Ну що ви, мамо!• 04 апреля в 12:35

Осмотолерантні дріжджі

Вчора побачила в продажу львівські пресовані дріжджі нові для мене - осмотолерантні, ціла здорова коробка стояла на стелажі в супермаркеті, і вже ж на паски треба надбать всякого припасу. Думаю, почитаю, що воно за чари, і наступного дня куплю. Вичитала, що такі добрі, такі гарні, з наймаснішого тіста пишне повітряне мереживо учиняють, побігла вранці по тії дріжджі - жодної пачечки! Всіх інших видів хоч греблю гати, а оцих добрезних наче й не було... Чи вони й справді такі чарівні і шукать тільки їх (бо наш сімейний, ще прабабин рецепт передбачає важкувате від жирів і цукру тісто), чи воно того не варте?
Попа как у Кардашьян• 04 апреля в 13:17
Щось мені підказує, що це як надпис без гмо.

автор Ну що ви, мамо! • 04 апреля в 13:47
та нє, я так зрозуміла, що це інший штамм (двоюрідний звичайному) дріжджового грибка і він має інші потреби в харчуванні
120-120-120 (не худею)• 04 апреля в 14:10
От ще за дріжджі тепер оце думай Я і так не знаю, які краще купити, якої фірми, а тепер нашо я це прочитала
Про дріжджі не знаю, а от якщо у вас важка здоба, беріть однозначно Зернарі Селект борошно з високим вмістом білка
автор Ну що ви, мамо! • 04 апреля в 14:25
Ответ для120-120-120 (не худею)
я якраз таке (Зернарі) і взяла, чисто випадково, бо фермерське, яке завжди брали, не буде його більше, коротше кажучи - реалії військового часу
120-120-120 (не худею)• 04 апреля в 15:53
Ответ дляНу що ви, мамо!
Саме з паскою на упаковці, не з багетом
автор Ну що ви, мамо! • 04 апреля в 16:24
дякую, я максимально пильно і прискіпливо до закупів взялася, бо це ж Паска (!!!), як щось піде не так, мама мене гільйотинує кухонним ножиком)