Зроблено у 80-х• 17 апреля в 16:53
Колишні чоловік подав в суд на аліменти на свою дитину
Він вже пенсійного віку, сплачував аліменти на утримання дитини до 23 років, поки навчалась.
Зараз їй 27, прийшов виклик в суд.
Що робити в такому випадку?
Зараз їй 27, прийшов виклик в суд.
Що робити в такому випадку?
Гигиенишвили• 17 апреля в 17:03
Ответ дляСиреневенькая
Так,але ляже пару разів в лікарню з болячками,хто зна що там в нього ще є.Думаю,буде наполягати на здоровʼя,основна практика
Та це ж треба в державну лікарню і довести, що це лікування необхідно. І воно платне, і безоплатного не можна в цьому випадку. Але, авжеж, треба юрист, щоб захиститися.
Харчовий тріль• 17 апреля в 17:04
Ответ дляГигиенишвили
Гы, гы.
Если не подавали, то по умолчанию считается, что он платил.
Не имеет права подавать на свое содержание только если долг по алиментам.
А як довести, що він не платив?
Було декілька виконавчих листів, але він постійно звільнявся, змінював роботу, ухилявся.
Іноді були від нього виплати по 1 або 3 рублі.
Правда, останній рік навіть декілька разів по 19 рублів приходило.
Гигиенишвили• 17 апреля в 17:05
Ответ дляСоня-сонятко
Якщо його пенсія вища за прожитковий мінімум (2595) і він не має надзвичайних витрат на лікування, можна стверджувати, що він не ’потребує допомоги’ в розумінні закону.
Сам по собі факт непрацездатності батьків не породжує виникнення у дітей обов’язку їх утримання, та не свідчить про наявність потреби у наданні матеріальної допомоги. Право на утримання (аліменти) має непрацездатна особа, яка не забезпечена прожитковим мінімумом (Постанова Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду від 10.10.2018 № 301/160/17).
А як може бути пенсія нижча за прожитковий рівень?
Є соціальна, якщо не працював зовсім.
Околовита• 17 апреля в 17:06
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
В принципе,можно и протокол операции на мозге прочитать.
При варианте ’може не дійти’-ключевое слово МОЖЕ..
А дочка автора працює? Має сім´ю? Який у дочки стан по здоров´ю?
Позивач брав участь у вихованні доньки, як батько? Брав участь у її житті до 23річного?
Це ж на лобі не пишуть. Тому на позов пишеться заперечення. Але дехто одразу потребує адвоката.
Гигиенишвили• 17 апреля в 17:08
Ответ дляХарчовий тріль
А як довести, що він не платив?
С рублями - на раша форум.
Ми їх законів не знаємо.
ОйЙой• 17 апреля в 17:10
Ответ дляСиреневенькая
Щастя,що я не подавала на аліменти на колишнього.Забули,як його звати,надіюся назавжди.
отсутствие алиментов с его стороны не снимает обязанностей по содержанию своих старых родителей.
если не пошло- лишать род прав. чтобы оно не имело никаких лазеек
Умничка-помощничка• 17 апреля в 17:11
Ответ дляСиреневенькая
Це не врятує вашу дитину від аліментів на батька.
Треба було позбавляти його батьківських прав. Якщо він не приймав участі в вихованні та утримання дитини.
Соня-сонятко• 17 апреля в 17:18
Ответ дляГигиенишвили
Є соціальна, якщо не працював зовсім.
тут діло в тому як побудоване наше законовдаство та розрахунки.
Формально прожитковий мінімум 2595, його використовують в суді.
А те що він не відповідає фактичному рівню життя - це вже інше питання.
Так само в адмін справах Неоподатковуваний мінімум доходів громадян в Україні — це законодавчо встановлена сума, що становить 17 грн.
Від цієї цифри рахуються розміри штрафу (ще десь з 2000 року)
ПлакалаВАвто• 17 апреля в 17:21
Ответ дляСиреневенькая
На жаль, те що ви не подали на аліменти, не лишає його прав. Він, може не забув, як звати дитину , і якщо будуть підстави, зможе подати на аліменти.
Одна_на_всей_планете• 17 апреля в 17:23
Ответ дляСиреневенькая
Якщо Ви не подавали і він не позбавлений прав, то на аліменти від дітей матиме повне право.
Гигиенишвили• 17 апреля в 17:24
Ответ дляСоня-сонятко
Суть в тому, що цей прожитковий мінімум він отримує разом з пенсією.
Маловірогідно, що пенсія менше прожиткового рівня. Але якщо так, то доплатить дитина 300 грн, чи скільки там не вистачає.
