Зроблено у 80-х• 17 апреля в 16:53

Колишні чоловік подав в суд на аліменти на свою дитину

Він вже пенсійного віку, сплачував аліменти на утримання дитини до 23 років, поки навчалась.
Зараз їй 27, прийшов виклик в суд.
Що робити в такому випадку?
Графиня Шезвездицкая• 17 апреля в 16:54
Нанимать адвоката и идти в суд

Околовита• 17 апреля в 16:54
Які його аргументи в позові?
Околовита• 17 апреля в 16:54
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Нанимать адвоката и идти в суд
Навіщо?
Ви вартість послуг адвоката знаєте?
Гигиенишвили• 17 апреля в 16:57
Он инвалид? Болеет?
Сиреневенькая• 17 апреля в 16:55
Думаю,він має право.В нас на вулиці є дибіл,який висудив і діти платять.
Апофиозная• 17 апреля в 16:56
У всего своя цена
Графиня Шезвездицкая• 17 апреля в 16:56
Ответ дляОколовита
Навіщо?
Ви вартість послуг адвоката знаєте?
Знаю)
Есть вещи,которые нужно делегировать профессионалам

Почекуха• 17 апреля в 16:56
Чтобы это чмо не село человеку на шею на всю жизнь

Обязательно нужен адвокат!
13чудоСВЕТА• 17 апреля в 16:56
а пенсії немає в нього?
Сиреневенькая• 17 апреля в 16:56
Ответ дляОколовита
Які його аргументи в позові?
Пенсіонер
Сиреневенькая• 17 апреля в 16:57
Ответ дляАпофиозная
У всего своя цена
Щастя,що я не подавала на аліменти на колишнього.Забули,як його звати,надіюся назавжди.
Тарабарщина• 17 апреля в 16:57
Те що він пенсійного віку, не є приводом для аліментів
Гигиенишвили• 17 апреля в 16:58
Ответ дляСиреневенькая
Пенсіонер
Этого мало. Пенсии по умолчанию должно хватать на жизнь.
Околовита• 17 апреля в 16:58
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Знаю)
Є речі, які прописані в рамках правового поля.
І, якщо прочитати СК і ЦК, і порівняти з аргументами в позові, то справа навіть до засідання може не дійти.
Околовита• 17 апреля в 16:58
Ответ дляСиреневенькая
Пенсіонер
Автор мовчить
Околовита• 17 апреля в 16:59
Автор, ви тут?
Чи вже можна виходити з теми?
Гигиенишвили• 17 апреля в 16:59
Ответ дляСиреневенькая
Гы, гы.
Если не подавали, то по умолчанию считается, что он платил.
Не имеет права подавать на свое содержание только если долг по алиментам.
Зажуженная Жужжа• 17 апреля в 17:00
Жесть, это ж оно сидело и думало что вот до 23 лет выплатит алименты, а потом на пенсии сам подаст на алименты...
Найти хорошешо адвоката, пусть еще вам платит за моральный ущерб. Хорошим родителям дети сами помогают и деньги дают если нужно
Сиреневенькая• 17 апреля в 17:00
Ответ дляГигиенишвили
Так,але ляже пару разів в лікарню з болячками,хто зна що там в нього ще є.Думаю,буде наполягати на здоровʼя,основна практика

Соня-сонятко• 17 апреля в 17:00
Якщо його пенсія вища за прожитковий мінімум (2595) і він не має надзвичайних витрат на лікування, можна стверджувати, що він не ’потребує допомоги’ в розумінні закону.

Сам по собі факт непрацездатності батьків не породжує виникнення у дітей обов’язку їх утримання, та не свідчить про наявність потреби у наданні матеріальної допомоги. Право на утримання (аліменти) має непрацездатна особа, яка не забезпечена прожитковим мінімумом (Постанова Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду від 10.10.2018 № 301/160/17).
Тарабарщина• 17 апреля в 17:00
Ответ дляОколовита
Автор, ви тут?
Чи вже можна виходити з теми?
Недостатньо підготувалася)
ВсеПроВсехЗнаю• 17 апреля в 17:00
Ответ дляСиреневенькая
Так он все равно может подать на алименты. Наоборот, плохо, что не подавали
Пацаааааааан• 17 апреля в 17:01
Ответ дляСиреневенькая
Пенсіонер
Вы автор?
viter33• 17 апреля в 17:01
Ответ дляСиреневенькая
Здоров’я - до будуть ще додаткові витрати, крім аліментів
Сиреневенькая• 17 апреля в 17:02
Ответ дляПацаааааааан
Вы автор?
Вказано в заголовку-пенсійного віку
Графиня Шезвездицкая• 17 апреля в 17:02
Ответ дляОколовита
В принципе,можно и протокол операции на мозге прочитать.
При варианте ’може не дійти’-ключевое слово МОЖЕ..
ВерСаСе• 17 апреля в 17:02
А до 23 років, то ви додатково подавали до суду на аліменти поки дочка навчалася чи це була його ініціатива?
Тяжка справа• 17 апреля в 17:02
Ответ дляПочекуха

Обязательно нужен адвокат!
А почему это он чмо?
Соня-сонятко• 17 апреля в 17:03
Ответ дляГигиенишвили
Гы, гы.
це не рахується. Має бути доведено, що він не виплачував аліменти.
А те що ви не подавали і він не виплачував це зовсім інше.
В такому випадку краще позбавляти батьківських прав

Згідно з абзацами 2 та 3 частини 1 статті 204 СК дочка, син звільняються судом від обов’язку утримувати матір, батька та обов’язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько не сплачували аліменти на утримання дитини,
Тарабарщина• 17 апреля в 17:03
Ответ дляПочекуха

Обязательно нужен адвокат!
Платив аліменти до 23 років, якщо ви недочитпли. То чому чмл