Стриптизерка• 07 апреля в 11:42
В дитини підозрюють біполярний розлад. Засмучена
17 років. Все життя була дуже тривожна, за все переживала. З дитинства виписували заспокійливі, бо були нервові тіки, як тільки якийсь стресс, то все вилазить. Вже декілька років працює з психологом, стало легше. Але рік тому психолог порадила звернутись до психіатра, бо через навантаження у школі посилилась тривожність. Попередній діагноз був тривожний розлад. Психіатр її спострігала рік, сказала, що не може поки що поставити офіційно біполярку, бо не бачила дитину у "кризі", але по симптомам це саме вона в легкій формі. Виписала препарати, дитина почала приймати. На одному препараті було дуже погано, змінили на інший. Основні симптоми - тривожність, постійна апатія, нічого не радує, порушення сну. Я прочитала про діагноз і рури опускаються. Розумію, що з цим живуть, але це додає суттєвих проблем людині.
Вилосипедниця• 07 апреля в 16:11
Ответ дляSo_so
Дочка моя училась там 4 года назад, по цене сейчас не подскажу. Учиться легко, большой плюс, что все уроки наочны (материал написан, структурирован), контроля особого нет. Дочка училась 10-11 Кл, учиться легко, времени занимает мало, работаешь в своем графике, хватало времени на нормальную жизнь (готовиться к зно, спорт и тому подобное).
4 роки тому ціни були норм ,а з цього року наша Атмосферна показилась просто з ціною і ми пішли ,гадаю оптіма так само
Давно без алко• 07 апреля в 16:11
Ответ дляСтриптизерка
Одним словом дякую всім за поради. Я прийняла рішення сходити ще до одного ендокринолога, проблема в тому, що в нас їх в місті три з плюсом, як і психіатрів. У великому місті було б простіше
Зараз існують онлайн консультації за гроші
В тому ж добробуті
Головне, щоб ви могли це фінансово оплатити
В тому ж добробуті
Вилосипедниця• 07 апреля в 16:13
Ответ дляСтриптизерка
Я не лікар, я про щитовиду, наприклад, тільки тут прочитала, що може давати перепади настрою. До ендокринолога ходить раз на пів року, вона дивиться аналізи і каже, що все норм. Про тривожність і купу неврологів обходила, виаисували фігню типу біфрена, яка не допомагала. Сімейна взагалі сказала, що то все фігня, треба менше думати і буде їй щастя. Ми живемо в невеликому місті, навіть порадитись нема з ким. Сюди написала, бо почала приймати препарати два тижні тому і пригнічення загострилось. Лікар каже, що то норм, треба звикнути і ефект буде на четвертому тижні прийому
а ,так у вас ще погіршення стану може бути ,після місяця тільки +- можна побачити .Я думала ви рік приймаєте вже .Дайте час лікам і будьте обережні в ці тижні ,слідкуйте краще
Давно без алко• 07 апреля в 16:13
Ответ дляпразники не помню
Бідна дитина.
В моєї також була тривожність. А потмі з´явились нові гарні друзі, записалась на фігурне катання. Купили квадроцикла, потім пішла здавати на права, купили мотоцикла.
Тобто зробити її життя цікавішим. У нас на це пішло багато сил і грошей. Але то все було не марно. Від цього був величезний результат.
Але я би ніколи не посадила дитину на психотропні пігулки і не повела б до психіатра.
То значить не тривожність у вашої дитини була
Бо ви навіть і близько не розумієте що це за стан
І без пігулок жити повноцінно не можливо
Бо якщо за кермом мотоцикла спіймати панічну атаку, яка є частим супутником тривожності, то вже давно б водій мотоцикла був або трупом або інвалідом
Вилосипедниця• 07 апреля в 16:16
Ответ дляСтриптизерка
можна приїхати в Київ в Охматдит поліклініку з направленням або без ,тут гарні і ендокринолог і психіатр Зігура ,навіть без направлення ціна смішна .Записатись в один день до двох одразу і приїхати ,а далі попрорсити телефлн і приватно
Щира українка• 07 апреля в 16:21
Ответ дляБайрактара
Гемоглобін 142, феритин 50, харчування без фастфуду - білок в кожен прийом їжі. Але маємо таку картину.....зараз допиває курс йоду-селену і на перездачу аналізів.
