Невидимка• 06 апреля в 08:07
Німеччина. Втрачена надія...
При оформленні були допущені помилки через " волонтерів " російськомовних. Які наводили. Тепер все вилазить боком.
Я вже не зможу туди повернутися...
Розбещена цяточка• 06 апреля в 09:42
Ответ дляВсміхайлик
Я вперше в цьому році потрапила до Європи, то краще нашої землі немає нічого. Хіба що їздити на екскурсії і пожити декілька днів.
Якщо ви думаєте, що тут не було тем від автора #яквсьоплохавгерманії, то ви помиляєтесь
Всміхайлик• 06 апреля в 09:44
Ответ дляРозбещена цяточка
Кому як. Кому і в Германії харашо. У кожного своя думка і люди тут її висловлюють.
ПироженкА• 06 апреля в 09:48
В 120й серии 3го сезона оказалось что во всей никчемной жизни автора виноваты волонтёры
Самая СоветЧиваЯ• 06 апреля в 10:01
Гомосноб• 06 апреля в 10:03
Ответ дляФруктЕщеТот
О, еще одна ’ньюевропейка’ 😂
Немає ніякий ньюєвропейок. Є нормальні розумні розвинуті українці, які розуміють, які розуміють, що відбувається в Україні і що біженство не міняє національність. А є копчені
Гомосноб• 06 апреля в 10:05
Ответ дляПозаземний розум
Так в чем проблема поменять? Сами бы все заполняли, вам никто не обязан помогать
Возьми пирожок 🤦♀️😂
Гомосноб• 06 апреля в 10:05
Ответ дляПироженкА
Це ж національна риса українців - всіх обісрати
Самая СоветЧиваЯ• 06 апреля в 10:07
Ответ дляПироженкА
В никчёмной жизни ’виноваты’ хозяева сайта, которые берут на работу дурочек
Виннипуховна• 06 апреля в 10:28
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Это диалект)
А на классическом языке в Украине практически нигде и не говорят - только в новостях и книгах
95 процентов украиноязычных говорит или на диалектах или на суржике
ну да, и когда русскояз говорит на чистом украинском литературном, сразу подозревают. Суржик учить? нит, дяку
ФруктЕщеТот• 06 апреля в 10:29
Ответ дляГомосноб
От зеркала отойдите, пожалуйста😜
Самохвалова• 06 апреля в 10:56
Ответ дляГомосноб
Заздрите? 🧐 Так гостро реагуєте 😁
Тому що в когось в Німеччині всьо пропало? Гарний привід для заздрощів!
Khmelnichanka• 06 апреля в 10:58
І як ця помилка вплинула на ваше подальше життя?
І чому її не можна виправити?
Советничаю тут• 06 апреля в 11:01
Ответ дляНевидимка
При заповненні документів для Джобцентр не вказали диплом. І що я getrent lebend з чоловіком. А я заміжня. Я взагалі не знала що це за статус. Я думала роздільне проживання через війну
И в чем проблема? Сходите в ДЦ и внесите изменения.
Социальный работник мог ошибиться и так написать.
При заполнении документов Вы всегда можете попросить их взять домой на перевод и ознакомление прежде, чем подписывать.
Невидимка
• 06 апреля в 11:02
Ответ дляСоветничаю тут
Я під тиском підписувала все тоді. Не питайте чому, попала на мошенніків
Советничаю тут• 06 апреля в 11:06
Ответ дляНевидимка
В лагере или в Ратхаусе?
Так может виноваты не волонтеры, а мошенники? Или тот, кто Вас заставлял.
Я не представляю, чем мне должны угрожать, чтобы я подписала документы не разобравшись.
Ни одна, из перечисленных ошибок, не может помешать Вам вернуться.
Khmelnichanka• 06 апреля в 11:11
Ответ дляНевидимка
Ну і?
В багатьох людей були помилки в оформленні документів, витому числі - оформлених за допомогою сторонніх людей.
Що такого непоправного Ви підписали, що це прямо перешкоджає поверненню?
