Помогалочка• сегодня в 13:22
Взуття для прибиральниць
Доброго дня! Планую купити взуття для прибиральниць, що працюють у нас в офісі (робочим одягом ми їх вже забезпечили ще раніше). Мета - щоб у всіх було однакове змінне взуття, ну і щоб вони не витрачалися на нього.
Підкажіть, які варіанти краще?
Катастрофа• сегодня в 13:31
А вы угадаете? Может у кого то нога широкая. Дайте им денег пусть все купят например черные, и все.
Тундиринда• сегодня в 13:35
Ніякі
І, взагалі, перестаньте пхати свого носа не до своїх справ.
Люди цілий день на ногах,в не жопою в кріслах, і мають право на зручне взуття,яке самі собі куплять.
Тундиринда• сегодня в 13:32
Ответ дляКатастрофа
Плюсую.
Помогалочка
• сегодня в 13:35
Мені керівництво сказало купити всім прибиральницям однакове взуття і щоб вони працювали в ньому. Так само до цього ми їм купили однаковий робочий одяг. Тому це не моє рішення, мені просто треба це зробити.
Звичайно що розмір ноги я в них запитаю.
Королева Сарказма• сегодня в 13:36
Ответ дляПомогалочка
Так скажіть керівництву,що ви не компетентна в цьому питанні
Тундиринда• сегодня в 13:37
Ответ дляПомогалочка
То керівництво - дебіли.
В нас теж такий придурок був, дівчата не вийшли на роботу.
Все стало, бо працювали в готелі.
Того ’керівника’ звільнили в той же день за те, що завалив роботу готелю.
Все стало, бо працювали в готелі.
НеКонец-Света• сегодня в 13:37
Ответ дляТундиринда
Ніякі
Ну так пусть сами себе и покупают
Автору меньше расходов
Весотехник• сегодня в 13:37
Кроксы. Только, смотрите,что бы на подошвах вставки резиновые были - не скользят, подойдут и на широкую ногу и на узкую. Не берите дорогие, у наших производителей таких дофига. Например, ’Виталия’.
Помогалочка
• сегодня в 13:37
Ответ дляГарні диньки
Кроксы
Мені сказали треба закрите взуття
НеКонец-Света• сегодня в 13:38
Ответ дляПомогалочка
Обычные кроксы (не оригинал)
вам сейчас понапишут, не обращайте внимания
себе оригинал купить не в состоянии, но за рандомных уборщиц будут убиваться
Весотехник• сегодня в 13:38
Ответ дляПомогалочка
Мені сказали треба закрите взуття
Оно и будет закрытым - спереди, по ТБ не прикопаешься.
Помогалочка
• сегодня в 13:39
Ответ дляТундиринда
То керівництво - дебіли.
Все стало, бо працювали в готелі.
Вибачте, а чому Ви вважаєте, що я хочу щось погане зробити? Навпаки, якщо можете щось порадити або поділитися досвідом - я буду тільки рада.
Помогалочка
• сегодня в 13:40
Ответ дляВесотехник
П´ятки ж наче відкриті в кроксах. Думаю мені це не підійде.
Тундиринда• сегодня в 13:40
Ответ дляНеКонец-Света
Ну так пусть сами себе и покупают
Автору меньше расходов
Це ідеальний варіант. Але в керівника задатки Гітлера, щоб все під лінієчку було і тішило його око.
Насправді,в такому взутті нереально працювати. Воно дубове,тісне і парить ноги.
Тим більше, в когось широка нога, в когось вузька, в когось високий підйом.
Купити одну модель на всіх- дебілізм.
Тундиринда• сегодня в 13:41
Ответ дляПомогалочка
От так і скажіть.
....в когось широка нога, в когось вузька, в когось високий підйом.
Купити одну модель на всіх- дебілізм.
Макс може бути вимога до кольору і щоб було закрите.
Купити одну модель на всіх- дебілізм.
Сунуся в чужі справи• сегодня в 13:42
Ответ дляЦвіпканя
Кроксы оригинал
Мне кроксы не подходят никакие. Даже на носки - ноги в кровь. Заказывала миллион моделей. Так что сказки про всеобщее удобство кроксов - бред полный.
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 13:42
Ответ дляПомогалочка
Мені сказали треба закрите взуття
Скетчерс возьмите, на подушке
Король дивана• сегодня в 13:43
Погуглить, есть специальные нормы, не скольское, не тканевое, непромокаемое, закрытые пальцы, хорошо фиксируемое на ноге
Цвіпканя• сегодня в 13:43
Ответ дляСунуся в чужі справи
У меня такого нет, то что было в кровь,то зажило и всё ок.
Так и с балетками ессо было, пятки в кровь , зажило и смогла носить
Сунуся в чужі справи• сегодня в 13:44
Ответ дляПомогалочка
Слипоны Скечерс гляньте. Типа таких
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 13:45
Ответ дляПомогалочка
Я думаю ось такий варіант
Если бюджет позволяет- берите на пенке, подушке что-то. Мягкое. Иначе им будет жесть работать. Они много нахаживают
Король дивана• сегодня в 13:46
Ответ дляПомогалочка
Я думаю ось такий варіант
Пздц.
Вы на какой должности? Сходите к охране труда и спросите
Помогалочка
• сегодня в 13:47
Ответ дляКороль дивана
Пздц.
Це звичайний офіс, не виробництво
Тундиринда• сегодня в 13:49
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А паням начхати на простий персонал, їх за людей не вважають. Який непотріб з барсь кого плеча купили,в такому люди мають мучитись 8 годин ногах.