Винник• 05 апреля в 12:52
Ви миєте вікна самі чи викликаєте когось?
Бо для мене це топ-1 причина ненавидіти весну.
Білка в колесі• 05 апреля в 12:52
Моет женщина, в зимний сад вызываем мужчину со снаряжением, там опасные окна
Джем Шакіри• 05 апреля в 12:53
Не мою
И не вызываю никого
Пофиг на окна)
Раз в несколько лет могу помыть, если такое непреодолимое желание появится) но оно очень редко появляется
И не вызываю никого
Пофиг на окна)
ЖенаАйтишнеГа• 05 апреля в 12:53
Раз в месяц девочка приходит, я не умею мыть и у меня панорамные ну его нафиг
Джем Шакіри• 05 апреля в 12:54
Ответ дляНе любовница
До чого тут весна і ваші вікна?
Сто процентов
Как можно не любить весну из-за каких-то окон)))
Живчик-счастливчик• 05 апреля в 12:55
Сама 2р на рік,не більше,але в мене 4 вікна,звичайні,якби були величезні панорамні і їх було б багато,купила б робот миючий
А я с Рио-де-Житомира!• 05 апреля в 12:55
Я мию вікна раз на місяць, 5 секцій сумарно, балкон раз в рік :) але влітку. Якщо буде натхнення.
Коленная ложечка• 05 апреля в 12:57
Ззовні миють альпіністи, замовляємо на будинок, висотка. Всередині мию сама двічі на рік
Не любовница• 05 апреля в 12:57
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Навіщо так часто? Ви біля траси живете?
А я с Рио-де-Житомира!• 05 апреля в 12:58
Ответ дляДжем Шакіри
Сто процентов
Ну якщо в голові установка що вікна треба мити, бо весна, то цілком.
Хоча що зараз мити склопакети? От в мій час треба було вікно розкрутити і всередині мити, ото було діло:)
А я с Рио-де-Житомира!• 05 апреля в 12:57
Ответ дляЗавжди з рушником
Не хочете - не мийте. А весна - це класно!
Ну от, взяли все страждання зіпсували..
Помилуйте мадам• 05 апреля в 12:57
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
У мене таке ще залишилося. Мию раз на рік його
Ответ дляНе любовница
Навіщо так часто? Ви біля траси живете?
Так, вікна на проспект. Найбільш ідіотське розташування, яке можна було придумати.
Джем Шакіри• 05 апреля в 13:00
Ответ дляНе любовница
Кстати, купите робот мойщик стекол и будет вам счастье.
Он дорогой?
Не любовница• 05 апреля в 13:03
Ответ дляДжем Шакіри
Он дорогой?
Не очень. Давно смотрела, сейчас не знаю сколько стоит. Но не заоблачные сумы думаю.
короткопамятна• 05 апреля в 13:06
Сама мою, это , наверное, единственное , что мне нравится делать по дому .
Джем Шакіри• 05 апреля в 13:06
Ответ дляКуда ж без меня
В мене взагалі чисті.Чи то зима була сніжна,ну 5 хв протерти
Если одна комната с одним окном, то может и 5 минут
А если много комнат и не одно окно, то явно не 5 минут. А если не совсем чистые, то тем более не 5 минут
Куда ж без меня• 05 апреля в 13:08
Ответ дляДжем Шакіри
Ну скільки його мити?Це хіба в пол і на всю стіну.А як звичайне,ну 10-15 хв.