Невидимка• 06 апреля в 08:07
Німеччина. Втрачена надія...
При оформленні були допущені помилки через " волонтерів " російськомовних. Які наводили. Тепер все вилазить боком.
Я вже не зможу туди повернутися...
Гомосноб• 06 апреля в 13:16
Ответ дляФруктЕщеТот
От зеркала отойдите, пожалуйста😜
Я там и не стояла. Вижу только вас. Печальное зрелище 🤷♀️😂
Невидимка
• 06 апреля в 13:17
Ответ дляKhmelnichanka
Ну і?
В багатьох людей були помилки в оформленні документів, витому числі - оформлених за допомогою сторонніх людей.
Що такого непоправного Ви підписали, що це прямо перешкоджає поверненню?
Багато чого згодом повилазили із за тих волонтерів. Саме головне, що антраг для Джобцентр я не заповнила а волонтер тільки поставила підпис. Я в душі не знаю що там. І зараз я піду наприклад знову подаватися. Запрвню сама. І можуть бути невідповідності
Лгин• 06 апреля в 13:18
Ответ дляНевидимка
В тому що я українка. Насолити мені. Руські німці у всій красі
Ага, единственная украинка в Германии и именно вам решили насолить. В это еще кто-то верит?
Невидимка
• 06 апреля в 13:18
Ответ дляСоветничаю тут
И в чем проблема? Сходите в ДЦ и внесите изменения.
Социальный работник мог ошибиться и так написать.
При заполнении документов Вы всегда можете попросить их взять домой на перевод и ознакомление прежде, чем подписывать.
Ну я це теж розумію заднім умом. На той момент я була в стресі і ні слова не розуміла на німецькій
Невидимка
• 06 апреля в 13:19
Ответ дляЛгин
По вашому є ’хороші’ руські? От я і попала так. Пісня вона скрізь русня
Лгин• 06 апреля в 13:20
Ответ дляНевидимка
А че ж вы обратились к тем русским? К врачам тоже русскоязычным ходите? Не боитесь?
Невидимка
• 06 апреля в 13:23
Ответ дляЛгин
Тепер боюся. Думала тоді що то безпечно...бо вони живуть там. На той момент так здавалося. І вони говорили що підтримують України
Лгин• 06 апреля в 13:25
Ответ дляНевидимка
Ой, не трындите. Они ж у вас все плохие. Но, когда надо, то можно и потерпеть, да? Вы будьте принципиальны до конца.
Невидимка
• 06 апреля в 13:30
Ответ дляЛгин
Зараз всі вони погані. Після цього досвіду. Тоді думала що безпечно, бо вони ж вже давно переїхали з раши.
Той випадок коли виїхав з паші, а раша з них ні
Лгин• 06 апреля в 13:38
Ответ дляНевидимка
А немцы хорошие?
Khmelnichanka• 06 апреля в 13:41
Ответ дляНевидимка
Можуть бути невідповідності. Якщо почнуть питати, напишете пояснення. Не такий чорт страшний, як малюють )))).
Якщо Вас це втішить, то скажу, що в мене зараз висить «непонятка» з виплатами, може виявитись, що маю борг в десято тисяч євро (навіть більше)))))). Спосатку в мене була істерика, а потім я заспокоїлась і зрозуміла, що якщо що - то мені дозволять виплачувати частинами, щомісяця. А потім я взяла себе в руки, почала розбиратись - в вуаля, деякі борги розчинились в повітрі :). Головне - не панікувати :). Зичу, щоб у Вас все склалось добре!
Самохвалова• 06 апреля в 13:43
Ответ дляГомосноб
Ви за себе говорімо. Чому так гостро реагуєте?
Ви хочете зі мною про це поговорити?
ША! я прийшла!• 06 апреля в 13:43
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Да, из темы ничего непонятно
Невнятно написано: ’які наводили’ - что она имеет в виду
Порчу
Гомосноб• 06 апреля в 13:44
Ответ дляСамохвалова
Ви хочете зі мною про це поговорити?
