Намакушка• 15 апреля в 12:01

На роботі причепився клієнт

Я щось трохи його не так зрозуміла і він сказав начальству моєму ,що тут має сидіти людина із вищою освітою ,а не хто попало
Питання чи потрібна вища освіта на касира-опереціоніста в банку?
Я думаю ,що люди не отримують вищу освіту для просто роботи касира,для керівних посад так потрібна вища освіта
Лепешечка• 15 апреля в 12:19
А какое его дело? Вас взяли на эту работу, значит соответствуете требованиям по вакансии.

ХвилювАллочка• 15 апреля в 12:21
Нет. Берут даже с атестатом школьным. За столик также
Оновлена версія• 15 апреля в 12:27
дело не в образовании, а в манерах и в воспитании, если вы работаете с людьми нужно стрессоустойчивость, не огрызаться и уметь сглаживать конфликт, чтобы он не бежал к руководителю, если конечно вы дорожите этим местом, или оно просто не ваше
Пацелуйнитуда• 15 апреля в 14:37
В принципі, вища освіта не потрібна, але ви маєте принаймні грамотно писати назву своєї посади, правильно розуміти клієнта і точно формулювати свої думки