Тиск низький, але як його підняти? Режим дня страждає дуже - не може вкластись до 24.00 - завжди пізніше і не можу ніяк вмовити чи донести про користь режиму :( вчиться в Оптимі, але навпаки розслабився з нею і мотивації нуль, а зараз 10 клас :(
Здавали аналізів на 15000 грн у генетика - ніби все норм, крім мутацій фолатного циклу, а картина така, що вічна втома і апатія або лінь....
Ходимо по колу поки що.....
До этого курса йод не принимал?
Стриптизерка
• 07 апреля в 16:23
Ответ дляОбласті пітьми
Друзья, подруги, парень, ативность всякая-танцы, пение, квн, рисование, поездки?
Друзів майже нема, всі виїхали закордон, лишилась одна поружка, зустрічаються на вихідних. З активностей в спортзал ходить двічі на тиждень займається з тренером. Хоббі - дуже любить читати бумажняні книжки, втрачаємо на них купу грошей -)
Стриптизерка
• 07 апреля в 16:24
Ответ дляКоролева Сарказма
В якому ви місті чи області? Можна поїхати в обласний центр до норм ендокринолога, зазвичай в районному центрі лікарі суміщають посаду ендокринолога і там толку мало
Полтавська область
Щира українка• 07 апреля в 16:24
Ответ дляЧупакабраЗеБест
мне при высоком ттг назначали йод+ селен.
ттг был 6,6.
Логично, гормоны ЩЖ не из воздуха синтезируются
Стриптизерка
• 07 апреля в 16:26
Ответ дляДавно без алко
В тому ж добробуті
Ми можем, та треба шукати лікаря, бо де гарантія, що в тому ж київському добробуті не бде такої ж баришні, як і наша ендокринолог, що три роки мені казала все нормально, спостерігаємо
ЧупакабраЗеБест• 07 апреля в 16:26
Ответ дляЩира українка
так стоп, у меня ттг был высокий. назначали йод+ селен.
у автора ттг низкий, тоже назначают йод+ селен.
Это как?
как в анекдоте ’едут две бабки в поезде. одна такая я еду в феодосию, а вторая, ой милочка а я из феодосии’
Непонятно мне.
Это как?
Непонятно мне.
Щира українка• 07 апреля в 16:28
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Это как?
Непонятно мне.
Это как?
Непонятно мне.
При высоком - да
При низком - нет
ЧупакабраЗеБест• 07 апреля в 16:28
Ответ дляЩира українка
При высоком - да
При низком - нет
так автор пишет про гипер.
Крижана бурулька• 07 апреля в 16:28
Ответ дляСтриптизерка
Ні, в неї ТТГ скаче, то високий, то низький. Ендокринолог тільки спостерігає, поки лікування не виписувала.
Так у нее проблемы со щитовидной, ищите хорошего ендокринолога, а не ждите пока психиатр дождётся какой-то фазы.
Выше вы описали полностью мои симптомы, так мне врач сразу сказала, сначала смотрим гормоны , феритин и т.д., а потом уже, если они в норме, тогда подключим психиатра.
Не отпускайте руки, возможно все не так страшно, как вы думаете. Ведите ее к ендокринологу только хорошему. Понимаю, что в маленьком городе жто проблема, значит нужно ехать в другой город для консультации.
ЧупакабраЗеБест• 07 апреля в 16:31
Ответ дляЩира українка
И?
и вы пишете ’есть признаки АИТ в стадии гипертиреоза ...Это происходит из-за дефицита селена’.
а потм вы пишете что да, селен назначают ’При высоком - да
При низком - нет’
вот это и непонятно, противоречиво написано у вас.
При низком - нет’
Кили и Манджаро• 07 апреля в 16:32
Многие известные актеры открыто говорят о своем биполярном аффективном расстройстве (БАР), помогая снизить стигматизацию психических заболеваний. Среди них Кэтрин Зета-Джонс, Кэрри Фишер, Стивен Фрай, Джо Гилган и Линда Хэмилтон. Они сталкивались с перепадами настроения, маниакальными фазами и депрессией, успешно совмещая лечение с карьерой.
Актеры с подтвержденным биполярным расстройством:
Кэтрин Зета-Джонс: Публично заявила о наличии у нее биполярного расстройства II типа, признаваясь, что публичность помогает ей справляться.
Кэрри Фишер: Звезда «Звездных войн» долгое время боролась с БАР и зависимостями, активно рассказывая об этом опыте.
