Я не в теме• 03 апреля в 21:58

Польща, питання про перетин кордону

75 злотих на людину в день я знаю треба мати. А якщо я їду в гості на три дні,як мені довести строк перебування і що сказати?Будуть питати про ціль поїздки,якщо я вперше виїзжаю?і тоді як розраховувати гроші? Якщо я їду до людини,не бронюю житло і їду на авто,тобто не маю зворотніх білетів.
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:19
Ответ дляЯ не в теме
Та ні..в мене взагалі майже пусто в машині
Ніхто вас нікуди не відправить і нічого допитувати не буде, просто майте страховку, зелену карту і всі доки впорядку. Не везіть літрами горілку, сало і шоколад

Наивная Хо• 03 апреля в 22:20
Ответ дляСкоро_вчера
Ви дивна. Якщо вас не питали, то не значить, що іншим так само пощастить. Це нормальна ситуація на кордоні і автор має бути готовою і знати відповіді на елементарні питання. Тим більше, що автор навряд чи вільно володіє польською. Тому краще підготуватися, щоб не розгубитися на кордоні.
Я часто їзджу через Польщу транзитом, що тільки вони не питають. Із останнього у мене в Перемишлі спитали з якого міста і коли мій літак і попросили подивитися авіаквитки.
Вони всі добре розуміють українську.
Борисфенка• 03 апреля в 22:22
Ответ дляНаивная Хо
Ніяких банківських виписок ніхто не питає.
Є знайомі, які їздять в рік по 100 разів точно.
Якщо везти щось вартісне нове, то можуть попросити чек чи накладну на це.
При цьому виконати всі вимоги треба - взяти 300 євро готівкою, зробити страховки тощо.
Моя родичка зі мною живе в біженстві, періодично їздимо в Україну і вона і я, мене на кордонах ніхто ніколи не чіпає, її постійно шмонають і викидають сало/помідори. Чому так, хтозна.
Скоро_вчера• 03 апреля в 22:22
Ответ дляНаивная Хо
Вони всі добре розуміють українську.
Але говорять з вами польською, і іноді людина може розгубитися
Наивная Хо• 03 апреля в 22:24
Ответ дляБорисфенка
Для чого вона їх везе? Добре, що просто викидають, бо штрафи там шалені.
Роздратована шкіра• 03 апреля в 22:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Уявляєте, є люди в яких немає 500 євро
в якиx нема - ті не ідуть
Борисфенка• 03 апреля в 22:29
Ответ дляНаивная Хо
Нейметься людині, хочеться щось заборонене провезти. Але прикордонники мають намітане око, бачать мабуть одразу, вона нервується.
А я спокійна, як удав - Ось дві пачки цигарок, що ще хочете пошукати? Та нічого, йдіть.

Наивная Хо• 03 апреля в 22:30
Ответ дляБорисфенка
Так, вони як психологи, відразу все розуміють і бачать.
Борисфенка• 03 апреля в 22:32
Ответ дляНаивная Хо
Тому треба виконати всі вимоги закону і їхати спокійно. Рентген не лякатиме.
Love_Love_Love_• 03 апреля в 22:46
Ответ дляРоздратована шкіра
в якиx нема - ті не ідуть
Їдуть всякі
З родзинкою• 03 апреля в 22:56
У меня ни разу страховку не спрашивали.
И про деньги тоже