ПлакалаВАвто• 07 апреля в 00:30
Ниття знайомої, ви б сказали чи промовчали?
В країні де ми зараз живемо немає ніяких виплат, допомоги і тд
Коли в 22 сімʼя моєї знайомої приїхала їм церква виділила будинок і вони там жили 4 роки безкоштовно .
Щараз їм дали час до червня і попросили звільнити житло.
Четвертий день вона дзвонить і як вони так можуть з нами поступити, в нас троє дітей, а тут таке дороге житло, а ми не потягнемо і бла бла цілими днями.
Кажу: переїздіть в дешевше місце, а ми не можемо, а школи , а як так.
Чесно, мені так хочеться запитати чи вониидумали що все життя безкоштовно будуть жити, що всі платять з першого дня і ніхто не плаче.
Магиня• 07 апреля в 03:08
Ответ дляТішуся неперетішуся
так она сейчас позвонила поплакаться про это. 4 года молчала, а тут накрылась халява и оказалось, что жизнь несправедлива.
И люди, которые 4 года бесплатно давали им жилье стали резко плохими. Благодарности не заслуживают само собой
интайм_не_предлагать• 07 апреля в 03:21
Очень жалко ту семью. Я бы не смогла сама снимать жилье. А почему его забирают ?
ПлакалаВАвто
• 07 апреля в 03:25
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А ви багато житла дали людям щоб вони там безкоштовно жили?
Водійка хімарса• 07 апреля в 03:31
Автор, в якій країні ця подруга? Ірландія чи Нідерланди? Ви, так зрозуміла, в іншій країні, вірно? Можливо, у вашої подруги такий характер. Хтозна. Чому ви раніше дружили? Ви не помічали, що ви різні, у вас різні погляди?
ПлакалаВАвто
• 07 апреля в 03:34
Ответ дляВодійка хімарса
Це не Ірландія і не Нідерланди. Ми в одній країні, я написала тут ніхто нікому нічого безкоштовно не виділяє, ні оплат, ні доплат ні тим більше житла.
Водійка хімарса• 07 апреля в 03:36
Моя подруга з дитиною потрапила в Чехію. Рік жила з дитиною в квартирі знайомої, яка бажала допомогти, надала їй свою однокімнатну квартиру безкоштовно, моя подруга платила лише комуналку. Була дуже вдячна. Через рік з хвостиком господиня сказала, що є плани на квартиру. Це нормально. Подруга шукала житло, змінила район, школу. На жаль, таке життя. Але нічого, потихеньку все налагодилось на новому місці. Можливо, і ви скажіть своїй подрузі - що це ж дім власників, що зрозуміло, що в них плани, спитайте, чи реально знайти житло, підтримайте словом, що добре, що в червні, діти довчаться і до вересня буде час звикнути до нового житла, школу знайти, як варіант - то запропонуйте свою країну, де ви живете, може, захочуть спробувати. Тут наче і нічого не зробиш з вашого боку.
Налогообложу• 07 апреля в 03:37
Ви в Америці? Подруга не права, скажіть що я с тобою незгідна, ці люди дуже хороші, і що їм дуже пощастило.
Водійка хімарса• 07 апреля в 03:38
Ответ дляПлакалаВАвто
А, зрозуміло. Спершу подумала, що ви в різних країнах. А як так вийшло, що подрузі дали будинок аж на 4 роки? Це довго досить. Це якісь друзі їхні?
ПлакалаВАвто
• 07 апреля в 03:39
Ответ дляВодійка хімарса
Чому я повинна убалтувати і заспокоювати дорослу людину в якої страшна паніка і всі їй винні, чому мене ці всі роки ніхто не заспокоював. Ми в одній країні, для чого мені їй щось пропонувати?
ПлакалаВАвто
• 07 апреля в 03:40
Ответ дляВодійка хімарса
Це через церкву, як саме вона його знайшла я не знаю, вона завжди уникала деталей, а потім я перестала питати.
Водійка хімарса• 07 апреля в 03:41
Ответ дляПлакалаВАвто
Якщо ви подруги, то це людяно. Ви сильніша, вона, видно, слабша. Якщо ж ви не бажаєте спілкуватися, чи не хочете більше з цією людиною спілкуватися, тоді краще віддалятися, не давати марних надій. Так буває, що люди йдуть різними шляхами. Видно, вас вже тяготить ця так звана дружба.
Водійка хімарса• 07 апреля в 03:42
Ответ дляПлакалаВАвто
Зрозуміло. Дивно, що подруга ваша не зрозуміла, що цей будинок не назавжди.
Просто болталка• 07 апреля в 03:43
Ответ дляПлакалаВАвто
ну я бы как минимум посочувствовала. Не важно платили они за жилье или нет. У нее сейчас проблема и это нормально что она ноет, жалуется, может думает вы сможете советом помочь, может кто-то сдает квартиру из ваших знакомых. Если никому не рассказывать то так проблема не решится.
ПлакалаВАвто
• 07 апреля в 03:44
Ответ дляВодійка хімарса
Я ніде не писала що ми друзі, ми просто знайомі. Вперше коли вона мені це розповіла мені справді стало шкода, це було в четвер, з пʼятниці вона дзвонить з істериками які вони сволочі і все вони брешуть що там новий священник буде жити і брехуни вони і куди їй дітей діти і як дорого орендувати і як вона буде жити. Навіть сьогодні дзвонила, я вже не відповідала.
