Чемодан-Вокзал-Майами• 05 апреля в 11:34
якщо я не утримую дитину, це є порушення батьківських обов´язків?
а якщо дитина має ООП, а я фактично в ролі тьютора з 12.30-13.00 і до вечора, це може бути пом´якшувальною обставиною у суді?
Борисфенка• 05 апреля в 12:15
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Девочки, я не думаю, что меня реально лишить родительских прав. У меня на руках есть документы, подтверждающие позитивную динамику у ребенка. Ну и вообще доказательств, что я что-то делаю - хоч греблю гати.
Мне для себя нужно понять, действительно ли я нарушаю закон, условно не работая и не содержа ребенка. (Хотя ’не работаю’ понятие относительное). Эти угрозы основательны или нет?
У нас два года назад был суд и по решению суда, по согласию сторон место жительства ребенка определено со мной.
За які кошти ви живете? Аліменти, дитячі гроші, виплати по догляду за дитиною?
Діагноз дитини свідчить про те, що потрібен постійний догляд. За догляд вам платять, чи могли б платити. Це і є ваша робота.
ПробілНеПрацює• 05 апреля в 12:17
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Нет, не нарушаете ничего.
Вашему ребёнку плевать где вы берете деньги на его содержание. И закону тоже.
Главное, они есть.
Все.
По нашим законам ещё попробуй лишить прав папашку, который год не платил алименты и не видел ребёнка.
Главное, они есть.
Все.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 05 апреля в 12:21
Ответ дляБорисфенка
За гроші, які дає батько дитини. В тій сумі, які він вважає за потрібну. Хоча весь час обіцяє, що ось-ось стане краще. Я позичила у рідних значну суму на корекційні послуги, маю рано чи пізно її повернути. Офіційно сума аліментів не визначено. До дитячого психіатра він відмовляється іти (він і довгий час не визнав, що з дитиною щось не так), але нібито уже погодився. Сподіваюсь, що найближчим часом я вже вирішу це питання і тоді це вже буде перший крок до оформлення виплат.
Редиска Я• 05 апреля в 12:28
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
За чий рахунок живете ви і дитина ( комунальні, їжа, одяг)?
Редиска Я• 05 апреля в 12:30
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Подавайте офіційно на аліменти
Борисфенка• 05 апреля в 12:30
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Визначте офіційно суму аліментів.
Вам нема про що переживати, татусь нездатний виховувати дитину, в дитбудинок при живій матері ніякий суддя не відправить дитя.
ПробілНеПрацює• 05 апреля в 12:40
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Визначайте офіційно.
Зп у нього невелика, але дитина інвалід, і ви не можете працювати. Може і 50% вдасться отримати.
Терміново.
Тоді у вас буде офіційний прибуток. І питання про те, що ви не утримуете дитину відпаде повністю.
Терміново.
...аяприкольная• 05 апреля в 13:05
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Позбавлення батьківських прав ...мене. Батько дитини погрожує подати до суду. Малореалістично, що він подасть і виграє (у нього фізично немає можливості виховувати дитину), це мені більше для власного спокою потрібно
Підставою позбавлення є саме ухилення від виконання обов´язків по вихованню дитини. Причому цей крайній захід застосовується лише винному, систематичному нехтуванні обов´язками: коли мати/батько роками взагалі не цікавиться дитиною, не спілкується з нею, не піклується про її здоров´я, розвиток тощо. Ви самі написали що кожного дня сидите з дитиною. Годуєте її, водите по лікарям тощо. То чого переживати?
В курсі діла• 05 апреля в 13:33
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
То це він, татусь, має довести, що приймає участь у вихованні та утриманні дитини. Де підтверджені суми виплат на утримання дитини? Немає!
Чемодан-Вокзал-Майами
• 05 апреля в 13:36
Ответ дляВ курсі діла
а й справді, немає підтвердження, що він бере участь. Дякую!
Ответ дляПробілНеПрацює
Тю, так точно.
Лишение матери прав - повод для списания.
Списаться он хочет.
Но не прокатит. Даже если бы вы были согласны. Просто так прав не лишают.
Списаться он хочет.
Ви не знаєте, про що пишете. В сучасних реаліях звідти не повертаються.
Навіть якщо мама дитини померла - батька не відпускають виховувати сина/дочку. Так і говорять, що для дітей військовослужбовців є прекрасні українські дитбудинки.
Папа воює, а дитину виховує бабуся.