Забрызжу ядом• вчера в 11:49
Кто уже использовал 2000 на мед обслуживание
Как это выглядит? Какие обследования прошли?
Янгол в камуфляжі• вчера в 11:52
А что до этого было платно? Идете к семейному и он вам бесплатно даст направление на чекап
Чемна панночка• вчера в 11:55
Абсолютно нічим не відрізняється від звичайного прийому у сімейного лікаря. Ті самі загальні аналізи, які і так можна здати. Єдиний сенс, що може підуть ті, хто до цього лікаря не відвідував. Ну щоб просто профілактично більше населення обстежити і щось виявити. Бо так взагалі незрозуміло, для чого це все.
Дрібка щастя• вчера в 11:56
Ответ дляЗатишне кубло
То, что туда входит и так бесплатно. Тупо отмывание денег.
Це точно, осінню сімейний давав всі ті самі направлення на аналізи, що входять в Скринінг,
Оч@ров@Шк@• вчера в 12:03
Ответ дляЧемна панночка
А який сенс,якщо вони й безкоштовно не ходили, то чому зараз підуть?
Клептоманка• вчера в 12:03
Ответ дляЧемна панночка
Отмывание денег
Тролю як можу• вчера в 12:09
Ці гроші можна у Добробуті використати, не усі туди так ходять, наприклад, чому б і ні
Голодаю• вчера в 12:11
Ответ дляЗабрызжу ядом
Короче не стоит и заморачиваиься
А як оформити ті 2тис? Їх можна витратити і у частній лікарні, особливо таким як я . Працюю 5/2 до сімейного попасти немає змоги.
Чумачечая_• вчера в 12:16
мене інше питання цікавить, ті дві тисячі прийшли на спец карту в застосунку, в телефоні відсутній НФС, як ними оплатити? в моїй клініці відповіді не мають
Чемна панночка• вчера в 12:24
Ответ дляОч@ров@Шк@
Не знаю. Може для когось спрацює фактор, щоб гроші не пропали. Хіба що так. Бо я дійсно не зрозуміла, в чом власне сенс. Хіба що й правда гроші відмити. Я вже губу розкатала, що можна буде будь-який аналіз здати чи обстеження. Ага, розбіглися
Носки на подтяжках• вчера в 12:31
Ответ дляКлептоманка
Отмывание денег
+ промацування потенційного мобрезерву.
Клептоманка• вчера в 12:32
Ответ дляНоски на подтяжках
+ промацування потенційного мобрезерву.
Кстати, да и это тоже
Ковбой Хагис• вчера в 12:44
Опитувальні тести на теми: вживання алкоголю, куріння, спадкові хвороби, стан тривожності, в кожній темі +-7-10 питань по темі. Холестерин, трегліцериди, ЛПВЩ, ЛПНЩ, ліпопротеїди дуже низької щільності, коефіцієнт атерогенності. Якщо аналізи не в нормі-дають направлення до кардіолога.
Ковбой Хагис• вчера в 12:47
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Нічого він не зобов´язаний без скарг і медичних показів. Єдине що він може зробити це ті тести щоб виявити ризики, якщо ризиків немає то може і не давати нічого
Ковбой Хагис• вчера в 12:49
Ответ дляЧумачечая_
Карту підвязати в тел з нфс, це може бути тел любої іншої особи.
Дикая Роза• вчера в 12:57
Ответ дляЗатишне кубло
Неа, это скрытые обследование перед будущей моб-цией, кто догадался, тот не пойдет обследоваться.
Дикая Роза• вчера в 12:59
Ответ дляНоски на подтяжках
+ промацування потенційного мобрезерву.
О, ви, теж здогадались)
Чумачечая_• вчера в 13:03
Ответ дляКовбой Хагис
свою карту прив´язати до іншого номеру?
Носки на подтяжках• вчера в 13:05
Ответ дляДикая Роза
О, ви, теж здогадались)
Так, і чергове тестування CBDC - гроші лише електронні, мають певну мету і термін придатності.