Зроблено у 80-х• 17 апреля в 16:53

Колишні чоловік подав в суд на аліменти на свою дитину

Він вже пенсійного віку, сплачував аліменти на утримання дитини до 23 років, поки навчалась.
Зараз їй 27, прийшов виклик в суд.
Що робити в такому випадку?
Гигиенишвили• 18 апреля в 23:45
Ответ дляНеначасі
Та драстє. Мені 48 і я знаю як виглядають рублі.
Мені менше і я теж знаю.
Діти, не знають.
Ви дитина? Отож.
З тою жінкою ми все вияснили давно, ви дуже запізнилися.

Неначасі• 19 апреля в 00:09
Ответ дляГигиенишвили
Мені менше і я теж знаю.
Діти, не знають.
Ви дитина? Отож.
Ну, якщо вже Ви вирішили блеснути, то нічого, що діти (особа яка не досягла повноліття) не платять аліменти? Тоді логічно, що діти не знають , що таке рублі.
жінка незаміжня• 20 апреля в 10:48
Ответ дляпицунда
если у вашего отца инвалидность то могут присудить платить алименты
якщо при цьому невисока пенсія і він чимось підтвердить регулярні витрати, еа які не вистачає пенсії - ліки, що не покриваються держпрограмами, лікування та ін. А не просто так. бо є ліки за держпрограмою, субсидія на комуналку
жінка незаміжня• 20 апреля в 10:52
Ответ дляНеначасі
До 1991 чи 1992 року в Україні були рублі.
ні, у 90 паралельно з рублями ввели відрізні купони. а в 92 вже були купони як банкноти. ніяких рублів уже не було зовсім