Харчовий тріль• 17 апреля в 17:29
Ответ дляГигиенишвили
С рублями - на раша форум.
Ми їх законів не знаємо.
Якби ж то. Такі падлюки і тут є.
’Татусь’ жив на території Одеської області, дитина - у Миколаєві, сусідня область.
Чи це вже Вам не Україна?
жінка незаміжня• 17 апреля в 17:34
а в нього прямо мінімальна пенсія? Він має показати, чому йому не вистачає пенсії, донька має ж прказати теж купу трат, щоб якщо і присудять, то мінімум (немає мінімальної суми аліментів батькам), тобто у неї невисока офіційна ЗП, може, вона Вас утримує чи допомагає (довідки про лікувння, діагнози щось таке), може, сама хворіє і є ліки, які постійно приймає, може, дітей утримує (діти в пріоритеті). Задача - мінімізувати суму аліментів йому
Гигиенишвили• 17 апреля в 17:35
Ответ дляХарчовий тріль
Якби ж то. Такі падлюки і тут є.
Чи це вже Вам не Україна?
Так говорить гривні.
Рублів в Україні вже 30 років як нема.
Українська дитина не знає як вони виглядають.
Довести як? Ідете в виконавчу і просите довідку про борг по аліментах.
Коли дитині 18 стукне - ідете ще раз і даруєте дитини ці довідки на день народження зі словами ’це твій оберіг’.
Рублів в Україні вже 30 років як нема.
Харчовий тріль• 17 апреля в 17:39
Ответ дляГигиенишвили
Так говорить гривні.
Рублів в Україні вже 30 років як нема.
Тоді були рублі.
Ця дитина - я. Мені вже 47.
А мама ніяких довідок не брала.
’Батькові’ зараз десь 72-73 роки. Немає гарантії, що він не згадає про доцю.
Ця дитина - я. Мені вже 47.
А мама ніяких довідок не брала.
Гигиенишвили• 17 апреля в 17:44
Ответ дляХарчовий тріль
Тоді були рублі.
Ця дитина - я. Мені вже 47.
А мама ніяких довідок не брала.
Ця дитина - я. Мені вже 47.
А мама ніяких довідок не брала.
Тоді шукайте виконавчу службу, яка цім займалася.
І берить цю довідку.
Харчовий тріль• 17 апреля в 17:48
Ответ дляГигиенишвили
І берить цю довідку.
Дякую...
Гигиенишвили• 17 апреля в 20:27
Ответ дляпицунда
если у вашего отца инвалидность то могут присудить платить алименты
Ну, якщо вона довідку про борг візьме, то не присудять.
Мальдивирую• 18 апреля в 00:23
Ответ дляСиреневенькая
Та ні, ваш колишній має право на аліменти від дитини.
Харчовий тріль• 18 апреля в 10:53
Ответ дляпицунда
Часу пройшло чимало. Востаннє я його бачила з півхвилини 30 років тому і тоді він точно був здоровий.
Харчовий тріль• 18 апреля в 11:34
Ответ дляпицунда
у меня знакомому дочка платит алименты. не знаю сколько конечно...но он алименты платил и деньгами помогал. суд присудил он инвалид 1ой группы
Мій не брав участь у моєму житті. Їхати до нас з мамою було аж три години автобусом і це ж було складно йому й тоді, молодому і здоровому.
Я й не знаю, чи живий ще.
Зараз я у іншому місті живу і прізвище у мене інше.
Але ім´я я не змінювала і в теорії мене можна знайти.
Я й не знаю, чи живий ще.
Гигиенишвили• 18 апреля в 11:37
Ответ дляХарчовий тріль
Я й не знаю, чи живий ще.
А ви проясните, живий чи ні. Може якійсь спадок отримаєте.
Харчовий тріль• 18 апреля в 11:48
Ответ дляГигиенишвили
Якщо там і є якийсь спадок, то мені не треба. Нехай краще хтось з його сусідів отримає.
Там невелике містечко, сам татусь працювати ніколи не любив, жив зі своєю мамою, у її ж будиночку.
Якщо на старість хтось його пожалів (а розповідати про те, яка моя мама погана, він чудово вміє), той хтось може там і жити.
Неначасі• 18 апреля в 21:07
Ответ дляГигиенишвили
С рублями - на раша форум.
Ми їх законів не знаємо.
До 1991 чи 1992 року в Україні були рублі.
Неначасі• 18 апреля в 21:09
Ответ дляГигиенишвили
Так говорить гривні.
Рублів в Україні вже 30 років як нема.
Та драстє. Мені 48 і я знаю як виглядають рублі.