Якщо хочет говорити, то говоріть. Дозволяю 😁
Самохвалова• 06 апреля в 13:45
Ответ дляГомосноб
З вами? Не хочу - не цікаво і нудно. До побачення.
Гомосноб• 06 апреля в 13:46
Ответ дляСамохвалова
Удалено администрацией...
Невидимка
• 06 апреля в 13:50
Ответ дляKhmelnichanka
Просто жах. Ви смілива. Я б напевне б вже після такого листа вже б зі скали чи в річку шугонула б
Khmelnichanka• 06 апреля в 13:55
Ответ дляНевидимка
Не дочекаються ))))))
Насправді - в мене серце вискакує з грудей щоразу, коли підходжу до поштової скриньки.
Боюсь я отих всіляких безкінечних листів, якщо чесно.
Але.
Не буває безвихідних ситуацій.
Навіть з шлунка є два виходи )))).
Суто для себе я зрозуміла: головне - не ігнорувати листи і не дотягувати до моменту, коли вже пізно писати оскарження. Якщо вчасно даєш відповідь - розуміють відсутність наміру щось приховати - завжди йдуть назустріч. Принаймні, я так бачу.
Але.
Не буває безвихідних ситуацій.
Навіть з шлунка є два виходи )))).
Невидимка
• 06 апреля в 13:57
Ответ дляKhmelnichanka
Не дочекаються ))))))
Але.
Не буває безвихідних ситуацій.
Навіть з шлунка є два виходи )))).
Але.
Не буває безвихідних ситуацій.
Навіть з шлунка є два виходи )))).
І саме тому багато людей в Німеччині, і німці також, сидять на антидепресантами. Бо та поштова скринька то зло
Khmelnichanka• 06 апреля в 14:00
Ответ дляНевидимка
Ну, якщо не залежати від соцдопомоги, то листів буде значно менше.
Але то не мій варіант (((
Невидимка
• 06 апреля в 14:11
Ответ дляKhmelnichanka
Але то не мій варіант (((
Там потім Фінансамт тебе дрочить листами
Капитошечка• 06 апреля в 15:00
Автор я не понимаю как в мире интернета и чата гпт можно что то на волонтеров списывать
Чисто ваша ответственность
Мы в 2022 году знать не знали про волонтеров и как то выжили а у вас все на блюдечке и то налажать умудрились
Чисто ваша ответственность
Невидимка
• 06 апреля в 15:47
Ответ дляКапитошечка
Чисто ваша ответственность
Тоді чата джипити ще не було
ПироженкА• 06 апреля в 15:58
Ответ дляНевидимка
Тоді чата джипити ще не було
О, тепер ще чат жпт винен буде
Просто Фіфа• 06 апреля в 16:08
Ответ дляУказка
Да если бы и остались «вдовой» по документам, чтоб это изменило? По факту и так и так нет мужа…
Да, ничего, я это автору и писала, что если что-то не так, то можно скорректировать.
Невидимка
• 06 апреля в 16:09
Ответ дляУказка
Будь що який статус. Але ж це вважається дача неправдивих фактів
ПлюшкамиБалуюсь• 06 апреля в 16:35
Ответ дляНевидимка
При заповненні документів для Джобцентр не вказали диплом. І що я getrent lebend з чоловіком. А я заміжня. Я взагалі не знала що це за статус. Я думала роздільне проживання через війну
Це незначні неточності.
То заповніть самі.
БезникаяЯ• 06 апреля в 22:11
Ну да..нашли крайних, волонтёров.
В первые дни, кто из них знал, как правильно оформлять.
Они бросали семьи, бежали встречали автобусы.
Теперь ещё и крайние
Невидимка
• 06 апреля в 22:12
Ответ дляБезникаяЯ
Ну да..нашли крайних, волонтёров.
Теперь ещё и крайние
Там не просто волонтери. А зацікавлені особи. Здавали житло