Единорог_помог• 08 апреля в 13:52

Порадьте, хто як лікував атопічний дерматит, коли нічого не тримає ефект

Мажу, зволожую, бережу шкіру, а руки все одно тріскають до болю. У лікаря вже була.
На_оба_рот• 08 апреля в 13:52
На море тривало

На_оба_рот• 08 апреля в 13:53
Яким милом, до речі користуєтесь щодня?
жінка незаміжня• 08 апреля в 14:06
на руках він в мене зазвичай взимку. Це алергія на холод. Крем La Roche-Posay Cicaplast допомагає і берегти руки.
So_so• 08 апреля в 14:14
По описанию похоже на экзему
Мэри Попкинс• 08 апреля в 14:16
А що лікар каже? У вас саме атопічний дерматит? Тільки на руках?
Ммилаха• 08 апреля в 14:55
Крем Локоїд вам в помощь, забудете за дерматит