Україна понад усе!• 06 апреля в 11:17
Я не знаю які види допомоги у Німеччині, просто припускаю: можливо автор отримувала соціальні виплати без урахування доходів чоловіка, може на дітей як одинока мати, тощо. І якщо декларує чоловіка, то нараховане потрібно повернути, а їй це непосильно?
Відсутність диплому не дозволить працювати там, де могла б.
Насправді якщо це правда, то ситуація жахлива. Дійсно, волонтери наробили помилок через нерозуміння чи української, чи власне німецької. Шкода, що їх допустили до роботи з людьми, не проконтролювавши рівень. Бо автор не одна в такій ситуації.
За дівчат, що тут повідписувалися, мені соромно. Дуже злі коментарі. Нуль емпатії. Як не можеш допомогти чи підтримати морально - пройди повз таку тему. А потім будете страждати у сусідніх темах ’за що нам? Хіба ми заслужили?’ Так, заслужили. Поводитеся гірше тварин.
Полтавська галушка• 06 апреля в 11:26
Ответ дляНевидимка
І що ж ті мошеЙніки отримали від таких дій?
Khmelnichanka• 06 апреля в 11:35
Ответ дляУкраїна понад усе!
Обгрунтуйте Ваші звинувачення.
Автор НЕ пише конкретики.
Як ій можна допомогти, не знаючи про що мова?
І так, в багатьох людей в Німеччині виникають борги, переплати, штрафи, в тому числі - і через некоректно заповнені документи.
Але тут можна сплачувати борг частинами, можна подати заперечення (якщо установи помиляються ), можна пробувати розрулити ситуацію.
А не просто звинуватити волонтерів.
Автоа мільйон разів питали, в чому суть проблеми.
Може, хтось і порадив би щось дійсно дієве, а не просто для «поговорити».
Автор НЕ пише конкретики.
А не просто звинуватити волонтерів.
Королева спама• 06 апреля в 11:39
Ответ дляГомосноб
Не все спят до обеда в понедельник
Лучше бы автор поспала подольше
Указка• 06 апреля в 11:48
Ответ дляПросто Фіфа
Что вы имеете ввиду? У меня указано изначально, что я вдова))) А я просто в разводе. Потом в ратхаусе поменяли. Что у вас такого могли указать ?
Да если бы и остались «вдовой» по документам, чтоб это изменило? По факту и так и так нет мужа…
Лгин• 06 апреля в 11:50
Ответ дляНевидимка
Мошенники где были? В ДЦ? В чем их интерес был? ))
Україна понад усе!• 06 апреля в 12:04
Ответ дляKhmelnichanka
Обгрунтуйте Ваші звинувачення.
Автор НЕ пише конкретики.
А не просто звинуватити волонтерів.
Автор НЕ пише конкретики.
А не просто звинуватити волонтерів.
Яких обгрунтувань ви хочете? Що коментарі у цій темі здебільшо злі? Перечитайте ще раз тему.
Я б на місці автора взагалі тут теми б не створювала. Поради ніхто не дасть, проте обкрадають г..ном.
З написаного автором, для мене очевидно, що причина за якої вона не може повернутися - або повернення грошей (за 4 роки то дійсно непідйомна для багатьох сума), або що вона не може приїхати разом з чоловіком - бо за паперами його ’нема’.
Ситуація патова. Злість на волонтерів зрозуміла. І зрозуміло, що з неї зроблять дурочку - бо підписувала сама. Дійсно сама, але на момент підписання мови вона точно не знала і довіряла людям, які оформлювала папери. Ситуація жахлива насправді.
Невидимка
• 06 апреля в 13:12
Ответ дляЛгин
В тому що я українка. Насолити мені. Руські німці у всій красі
Невидимка
• 06 апреля в 13:13
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так і є. Ви мене повністю зрозуміли
Гомосноб• 06 апреля в 13:15
Ответ дляКоролева спама
Лучше бы автор поспала подольше
Это ее дело, не ваше, что лучше
Невидимка
• 06 апреля в 13:15
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я знаю що я така не одна. Купи людей постраждали від таких волонтерів. Читаю купу історій в чатах. Незнання законів не звільняє від відповідальності
Гомосноб• 06 апреля в 13:15
Ответ дляСамохвалова
Ви за себе говорімо. Чому так гостро реагуєте?