Библиотекарь• 11 апреля в 21:02
Ви б допомогли?
Сьогодні прочитала в фейсбук пост і під ним коментар від жінки 67 років, що немає навіть як купити паску. Живе в прифронтовому селищі. Вирішила, що завтра куплю і відправлю посилку поштою.
А сусідка каже, що то ж інтернет і ти незнаєш напевне. Але мені чогось так шкода стало
Пуки-куки• 11 апреля в 21:29
Ответ дляФиктивная
На что? Мошенники деньги просят, а не пасочки.
Я вчера создавала тему, молодой чел подошел в Новусе и попросил оплатить ему две большие дорогие паски, у коллеги бананов ветку, за день можно пакет дорогих продуктов настебать
Пуки-куки• 11 апреля в 21:31
Ответ дляБиблиотекарь
Я запитала де вона зараз живе і вона там в коментарях написала зразу повну адресу
Обычно такие люди очень скромные и им неудобно просить, в крайнем случае помогут соседи или знакомые
Семенівни сусідка• 11 апреля в 21:45
Ответ дляПуки-куки
А я, дурна, за 19.99 грн купила😂
Ні грама• 11 апреля в 21:49
Ответ дляБиблиотекарь
Не помре. Але мабуть не тільки на паску немає
Так и отправьте еду. При чём тут паска?
Пасхальний тролік• 11 апреля в 21:52
Я в таких случаях, перечисляю деньги на карту. Были такие ситуации, несколько раз. Совсем не жалею, что помогла этим людям. Там действительно, был голод.
Кіма кепка• 11 апреля в 21:57
Ответ дляКава з адреналіном
а интернет у нее проплачен?
В наш час одне з найголовнішого проплатити мобільний на місяць.
Чучело-Мяучело• 11 апреля в 21:58
Нет. Приготовить себе одну маленькую паску кто угодно может. Расчет на перевод денег на карту
Чучело-Мяучело• 11 апреля в 22:01
Ответ дляБиблиотекарь
Не впевнена, але чомусь той коментар мене зачепив
Попрошайки любят жалостливые посты писать
Чучело-Мяучело• 11 апреля в 22:01
Ответ дляШукаю стакан
Киньте ей на карту сто гривен, если сильно хочется помочь.
Она этого и ждёт)))
Кіма кепка• 11 апреля в 22:07
Ответ дляЗначит надо
Вчора була свідком, як пацан років 10 просив у перехожих гроші, бо мама забула дати на маршрутку. А потім зайшов в АТБ в купив чіпси.
Знаєте всяке буває. В мене колись чоловік з відрядження з колегою вночі їхав додому. На зупинці вийшов сонний в туалет без нічого, потім сім в автобус і далі заснув.
Як виявилось не в свій автобус. Опинився і іншому місті без телефону і грошей.
Добрі люди дали гроші на квиток.
Через декілька тижнів я жіночці в подібній ситуації теж дала гроші на квиток.
Добрі люди дали гроші на квиток.
Я_канеша_извиняюсь• 11 апреля в 22:11
Ответ дляКава з адреналіном
очень много попрошаек, под всеми постами ноют, вдруг кто клюнет
Ну вона не гроші просила. Паску в таке велике свято можна і подарувати.