Паспортний стіл• 03 апреля в 22:23

Що приготувати?

Домовились з друзями у неділю поїхати на шашлики, вони купляють мʼясо і маринують а нам сказали а ви щось до столу,до мʼяса
Сиджу і голову ламаю,допоможіть)))
Придумала лавам з сиром сулугуні зробити на мангалі,а що ще ?
Горлаю зрання• 03 апреля в 22:25
Грибы замариновать и на мангал

Потужна махіна• 03 апреля в 22:26
Овощи гриль, грибы. Немного не по сезону.
Пліснявілий сир• 03 апреля в 22:26
Корейскую морковку, мы брали лаваш отламывали кусочками и клали всякое на него и ели.
Разгуляшка• 03 апреля в 22:26
Картопля по селянські, салат, пару тортів вафельних перемажте згущеним молоком.
Анонім-ка• 03 апреля в 22:26
Закуску щоб кидати щось до рота поки смажиться шашлик.
М´ясна та сирна нарізки, крекери / овочі з діпом чи хумусом, кіш спекти..
західний_діалект• 03 апреля в 22:27
Хлебушек
Пожарник• 03 апреля в 22:35
У нас недавно був такий формат. З нас шашлик і картопля.
Дівчата привезли - салат, рибу жарену, бутерброди (ківі, риба, ікра), гриби мариновані, котлетки/биточки, квашені помідори, сир.
Чудова поляна вийшла і нікому не напряжно.

Така бойова Я• 03 апреля в 22:37
Я би взяла свіжі овочі (перець, огірки, помідори), якісь намазки на багети і самі багети, щоб перекусити, поки смажиться шашлик, сир, ковбаску.
ДелайКак_Я• 03 апреля в 22:49
Помыть картошку и завернуть в фольгу, чтобы запечь в углях.
Салат, бутерброды или закуску из лаваша
Овощи купите.

Обсудите, кто берет напитки и алкоголь.
Ловлю капці• 03 апреля в 22:58
Пересмажте пакет тостового хліба в тостері або грилі, на місці намажте жовтою або зеленою філадельфією, шматочок свіжого огірочка.
Кубики сиру наріжте, копчену моцарелу чи сулугуні наріжте, до пива чи вина.
Дюймовочка• 03 апреля в 23:03
Зная своих, я бы взяла маринованный лук (литровую банку), кабачки, лук, перец (каппи), картошку (картошку приварить + специи, а потом на гриль) - жарить это все на гриле, свежие помидоры/огурцы,
Красавица писяная• 03 апреля в 23:15
Овочі вже миті
Сир
М´ясна нарізка
Дрібна випічка з міста філо
Пиріг кіш
Оселедець+чорний хліб
Салат білочка+хліб
Мейк-ап форева• 03 апреля в 23:49
Картошку половинку с салом в фольгу и в угли, шампиньоны на сетке, сулугуни в лаваше, салат овощной. Этого более чем достаточно)