Раз одела не бу• 2 часа назад

сумно з-за того що батьки не такі як я б хотіла

а прості совєтські люди, зі всіма отими стереотипами. батько не теплий, ще й бухав все життя, мама спасатєльніца трималась за нього до останнього поки він сам до коханки не звалив. і сумно мені - не поговорити з ними по душах, не отримати підтримки (зараз вже не треба, зараз я сама їх підтримую, раніше), виникають у вас почуття з цього приводу? поважаєте своїх батьків? захоплюєтеся ними?
Борода• 2 часа назад
Такие чувства не возникают, я взрослая и сама отвечаю за свою жизнь

Обижулька• 2 часа назад
А вы такая? Может они тоже хотели не такую
Шиворіт навиворіт• 2 часа назад
У меня не так, но по душам не могу говорить. Мама не очень приняла что я лесбиянка, с детьми напрягает, такта нет, личные границы еле еле начала уважать и тд
Хвильоватиша• 2 часа назад
Ой, ваши родители тоже не в восторге от вас, но се ля ви 🤷‍♀️
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляОбижулька
можливо хотіли і не таку)))
Молода і нерозважлива• 2 часа назад
поговоріть по душам з чоловіком, друзями.
батьки - це люди іншого покоління і культури виховання. Не чекайте від них багато.
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляБорода
у вас гарні батьки? гарна сім´я?

автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
у вас взагалі складно
Svitlo_• 2 часа назад
Цікаво, скільки вам років, що батьки ’советские’, а ви все ще страждаєте.
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляХвильоватиша
хз, не знаю, але за допомогою звертаються постійно
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
навіть не це основне, їх стиль життя, погляди викликають у мене відразу якусь, не можу поважати їх, мені від цього неприємно, їнщих звісно не буде..
Дайте подуться• 2 часа назад
За месяц до маминой смерти, по совету психолога, стала маме на её недовольства чем-то говорить, что люблю её, вы не поверите, но она менялась на глазах в лучшую сторону. Сейчас мне её очень не хватает и я поняла, что ей не хватало знать, что её любят.
Попробуйте, может и ваша поменяется.
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
не те щоб я страждала, але іноді дивлюся на відносини в інших сім´ях і прям дивуюся - що так можна було? 48 мені, не страждаю, іноді находить сожалєніє))
Хвильоватиша• 2 часа назад
Ответ дляРаз одела не бу
Обращаются значит надо, но это не говорит, что именно о такой дочери они мечтали
Шиворіт навиворіт• 2 часа назад
Ответ дляРаз одела не бу
у вас взагалі складно
Мама хорошая, любит меня очень, но давит, я привыкла жить сама , и от этого как угрь ускользаю. Но, конечно, эта поддержка, разговоры по душам, даже не знаю у кого это есть без давления, принуждения к мнению родителей. Такое поколение наверное.
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Попробуйте, может и ваша поменяется.
ви знаєте, я от цього і боюся - вони не вічні, а я зі своїми почуттями, дякую за пораду
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляРаз одела не бу
А ви якою мамою стали?
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляХвильоватиша
зараз про мої почуття, не про їх
Шиворіт навиворіт• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Попробуйте, может и ваша поменяется.
Кстати их родители вообще ими не занимались, они дети с ключами на шее, которые готовили на всю семью. Куча обязанностей и минимум поддержки.

автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
ви знаєте, вони теж люблють як можуть, я цього не заперечую, це я невдоволена, хоча і нормальни з ними спілкуюся. але не поважаю їх, негарно мені від цього
Шиворіт навиворіт• 2 часа назад
Ответ дляРаз одела не бу
Это нужно проработать. Я не мама моей маме, она взрослый человек и я не несу за нее ответственность. Это ещё какой-то стыд у вас. Поработайте над этим
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
А ви якою мамою стали?
самій складно себе оцінювати, але я з сином гарно спілкуюся, дуже люблю його, є помилки як у всіх, але я пожу вибачитися, признати себе не правою, у нас дуже теплі відносини, він гарний. я завжди дивуюся який він виріс)
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
там був взагалі жах, маму в 3 роки зачиняли одну в квартирці - бабушка йшла на зміну в шахту, колись приходить а мама мишей з мишоловки якості дістала, запеленала і грається
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
ви праві, треба почитати про це.
Мира всем• 2 часа назад
це страдаліца з німечинни?
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляМира всем
це страдаліца з німечинни?
яка різниця звідки страждати?))) з дніпропетровщини можна?
Мира всем• 2 часа назад
Ответ дляРаз одела не бу
це пездець.
Дайте подуться• 2 часа назад
Ответ дляШиворіт навиворіт
Абсолютно согласна. Они сами детьми этого не знали и никто их не учил. И вот мои слова ей ’мама, я тебя люблю’ преображали маму, она замолкала и оттаивала.
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
не вчили так
автор Раз одела не бу • 2 часа назад
Ответ дляМира всем
це пездець.
там багато чого було і пятиденка із запаленням легень в 4 місяці, дуже складно