має нараховуватися автоматично на основі списків, які ТЦК передають до Департаменту соцполітики. Оскільки родич мобілізувався через Обухів, його даних немає в київських списках.
Офіційний портал КМДА
Що робити в Обухівському ТЦК (якщо все ж доведеться звертатися): Не потрібно везти туди заяву на виплату від КМДА (вони не мають до неї відношення). Потрібно лише переконатися, що вони видали довідку про призов на військову службу (або витяг з наказу про зарахування до списків частини).
З цією довідкою та паспортом із київською реєстрацією подавайте заяву безпосередньо до Департаменту соціальної політики КМДА (просп. Любомира Гузара, 7) або через ЦНАП, ігноруючи районний ТЦК, який відмовляє.
Офіційний портал КМДА
Важливо: Одноразова допомога надається саме киянам (за місцем реєстрації), незалежно від того, через який військкомат вони пішли служити. Відмова київського ТЦК у прийомі документів є неправомірною, якщо людина стоїть у них на обліку або просто зареєстрована в цьому районі.
Чи є у вас на руках довідка про призов або витяг з наказу, де вказано дату мобілізації? Це головний документ для підтвердження права на виплату.
Офіційний портал КМДА
(044) 408-58-44
(044) 408-59-66
(044) 430-00-31
3. Чому ТЦК відмовляє та як це вирішити
Офіційний портал КМДА
Modna shop• 03 апреля в 15:56
В военкомате не принимают заявления они. Отправляют в КМДА по месту прописки. Лично оформляла мужу. Приехала в КМДА с документами и за 5 минут оформляют. Выплатили в течении месяца.
Слава Українi• 03 апреля в 20:41
Ответ дляModna shop
Як це КМДА по місцю прописки? КМДА ж це загальний орган? Міський, не районний. Розкажіть будь ласка точніше. Мені важливо бо в чоловіка така сама ситуація. Прописка київська, а мобілізувавя через броварський тцк((( відмовили(( ви маєте на увазі на Любомира Гузара цей відділ? Як вище пишуть, чи куди ви зверталися? Дякую
Modna shop• 04 апреля в 09:00
Ответ дляСлава Українi
Мала на увазі адміністрацію районну по місцю прописки чоловіка.
Угадайс
• 05 апреля в 14:33
Ответ дляModna shop
Ви маєте на увазі ЦНАП районний? А можете будь ласка детальніше розказати про процедуру там, куди йти чи по яку послугу звертатися? Буду надзвичайно вдячна, плюс іншим теж буде корисно почитати, як бачите, проблема часта
Угадайс
• 05 апреля в 14:34
Ответ дляБулку Дай
Офіційний портал КМДА
(044) 408-58-44
(044) 408-59-66
(044) 430-00-31
3. Чому ТЦК відмовляє та як це вирішити
Офіційний портал КМДА
(044) 408-58-44
(044) 408-59-66
(044) 430-00-31
3. Чому ТЦК відмовляє та як це вирішити
Офіційний портал КМДА
Дякую вам, спробую через КМДА. На жаль, майже всі вказані телефони гарячих ліній поки не відповідали, в Київ Мілітарі Хаб тільки дозвонилачь, але вони не змогли допомогти
Modna shop• 06 апреля в 09:03
Ответ дляУгадайс
Ні, не ЦНАП, а саме в районну адміністрацію. Приходите з документами. Спитайте на рецепції який кабінет. Я без черги і талонів зайшла. Вам просто віддати документи і вони зареєструють за пару хвилин. Які документи мати при собі знаєте?
Угадайс
• 07 апреля в 11:08
Ответ дляModna shop
Так, список документів знаю, копії вже зроблені. Дякую Вам велике!