Водійка хімарса• 07 апреля в 03:46
Там, де живе ваша подруга, реально знайти житло? Можливо, нехай в церкві спросить поради, знайомі через знайомих, можливо, хтось щось здає. Може, знижка яка буде. За 4 роки в їхньої родини ж там і знайомі є. Сумно, що людей обговорюють, все ж на 4 роки дати безкоштовно житло, то це свого роду маленький подвиг.
Водійка хімарса• 07 апреля в 03:46
Ответ дляПлакалаВАвто
Ви в Америці чи Канаді?
ПлакалаВАвто
• 07 апреля в 03:47
Ответ дляВодійка хімарса
Абсолютно реально, береш гроші, даєш довідки з роботи про те що ти платоспроможний і орендуєш.
Водійка хімарса• 07 апреля в 03:47
Ответ дляПлакалаВАвто
Так в них грошей нема? Чи гроші є, не хочуть витрачати?
ПлакалаВАвто
• 07 апреля в 03:48
Ответ дляВодійка хімарса
Ви в Америці чи Канаді?
Та яка різниця це ж нічого не міняє по суті 🤷🏼♀️
Сокодавка ще та• 07 апреля в 03:48
Ответ дляТішуся неперетішуся
я уже столкнулась с потребля.цтвом со стороны так называемых друзей. как только начал ссаживать с шеи- кровные обиды. Это дико и странно, в принципе. Но как есть. так что я не удивляюсь такому бешеному ужасу людей, которые 4 года прожили на халяву и вдруг она закончилась. причем у них 2 месяца на решение вопроса- не два дня! очень хороший срок. Но про то, что с ними поступают порядочно, у пострадавших нет и речи
Ну зачем же вы их на ту шею изначально сажали((
ПлакалаВАвто
• 07 апреля в 03:49
Ответ дляВодійка хімарса
Поняття не маю є в них гроші чи немає, це не мої проблеми. 3 дорослі людини в сімʼї.
Звісно не хочеться щомісяця додатково 3500 тис віддавати.
Водійка хімарса• 07 апреля в 03:49
Ответ дляПлакалаВАвто
Є штати, де легше знайти житло і дешевше, є дорожчі штати і по житлу нереально навіть з роботою щось урвати нормальне. Тому і спитала. Як варіант, то змінити штат.
Сокодавка ще та• 07 апреля в 03:50
Ответ дляПлакалаВАвто
Я запитала: що я можу зробити?
Вона хоче щоб я розділила печаль і осудила дії цих нелюдів))
вам не протівно дружити з такою людиною? От правда? Ви розумієте що в разі чого - любі ваші зусилля в її сторону вона розцінить як так і треба, замість того щоб бути вдячною? Навіщо оточувати себе такими людьми
ПлакалаВАвто
• 07 апреля в 03:50
Ответ дляВодійка хімарса
От я їй це і порадила, знайти де буде по кишені.
Водійка хімарса• 07 апреля в 03:52
Ответ дляПлакалаВАвто
Звісно. Зрозуміло. Тоді, дійсно, краще віддалятися, якщо у вас різні погляди.
ПлакалаВАвто
• 07 апреля в 03:53
Ответ дляСокодавка ще та
Ви знаєте, вона була абсолютно нормальною.
Лише зараз я згадую один випадок, коли вони тільки приїхали їй сестра чоловіка дала машину і сказала: бери поки не маєш своєї і їзди, але плати за кредит і страховку.
То вона теж в шоці була, не могла заспокоїтись як так, чому вона повинна платити за чийсь кредит
Звезда в шоке• 07 апреля в 05:47
Якщо це просто знайома, не подруга, не беріть слухавку, або ой вибач, треба бігти. Сама ситуація, закономірна, підтримали, дали освоїтись і вперед в самостійне життя.
Ух яка ж Я• 07 апреля в 07:15
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Я думаю, что ее звонки сократятся после Вашего спокойного и прямого вопроса ’чем я могу тебе помочь?’
Не всегда сразу сокращаются. У меня одноклассница есть. Она ушла с работы, медсестра, 5 лет не работала. Пришла ко мне на работу. Начала показывать квитанции с задолженностью. Я ей начала накидывать варианты работы, все отвергла. Мол, денег нет на курсы. Спросила, чем я могу ей помочь. Внятного ответа не услышала. Приходила ещё пару раз. На крайней встрече я сказала, что мол, извини, у меня много работы, мне директору отчёт сдавать. У неё было лицо, вроде бы я её в чем-то обманула. Оказывается, она думала, что директор- я. А я просто зав. отделом, которая была в.о. директора, когда директор была в отпуске или в командировке. И хотела эта одноклассница к нам на работу. Но я ж мыслей чужих читать не умею.
Не худа ні разу• 07 апреля в 07:19
Ответ дляПлакалаВАвто
Та не уговаривайте. Вам уже тут сто раз написали, что скажите тогда ей все, что думаете по этому поводу. Но вам слабо, да?
ПлакалаВАвто
• 07 апреля в 07:20
Ответ дляНе худа ні разу
Ні, мені не слабо.