Моль Моллівна• Изменено 04 апреля в 16:37
Яке какао (не для випічки) краще: Добрик, чи Мрія в синій пачці?
питання саме про ці види
Сон і дрімота• 04 апреля в 16:40
Про добрик не знаю, мрія гарна марка, і какао в них хороше. В усякому випадку було колись , давно не купляла. Але якщо ви будете робити шоколад, то точно не підійде
Моль Моллівна
• 04 апреля в 17:37
Ответ дляСон і дрімота
просто пити з водою, без цукру
Опля Картопля• 04 апреля в 18:22
Мрия отличное, лучше чем отекер и оранжевая с синим пачка наше. Варю какао на молоке с ним
Сон і дрімота• 05 апреля в 21:48
Ответ дляМоль Моллівна
просто пити з водою, без цукру
Для цього мрія точно підійде