Комиссия50%• 06 апреля в 21:43
Як думаєте, зовсім тряпка приїде?
Дочка кинула посилання на сукню на випускний з temu, я кажу, що буде що попало, а вона хоче, щоб я його замовила, бо дороге вона не бачить сенсу купувати. Ніби і гроші смішні, але і не лишні для моїх доходів.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Купити
Не купувати
.
Марафетчица• 06 апреля в 21:43
За 400 грн можно рискнуть. И еще будет время что-то другое поискать.
Невловимий Джо• 06 апреля в 21:46
Вам доступні відгуки в цьому лістінгу. Гляньте і заспокойтеся
Нічого доброго там не прийде.
Комиссия50%
• 06 апреля в 21:46
Ответ дляСколько_мне_лет?
Там даже отзывы плохие. Почитайте. Хорошие это левак.
А як зрозуміти, що відгуки лівак?
Помилуйте мадам• 06 апреля в 21:46
Почитайте відгуки, відсортуйте від найнижчих. Подивіться реальні фото чи відео, якщо є у відгуках. Пошукайте таку ж сукню у інших продавців і також почитайте відгуки.
Свисток ля-минор• 06 апреля в 21:51
Видела как-то пост в тредс, там подобное было платье на девушке. Ну .. если не всматриваться, то ничего так, на один раз нормально.
Комиссия50%
• 06 апреля в 21:51
Ответ дляФісташкова кава
там легкий возврат, ничего не потеряете,если не понравится
Розкажіть будь ласка, як відбувається повернення? Бо завжди на аліексперс замовляла, з тему ще не розібралась.
Кондуктор троллейбуса• 06 апреля в 21:53
Пошукайте сукні PrettyLittleThing, їх повно в інтернеті, тіктоці продають. Теж Китай, але більш якісний. Хоч заміри і живі фото будуть.
Або на Шейн, більше відгуків реальних.
Шукаю стакан• 06 апреля в 21:54
Как повезет. Я заказывала атласное платье пришло ну ужас неносибельное, черное. Заказала такого же плана карамельное ну просто песня
Каляка маляка• 06 апреля в 21:56
я такого плана брала напрокат, но атлас был плотный, очень классное было платье
Из Кукуева я• 06 апреля в 22:03
автор вот здесь посмотрите в польских покупках там и видео есть и само платье, моя дочка тоже любит заказывать тему, шейн могу сказать я иногда удивляюсь что за такие копейки вполне достойная вещь) то что я поняла про это платье оно на высоких, подол до пола, ну и все зависит от фигуры на ком-то очень даже ничего , отзывы на него норм,я бы купила если бы дочка выбрала единственное только рост надо учитывать дочки там фото найдите и видео есть
Виниловая пластинка• 06 апреля в 22:03
Я недавно с тему заказала рубашку, строчки местами кривые и нитки обрезала, но у нее расцветка такая прикольная. У меня коллекция рубашек а клетку, но именно про эту спрашивали где купила и просили померять) Я смотрю всегда отзывы и реальные фото. И ещё у меня платье с Али было чем-то похожее на это, очень даже ничего.
Вилами по воде• 06 апреля в 22:13
Покупаем с Шейн, там вещи нормальные, знакомые покупают с тему, самое интересное не бедные поляки, носят не скрывают, с о вещи с Али, я б на секонде поискала, там как раз вечерние платья новые и примерить можно
Шкала Радощів• 06 апреля в 22:27
Ответ дляТам все розмивчато
Там є відгук, правда в іншому кольорі
Ожидание- реальность
Я такая - жду трамвая• 06 апреля в 22:29
Моя заказала 2 с Шейна. Одно-ужас, а второе красивое и качественное, хотя дешевле
Платье Длинное бальное• 06 апреля в 22:36
Оцінка 4,6 на китайський майданчиках - це погано.
І, судячи з того, що навіть на вітрині малюнок, а не фото, там буде саме ганчірка.
Спробуйте серед відгуків відфільтрувати відгуки з фото. І все одразу стане зрозумілим.
Ніж таке з тему, то вже краще передивитися місцеві секонди. Наскільки я памʼятаю, там завжди була окрема стійка з вечірніми сукнями. 99% з яких були вдягнені один раз.
Вкуси мене• 06 апреля в 22:50
Ответ дляКомиссия50%
Поверення дуже просто. В замовленні після отримання буде кнопка повернути. Обираєте зі списку причину, там є не підходить розмір або не те що очікували. Фото просять при денному світлі речі, там описано як зробити, додаєте. Вам дадуть єтікєтку зі штрих кодом на повернення. Гроші як на рахунок тему майже відразу заходять, на карту днів 4-5 було. Друкувати нічого не потрібно, показуєте на укр пошті або міст, це вони напишуть перевізника, там самі вони сканують. Головне шоб був пакет в якому річ приїхала з штрих кодом. Пакуєте в пакет в якому приїхала на ізнанку вивернули, скотчем заклеїли.
Я б спробувала. Багато речей звідти маю, повертаю мінімум.
Саме це плаття таке собі, можна щось гарніше пошукати.
Мамкиня доця• 07 апреля в 00:21
Розглядайте лише варіанти з фото суконь на дівчатах, там і відео є, де вони крутяться, ходять, можна оцінити, як лежить тканина. А не мальоване фото.
СільськаЛеді• 07 апреля в 10:14
Ответ дляМарафетчица
І я б ризикнула, донька побачить що таке очікування реальність.