Розумашка• вчера в 14:49

Дитина 1 рік впала на асфальт скронею

Дуже переживаю
Гуляли і дитина ходила,потім раз і впала на асфальт не рівний.Трохи подерла скроню.
Одразу заплакала через 5 хв заснула.
Але вже час денного сну
Зараз спить,а я лежу поруч і переживаю.
Сиамская сороконожка• вчера в 14:50
Сходіть до лікаря щоб не переживати

Аноним Советчик• вчера в 14:50
Авторе, якщо переживаєте, то чому не їдете до лікаря?
автор Розумашка • вчера в 14:50
Поїла грудне молоко і заснула
Сиамская сороконожка• вчера в 14:52
Зателефонуйте в швидку, вони скажуть куди приїхати. Ми були в нейрохірургії. Подивились, все добре.
Mrs.Sexuality• вчера в 14:56
И ничего страшного.
Иначе были бы другие симптомы, с которым вы бы уже вызывали скорую. Все, успокойтесь, это входит в программу роста и череп ребенка предусматривает падения.
Сиамская сороконожка• вчера в 15:01
Ответ дляMrs.Sexuality
И ничего страшного.
Дитина може спати, а потім вже пізно.
Божий одуванчик• вчера в 15:02
Спостерігайте на наявність симптомів струсу. Можете для спокою поїхати в чергову лікарню дитячу, якщо не знаєте яка це у вас у місті, наберіть 103, опишіть ситуацію і вони скерують.

неДодекаэдр• вчера в 15:04
Не врите, что переживаете, я когда переживала, то сразу бежала,или ехала в больницу.
Mrs.Sexuality• вчера в 15:05
Ответ дляСиамская сороконожка
Дитина може спати, а потім вже пізно.
Не выдумывайте. Ребенок упал со своего роста на своей скорости. Это вообще ничего.
автор Розумашка • вчера в 15:06
Звук був такий,страшний
Це напевно найбільший переляк за рік
Сиамская сороконожка• вчера в 15:07
Ответ дляMrs.Sexuality
Я зі свого зросту впала з переломом черепа в 2 місцях.
Mrs.Sexuality• вчера в 15:08
Ответ дляСиамская сороконожка
В 1 год? Похоже ваши родители от вас чтото скрыли ;)
Mrs.Sexuality• вчера в 15:09
Ответ дляРозумашка
Звук був такий,страшний
Це напевно найбільший переляк за рік
Испуг + ваш испуг причинил максимальный вред. Сама травма уж ничего нет.
Сиамская сороконожка• вчера в 15:10
Ответ дляMrs.Sexuality
В 25
Сиамская сороконожка• вчера в 15:12
Якщо переживаєте, то покажіть лікарю. Подивиться реакцію, зіниці, помацає череп. На таксі в 2 сторони не збіднієте.
Ні, то ні.
Майданщица• вчера в 15:12
Ответ дляMrs.Sexuality
У мене син у 8 міс впав зі свого росту вдома на підлогу, килим також був. Перелом.
Mrs.Sexuality• вчера в 15:15
Ответ дляСиамская сороконожка
В 25
Ну вы сравнили. Устройство черепа ребенка предусматривает такие травмы. Взрослого - нет.
Mrs.Sexuality• вчера в 15:16
Ответ дляМайданщица
Ну вот вам конкретно не повезло, бывает. А у автора все будет хорошо.
Сиамская сороконожка• вчера в 15:18
Ответ дляMrs.Sexuality
Якби так просто все було, то не будо б малят зі струсами, переломами, набряками мозку.

Майданщица• вчера в 15:19
Ответ дляMrs.Sexuality
Дай Бог
Mrs.Sexuality• вчера в 15:23
Ответ дляСиамская сороконожка
В чем цель ваших комментариев? Запугать несчастную мать? У нее и так чуть инфаркта уже не было, как у каждой из нас при первой травме ребенка. Не думаю, что она пропустит важные симптомы, если будет чуть спокойнее. Не нагнетайте.
автор Розумашка • вчера в 15:24
Сижу над малышкой,смотрю чтобы не было других симптомов
Сиамская сороконожка• вчера в 15:25
Ответ дляMrs.Sexuality
В чому ціль «переживати» на форумі? Її дитина, їй наслідки розгрібати якщо що. Повторюсь, максимум затрат щоб перевірити дитину - поїздка на таксі в 2 сторони, це якщо лікарня далеко і немає авто. Ціна спокою в великому місті 1000 грн.
Майор Медуза• вчера в 15:41
Ответ дляРозумашка
Куда смотрите?
Майданщица• вчера в 18:05
Ответ дляРозумашка
Не хочу нагнітати, але куди ви дивитесь? Я викликала лікаря, він дивився з півгодини дитину і сказав, що все ок. Але зателефонував іншому лікарю і разом вони вирішили робити рентген. Саме рентген показав перелом, невролог скаже, чи є струс. А мама що може побачити? Максимум набряк, блювання, якщо струс. Ну дивіться, головне, не боятися, а вчасно зреагувати. І вже якщо щось найменше побачите, одразу обстежуйте. Бо можна не помітити проблему вчасно. Не такий страшний навіть перелом, страшне те, що він може викликати. І саме це лікують лікарі, якщо бачать на знімках чи узд.
Але на майбутнє, після удару не дають спати. Це небезпечно.
автор Розумашка • сегодня в 00:24
Після сну дитина прокинулась в гарному настрої,нічого не турбувало.
Але слідкую далі
Дякую