Лінива, не каюсь• Изменено вчера в 17:09
Жінки, чий сімейний бюджет понад 200 тис в місяць, питання до вас.
Ви ходите самі у магазини за продуктами ? Чи у вас помічниці є для цього? Або замовляєте все?
Домашні справи: прибирання, прання, прасування, сміття … ви самі, чи маєте сталу помічницю по господарству?
Вона приходить чи живе у вас?
Саджу все зарання• вчера в 21:47
Ответ дляЛінива, не каюсь
То не Україна. Там і ціні інші, і витрати на медицину, кредити, комунальні.
Справді? Кредити у нас дешеві? Це де це, дайте два. Медицина??? У паршивій Польщі вакцини, за які я платила дофіга і трошки - взагалі безкоштовні. Комунальні... Ну може бути, якщо не купувати акумулятори, генератори і що ще там нормальним людям не треба, щоб просто жити
Саджу все зарання• вчера в 21:51
Ответ дляЛінива, не каюсь
Господи. Ну напишіть мені. Нащо на кухні дві плити?
Я не можу уявити. На думку приходить комунальна кухня, де багато плит, або ресторан.
Скільки ж ви готуєте тієї їжі?!
Електрична і газова?
Саджу все зарання• вчера в 21:53
Ответ дляЛінива, не каюсь
Нащо сушильня?
Я гадаю, що їх ставлять у дуже маленьких квартирах без балкону. А ще вони страшенну псують речі.
Ідеально сушити в дворі, на свіжому повітрі. А дрібні речі на розкладній сушарці
Угу. Щоб ті речі смерділи чим завгодно від смогу до диму з сусідських шашликів. Незамінна річ сушарка
Саджу все зарання• вчера в 22:01
Ответ дляАшолюдискажуть
Все все поняли
Що там розуміти? Чотири роки тому, звісно, з 40 тисяч на родину можна було і жити. Зараз... Теж можна, куди ж дінешся, але це вже зовсім інше життя.
Печальки.нет• вчера в 22:45
Робимо все сімʼєю разом .
Чоловік допомагає , дочка допомагає .
Була в тому році прибиральниця яка приходила раз на тиждень і прибирала усе , а ми тільки підтримували .
Чоловік допомагає , дочка допомагає .
Печальки.нет• вчера в 22:48
Продукти купуємо разом , буває через день заходимо в магазин , ми любимо прогулятися . Графіки вільні у нас.
Гола з конопель• вчера в 22:53
Доход 8000 евро на семью, вообще не шикуем на эти деньги, огромный дом и сад, абсолютно всё делаем сами. Но у нас хорошая техника и не гонимся за идеальной чистотой
Почекуха• вчера в 23:14
у мене дохід 200+ (чоловік не працює), невеличке містечко в Київс.обл., де одна з можливих розваг - закупка продуктів в АТБ або Форі (інших немає). тому розважаюся як можу.
помічниця приходить прибирає дім, ще одна періодично порається на клумбах.
Завжди мало• вчера в 23:42
Ответ дляЛінива, не каюсь
Конкретно, будь ласка. Про покупки продуктів у магазині.
Уточнення, весь бюджет 200, чи 200 суто на життя сума?
Завжди мало• вчера в 23:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Живе канєшно на підхваті 200 тисяч це не хухри мухри, раптом пані серед ночі чогось забажає, хто це буде виконувати ?
Ааааж 200 тисяч то ппц за такі гроші продукти самі мають стукати вам у двері і просити щоб ви їх зʼїли
Якщо помічнитця поряд не ночуватиме, то хто ж повара розбудить серед ночі, щоб терміново фуагру готував?)))
Love_Love_Love_• вчера в 23:47
Ответ дляЗавжди мало
Можна спеціальну людину найняти
Завжди мало• вчера в 23:47
Ответ дляLove_Love_Love_
Можна спеціальну людину найняти
Не придумала так зразу, мерсі за пораду