Таракашечка• 10 апреля в 09:10

Девочки любители овсянки! Какие торговые марки овсянки покупаете?

Девочки любители овсянки! Какие торговые марки овсянки покупаете? Рецепты приветствуются! Покупаете с сухофруктами или добавляете отдельно?
Ондатрова шуба• 10 апреля в 09:12
Люблю с сыром тертым.

Айболитная• 10 апреля в 09:13
Сквирянку плющеную.
автор Таракашечка • 10 апреля в 09:16
Ответ дляОндатрова шуба
Люблю с сыром тертым.
Спасибо! Где такое счастье купить? В каком супермаркете? Как готовите?
Поторописька• 10 апреля в 09:20
Пачка красная Геркулес вроде, немного изюма и мин 15-20 настоять, банан порезанный добавляю и немного меда, если есть нормальный
Ондатрова шуба• 10 апреля в 09:21
Ответ дляТаракашечка
На Розетке, как раз скидки были на нее. Отруби тоже хорошие у них.
Ms. Похвала• 10 апреля в 09:22
Иногда этой же марки хлопья, но такая лучше
Лялька в колисці• 10 апреля в 09:23

Оябунчик• 10 апреля в 09:24
Таку беру сину. Багато різних пробував, сказав шо це йому сама смачна :)
Заливає гарячим молоком (десь 150-200мл на 2-3 ложки столові вівсянки, через 5 хвилин додає пластівці несквік і снідає )
Дуже рідко буває що додає менше молока, але закидає лохину чи полуницю )
автор Таракашечка • 10 апреля в 09:27
Ответ дляОябунчик
Дякую! Полуницi та лохини немає, чим можна замінить з свіжих фруктів?
Блондинка в Шоколаде• 10 апреля в 09:29
Ответ дляОябунчик
И для меня это сама вкусная овсянка)
Блондинка в Шоколаде• 10 апреля в 09:30
Ответ дляТаракашечка
Яблоки. Изюм, курага, орехи, сушёный ананас.
Сколько_мне_лет?• 10 апреля в 09:31
Люблю толокно від Козуб. Пластівці не дуже
Ms. Похвала• 10 апреля в 09:32
Ответ дляТаракашечка
Бананом
Губка Боб• 10 апреля в 09:36
Вівсянка Favore. 10 гр вівсянки + 10 грн перетертого насіння льону + банан/лохина/гарбуз + паста Амосова (з сухофруктів та меду).
Фрукти і гарбуз завжди заморожуємо з літа і потім додаємо у вівсянку)
Шпондєр• 10 апреля в 09:45
Ответ дляОябунчик
Ми таку теж їмо. Тільки з молоком, трохи масла вершкового.
Оябунчик• 10 апреля в 09:46
Ответ дляТаракашечка
Та на свій смак щось )
Мама робить собі з бананом, або яблуко натриає. Невістка собі і донці робить густу вівсяну кашу на воді, трохи цукру і що є з фруктів (і ківі, і яблуко може кинути, і персик/абрикос)
Оябунчик• 10 апреля в 09:48
Ответ дляШпондєр
От і мій син з молоком їсть, що б типу рідка каша була. Ну і + пластівці.
А мама та невістка люблять на воді, і густу..
А я, взагалі, не фанат вівсянки.. з дитинства її не полюбляю…
Я Вас не боюся• 10 апреля в 09:48
Только плющеную от сквирянки. Все эти хлопья бесполезно
Воленс-неволенс• 10 апреля в 10:03
Только Сквирянку

Соображалочка• 10 апреля в 11:46
Дівчата, а розкажіть як ви ту Сквірянку плющену готуєте, шоб вона мьяка була? пропорції, час готування, чи замочуєте? чи тверду їсте? як??