Стивен Фрай: Британский актер и писатель снял документальный фильм о своей жизни с этим диагнозом.
Джо Гилган: Звезда сериала «Голяк» (Brassic) открыто говорит о том, что БАР диагностирован у него в 26 лет.
Линда Хэмилтон: Звезда «Терминатора» отмечала, что ее ранние актерские успехи были связаны с эмоциональной нестабильностью из-за болезни.
Вивьен Ли: Знаменитая актриса страдала от резких смен настроения, что сегодня диагностируется как БАР.
Жан-Клод Ван Дамм: Актер признавался, что имеет быструю смену настроения.
Мел Гибсон: В СМИ часто обсуждалось его состояние, признаки которого указывали на биполярное расстройство.
Смежные расстройства и подозрения:
Джим Керри: Многие годы боролся с депрессией, принимая препараты, хотя точный диагноз БАР официально не подтверждал, отмечая «низкий уровень отчаяния».
Селена Гомес: Певица и актриса заявила о диагностированном биполярном расстройстве в 2020 году.
Деми Ловато: Открыто говорит о своем диагнозе.
Такие актеры, как Джо Гилган, отмечают, что лечение и понимание болезни помогают им вести полноценную жизнь.
Смежные расстройства и подозрения:
Щира українка• 07 апреля в 16:33
Ответ дляЧупакабраЗеБест
При низком - нет’
Вы пишете о йод+ селен.
Давно без алко• 07 апреля в 16:33
Ответ дляСтриптизерка
Донька в добробуті спостерігається в психіатра
Так от вона першим же ділом відправила здавати аналізи щитовидки, перевірити анемію і віт Д
Бо донька моя має діагноз тривожний розлад
Лікується більше року вже
Стало набагато краще
Лікується більше року вже
Стало набагато краще
Кили и Манджаро• 07 апреля в 16:34
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так а как она себя ведёт в фазе мании?
У нее нет фазы мании. Поэтому биполярку подозревают.
Может там ее и нет.
Психіатр її спострігала рік, сказала, що не може поки що поставити офіційно біполярку, бо не бачила дитину у ’кризі’, але по симптомам це саме вона в легкій формі.
Может там ее и нет.
из_под_тишка• 07 апреля в 16:39
Ответ дляСтриптизерка
Зараз багато эндокринологів консультують онлайн, можна зробити узі, аналізи і знайти хорошого спеціаліста
Щира українка• 07 апреля в 16:39
Ответ дляЧупакабраЗеБест
да. а что не так?
НЕ так - прием йода при АИТ в стадии гипертиреоза - разрушения ткани ЩЖ с выходом запасенных гормонов в кровь.
Потому что йод будет усиливать окислительный стресс в железе и усилит ее распад.
А селен нужен, для чего - подробно написала.
Кили и Манджаро• 07 апреля в 16:41
Ответ дляСтриптизерка
Як піявка з Лунтіка ’Все погано, погано, погано’. Нічого не хочеться, заставляє себе їсти, вчитись, митись. По шкалі, що їй дав психіатр (якісь тести щоб вона проходила регулярно) депресивний стан
это депрессия, но не биполярка. Не накручивайте себя.
ЧупакабраЗеБест• 07 апреля в 16:45
Ответ дляЩира українка
а, поняф.
с йодом не оно.
ЧупакабраЗеБест• 07 апреля в 16:45
Ответ дляЩира українка
и все равно не понятно мне:
при гипер - нужен селен.
при гипо - тоже прописывают селен.
ну как это?
при гипер - нужен селен.
при гипо - тоже прописывают селен.
ну как это?
Чтооооооооооо?• 07 апреля в 16:49
Ответ дляБайрактара
А якщо гормони щитовидки на нижній межі норми і буквально ще трохи і будуть понижені, але ттг 1,2 ? Ендокринолог гормони не назначає - тільки йод, селен, а син має всі симптоми гіпотериозу :( от куди з таким? 16 років, постійна втома, відсутність мотивації, проблеми зі сном, РДУГ....замкнуте коло...
Ттг ідеальне навіщо садити на гормони?? Ви що, зараз він росте тому перестройка організму,
Чтооооооооооо?• 07 апреля в 16:52
Ответ дляБайрактара
Якщо в Києві, то може порадите лікаря? Дякую.
Ні не Київ