Чемна панночка• 14 апреля в 13:32
Кто худел и при этом не мог отказаться от семейных застолий, шашлыков, посиделок
Как выстраивали баланс, чтобы и жить, и не откатываться диету каждую неделю?
Тирамісу на терасі• 14 апреля в 13:34
Обычно. Посиделки и посиделки. Можно ж мясо с овощами есть. Я вообще себя не ругаю и не наказываю, если на посиделках расслабляюсь. Просто на следующий день возвращаюсь к привычному питанию.
Басноплетка• 14 апреля в 13:34
25 років не їм на застіллях. Більше того, готую і печу багато для сім´ї.
В мене є свої страви
ХвилювАллочка• 14 апреля в 13:39
если у вас застолье каждую неделю и вы там прям все едите что влазит - вы не похудеете
Брехушечка• 14 апреля в 13:40
Ем белок, никаких салатом, бутербродов, тортов! Мясо, сыр, овощи.
Сложнее, когда пост, тогда ем хлеб и овощи.
Не любовница• 14 апреля в 13:40
Нет диет
Ем меньше калорий (даже особо не считаю, просто сократила порции в два раза)
На застольях стараюсь все таки есть не сильно много. Потом дня два могу побыть на воде
А у вас застолья каждую неделю?
Булькаю• 14 апреля в 13:45
Ответ дляБасноплетка
В мене є свої страви
Удалено администрацией...
Брехушечка• 14 апреля в 13:50
Ответ дляНе любовница
Нет диет
А у вас застолья каждую неделю?
С марта по май у нас каждую неделю др+ 8 марта и Пасха
Басноплетка• 14 апреля в 13:57
Ответ дляБулькаю
Удалено администрацией...
З чого ви взяли, що в мене корисне пп?
А в дітей тісто?
Так як харчуються мої діти і моя сім´я, ви можете тільки мріяти
А в дітей тісто?
БеллаДонна• 14 апреля в 14:03
Не відкладайте, просто в день свята перерахуйте свій раціон на користь святкових страв. А за столом обирайте те, що максимально наближене до вашого раціону похудання. Хіба шашлик, прісний лаваш та овочі завадять схудненню? Сюди навіть келих сухого вина гарно впишеться
З бісиками• 14 апреля в 14:04
Если вы имеете в виду бухать постоянно - нет, алкоголь калорийный и особенно с кучей закуси. А если изредка, то не страшно. Или шашлыки раз в неделю - просто не обжираюсь.
Басноплетка• 14 апреля в 14:06
Ответ дляБулькаю
Удалено администрацией...
Дивна, ви.
Моїм синам 25 і 20 років. В них бездоганний раціон.
І чоловік, який працює багато і його раціон точно відрізняється від мого
Тут хоч нічого не пиши, саме бідне а ж синє і ще повчати буде про ’ культуру харчування ’
БеллаДонна• 14 апреля в 14:06
Ответ дляБрехушечка
В мене так з 6 грудня по 5 січня - 3 дні народження, Миколай, Різдво та новий рік. Важко стримуватись, але що робити 🤷♀️
Тектологиня 80lv• 14 апреля в 14:11
Ответ дляБасноплетка
Дивна, ви.
Удалено администрацией...
Басноплетка• 14 апреля в 14:13
Ответ дляТектологиня 80lv
Удалено администрацией...
Тектологиня 80lv• 14 апреля в 14:14
Ответ дляБасноплетка
Удалено администрацией...
Я тільки прийшла, піду коли сама захочу, хазяйка кухні.
Булькаю• 14 апреля в 14:15
Ответ дляБасноплетка
Дивна, ви.
Удалено администрацией...
ОливьЕЖечка• 14 апреля в 14:15
Худела 3 месяца по 5 кг минус каждый месяц. Нафик те застолья. Потом растянуть этот процесс на полгода? Не нене
Басноплетка• 14 апреля в 14:18
Ответ дляБулькаю
Удалено администрацией...
Брехушечка• 14 апреля в 14:19
Ответ дляБулькаю
Удалено администрацией...
Она на их фоне хорошо выглядит
БеллаДонна• 14 апреля в 14:20
Ответ дляЗ бісиками
Ви хоч раз замислювалися про калорії спиртного? Хімію вивчали? По-перше 200 мл сухого вина це не більше 160 ккал за рахунок етилового спирту, який фактично негайно йде в печінку і фактично спалюється організмом у вигляді тепла. Помічали що алкогольні напої розширюють судини та зігрівають? Оце воно і є. Етиловий спирт ніяким чином не може перетворитися на глікоген і лише 5% теоретично можуть трансформуватися у жир. Більше того, алкоголь коли йде через печінку, гальмує глюконеогенез, це призводить до падіння рівня цукру в крові і зменшення запасів глікогену в печінці. Висновок: келих сухого вина не завадить схудненню, а якщо на цей келих додатково випити подвійну порцію води, то ще й набряків на наступний ранок не буде
Не дуже складно написала? Користуйтеся 😉
Не любовница• 14 апреля в 14:23
Ответ дляБрехушечка
Я умею ограничивать круг общения + у меня не настолько крепкое здоровье застольнияать каждую неделю
БеллаДонна• 14 апреля в 14:26
Ответ дляЗ бісиками
Єдина небезпека це дійсно закуска. Так як вино призводить до падіння рівню цукру в крові, підсилюється апетит. І саме за рахунок цього набирають вагу або не можуть її скинути. Тут допоможе лише сила волі і контроль того, скільки людина їсть. Легше за все контролювати таким шляхом - на початку застілля одразу покласти в тарілку те, що вважаєте за потрібне в рамках свого калоражу і більше нічого туди не докладати. По-перше ви очима бачити що і скільки їсте, по-друге можете поступово їсти, утримуючи тарілку повною і уникаючи «давай я тобі покладу салатику, що ти з порожньою тарілкою сидиш»
БеллаДонна• 14 апреля в 14:30
Ответ дляНе любовница
А як обмежити це коло спілкування, якщо день народження у мене, моєї сестри та свекрухи? Кого мені позбутися з цього списку? А раніше ще й у діда покійного в грудні був день народження. Особливо не святкували, але пиріг до чаю бабуся завжди пекла, навіть колі дід помер все одно святкували, тому що він на Миколая народився.
З бісиками• 14 апреля в 14:36
Ответ дляБеллаДонна
А если речь о крепких напитках, они сами по себе дико калорийные.
Гуру троллинга• 14 апреля в 14:37
Ответ дляБеллаДонна
На застіллях 200г вина не обходиться
Лунтик-паунтик• 14 апреля в 14:38
Ответ дляБулькаю
Удалено администрацией...
Ничего плохого в выпечке нет. Когда не покупают химию из магазина, едят овощи, зелень и белок. У меня дочь с детства обожает брокколи, зелень и тортик тоже может съесть
Басноплетка• 14 апреля в 14:39
Ответ дляБрехушечка
Она на их фоне хорошо выглядит
Не всі ж такі страшні, як ви
БеллаДонна• 14 апреля в 14:40
Ответ дляЗ бісиками
50 мл віскі це десь 110-120 ккал. Але тут вже вибір кожного. Мені легше на початку застілля налити келих вина і увесь вечір його пити. Тут головне контролювати, щоб ніхто не доливав. Останнім часом я взагалі на машині усюди приїжджаю і нічого спиртного не пʼю - залізний аргумент