Правильно_Валерчик• 11 апреля в 23:12
Что для вас лучше всего показывает, насколько человек адекватен в жизни?
Значит надо• 11 апреля в 23:15
Його відношення до оточуючих, персоналу ресторанів, жебраків під магазинами, тварин.
Якщо чоловік ’ мудак’, то буде тикати, ображати, висміювали, ігнорувати.
Якщо нормальний, то буде на висоті.
І вам буде приємно, що це ваш чоловік))
Якщо нормальний, то буде на висоті.
І вам буде приємно, що це ваш чоловік))
Мао_Мяо• 11 апреля в 23:17
Чесний, амбіційний, не лізе зі своїм життєвим досвідом, радіє за інших, фінансово грамотний, без надії на пенсію, з цілями та планами
З понеділка на дієті• 11 апреля в 23:27
Стрессовая ситуация, когда что-то пошло не по плану. В такие моменты понятно, что там внутри.
Бла бла бла• 11 апреля в 23:39
Каким он становится, когда выпьет. И как и сколько пьет, для меня тоже показатель. Ну и конечно реакция на разные ситуации, как проявляется агрессия и т.п.
Новопоштинская• 12 апреля в 00:16
Важко сказати,щоб дати оцінку адекватності когось,треба самому буди в адекваті,але кожен це слово розуміє по різному.Але звичайно якщо людина,вихована(не скандальна та хамовита) з почуттям емпатії до інших,гарним відношенням до своїх батьків і своєї родини вцілому,то не адекватною її важко назвати