Згодна з Друзенком. Да, є мобілізація але дуже слабка і поверхнева. Більше певно для збагачення ніж для реальної допомоги фронту. Росіяни можуть захопити Донбас раніше ніж за 2 роки. Ну а там не дадуть жити нікому - Дніпро, Харків, Запоріжжя, Нікополь і даже буферна зона у вінницькій області, кажуть, через Придністров´я і контрольний через Естонію, Литву і Латвію.
Дама с заначкой• вчера в 09:17
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну Херсон покривають не тільки з повітря, а всім,чим можна. Сидять тихо, поки так треба. Зрозуміли, що з наскоку країну не взяти, зараз йде вже гібрідна війна. Плюс багато процесів, які грають на ворога, йдуть в середині України.
Тому що там нема ким воювати. Кацапів там десь до 2 тисяч і до це набрані місцеві, які взяли паспорт, а так звана армія пмр не полізе нікуди.
Працівниця року• вчера в 09:19
Ответ дляКредитная
Тут такого не люблять, зараз вам розкажуть, що ви зелень, зелебот, тут стільки путінолизок, їх плєшивий нєтакой
Вже почалось- ’я не у Вас питала’. І за Зеленського я не голосувала
А_мій_самий_самий• вчера в 09:19
Ответ дляДама с заначкой
будемо на це сподіватися, і хай так буде, просто розумію підступність і підлість рашки...
Дама с заначкой• вчера в 09:19
Ответ дляБаба_Воля
Забыли что писали?
«Якщо звернутися до історії війни завжди закінчував, той хто напав чи були і інші варіанти?»
Прикиньте, были
Так як питала і то не у вас, а не стверджувала. Які претензії?
Працівниця року• вчера в 09:20
Ответ дляДама с заначкой
Якщо звернутися до історії війни завжди закінчував, той хто напав чи були і інші варіанти?
Зараз Вам розкажуть про Парагвай
Говорю-балакаю• вчера в 09:23
боже автор цей херой ато якоби ще 2 рокии назад казав що на звиздей.це проплачений порохобот.у сивои секти на каналах виступае за бабки
Говорю-балакаю• вчера в 09:24
автрор отношусь к вам с уважением.вы лично мне нравитесь но друзенко этот порохобот.посмотрите видео что оно чесало 2 г назад
Працівниця року• вчера в 09:24
Ответ дляА_мій_самий_самий
та я в курсі, давно вже спостерігаю цю тенденцію.
Я виїхала з Херсону, зараз там ситуація загострилась і люди кажуть, що раніше хоч якийсь був захист, а зараз взагалі нічого немає, просто віддали місто на розстріл. І це наводить на думки, що місто здають по повній, і якщо раніше вже таке було при початку повномасшабки, але там ще було багато херсонців, які тримали місто, то зараз зовсім інша ситуація, і ніхто і ніщо не буде заважати здати його знову...
Зараз ми у Вінницій обл.. і так, тут вчора трохи заметушились з приводу буферної зони, а це як раз дуже логічно, відррізати південні області від моря, з´єднати окуповані території з Приднестров´ям. Це була мета Путіна вже давно, і не думаю, що він від неї відмовиться.
Думаєте кацапи з ПМР (там є їх війська) підуть на Вінницьку обл.?
Дама с заначкой• вчера в 09:26
Ответ дляПрацівниця року
Зараз Вам розкажуть про Парагвай
А що не так, якщо провести аналогію з тією війною? Україна поступово наближається до того, що чоловіче населення буде вбито на 80-90%, по всім прогнозам різке падіння частки молоді, смертність в 3 рази більше за народжуваність, населення впало майже в 2 рази. Не бачите що нація скорочується?
Працівниця року• вчера в 09:31
Ответ дляДама с заначкой
По перше не Україна напала на рашу. Почитайте в інтернеті, скільки населення було в Парагваї, коли він напав на Бразилію і скільки зараз
Говорю-балакаю• вчера в 09:33
Ответ дляПрацівниця року
Дама с заначкой• вчера в 09:44
Ответ дляПрацівниця року
Ніхто не говорить, що Україна напала. Мова йде про наслідки, а не хто напав.
А скільки було б, якби не ця війна і вчасно зупинитися. Через скільки десятиліть він відновився і то завдяки еміграції і високої народжуваності, раннім шлюбам, толерантності до того, що один чоловік і кілька жінок. А Українки не будуть народжувати з коефіцієнтом мінімум 2.1 а то більше і не будуть толерувати все інше.
Війна це те, що залишається після. Якщо ціль стертися об рашу, то так все підходить. Країна це люди і не завезені з ще дуже бідних країн з іншою ментальністю, як пропонує зелена влада.
Штора с кисточкой• вчера в 09:52
Ответ дляВся така шо куди там
Просто надо уезжать отсюда да и все
Не для всіх кордони відкриті
Стебель березы• вчера в 11:48
Ответ дляБезпринципова
Удалено администрацией...
Ну, чому чокнута? Автор сумлінно, старанно та щоденно виконує тут свою роботу.
Вумна вутка• вчера в 14:16
Ответ дляДама с заначкой
Ну то це і є основною метою даної війни - знищення українців під нуль, вигнання з власних територій, можливо навіть подальше переслідування та знищення по всьому світу. Але рф - то навіжений виконавець, з певними власними інтересами, звісно, не без цього. Хто власне головні замовники - це побачать та зрозуміють тільки одиниці (якщо дах не поїде), ті, хто дивом проживе ще хоча б з пару десятків років.
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 14:22
Ответ дляВумна вутка
А Ви знаєте? Який сенс знищувати саме українців, малочисельну націю, яка й сама вимирає через низьку народжуваність? Кому це може бути потрібно крім русні і чому? Та й те що русня причепилась саме до нас з 15 республік колишнього совка, теж не зрозуміло.
Вумна вутка• вчера в 14:37
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Не таку вже й малочисельну з розпадом совку. Але наївну та беззубу, вибачте, попередньо піддали геноциду (голодомор та інше) і видресирували ʼпроектомʼ під формальною назвою ʼсрсрʼ до стану напіврабів. А до того під іншими імперіями панщина, кріпацтво тощо. Це почалося не вчора, а планомірно впроваджувалося роками та навіть століттями. Такий стратегічний горизонт планування був, схоже. Звісно, заважало багато несподіваних факторів. Але зараз вирішили скоротити терміни до мінімуму.
Русня не тільки до нас чіплялась, згадайте усі війни та ʼгарячі точкиʼ. Проте там інші сусіди, їх інтереси та зони впливу та історико-соціальні моменти. Але, повторюсь, русню просто зарядили ідеологічно, щоб робити брудну роботу їхніми руками. Україна лише ланка в ланцюжку. На черзі плани знищення європейської цивілізації (і я не про мігрантів, а в більш жорсткий та швидкий спосіб - війну, де інструментом знову планують використати русню).
Вумна вутка• вчера в 14:39
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Значить, що з оглядом та коригуванням на глобальні зміни у світі, не можуть і не хочуть чекати, доки ми вимремо природнім шляхом.