Не любовница• 07 апреля в 18:52

Сусіди. От якого хє….. я повинна постійно з кимось сваритися?

Як же я от це не люблю.
В нас в комплексі заборонено курити, взагалі, не можна ні в себе в дома, ні на балконі, ні на території.
Сусіди внизу мають терасу, де вони постійно тусять, говорять дуже голосно по телефону, кричать, товчуться і курять просто нон стоп , коли були вікна закриті ще ок.
Зараз вікна все частіше відкриті, ти просто вдома як в табакерці . Попросила сусідів не курити, вибачились сказали що більше не буде. Але рівно через 30 хв вони смалили як ні в чому не бувало і тоді я пожалілася в управляючу компанію, їм дали попередження, а сьогодні виписали штраф.
Йду додому і сусідка давай мене вичитувати, як так можна, в неї через мене штраф, невже я така королева і ніякого диму в мене вдома немає бо це не можливо.
Я просто поговорити, бо от щойно її зустріла .
автор Не любовница • 07 апреля в 20:00
Ответ дляБорисфенка
А що, у всій країні житла більше ніде нема, тільки у вашому ЖК з забороною куріння?
Це Північна Корея?
У всій країні заборона куріння якщо це комплекс апартаментів.
Якщо ні - то купуйте собі будинок і там куріть.

автор Не любовница • 07 апреля в 20:01
Ответ дляСлобожаночка
Нам абсолютно піхуй де ви живете) Тільки гімно тянете чомусь саме на український форум
Вам ні, ви вспокоїтеся не можете.
Слобожаночка• 07 апреля в 20:01
Чудово що у нас немає таких сусідів як ви, ходять жаляться, сваряться. Ділом би краще зайнялись
автор Не любовница • 07 апреля в 20:02
Ответ дляСлобожаночка
У вас ще все попереду
Борисфенка• 07 апреля в 20:03
Ответ дляНе любовница
Хай бог милує, де це таке? Скажіть назву країни, щоб я туди раптом не потрапила.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 апреля в 16:31
Шо за гестапо? купити кваритиру, і ще дивитись по пунктикам що мені можна робити в своій квартирі, а що не можна .П.С. курців не захищаю
автор Не любовница • 08 апреля в 16:33
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
То вчіться читати.
І так, уявіть, є місця де поняття : я плачу гроші і можу срати на голову не працює.