Мозговая пилочка• Изменено 17 апреля в 17:31

Ви б оплачували курси водіння в 17 р?

Чи хай вирочте спочатку, стане більш відаовідальним, дорослим тоді іде?
Срочнокпсихологу• 17 апреля в 18:05
Ответ дляЗавЛабСнаб
Тільки повнолітні можуть здавати на права. Те що ви оплатите курси - до лампочки, прав не буде. Почекайте до 18р.
Читай ПДР

ЗавЛабСнаб• 17 апреля в 18:06
Ответ дляПсихологічка
Чому рік? 17 років - це і 17 років і 2 дні, і 17 років і 11 місяців
Уточнюйте в автора .
Срочнокпсихологу• 17 апреля в 18:07
Ответ дляПсихологічка
Курси можна проходити і в 17, просто екзамен здають у 18.
Іспит теж складають в 17, в правах буде відмітка: «дійсні з …(дата народження коли 18 виповниться)
ЗавЛабСнаб• 17 апреля в 18:07
Ответ дляСрочнокпсихологу
Читай ПДР
Як скажеш. Теорію і практику раніше 18 не здасиш
Срочнокпсихологу• 17 апреля в 18:08
Ответ дляЗавЛабСнаб
Взагалі без проблем! Ви свої за сало купували?
ЗавЛабСнаб• 17 апреля в 18:09
Ответ дляСрочнокпсихологу
Здавала в жовтні минулого року по новим правилам. А ви в яких роках здавали ?
ЗавЛабСнаб• 17 апреля в 18:11
Ответ дляСрочнокпсихологу
Теорію та практику можна здавати не раніше 18 років.
https://hsc.gov.ua/2026/04/13/teoretichnij-ispit-l...
І лише мінімум через 2 місяці можна здавати практику

Срочнокпсихологу• 17 апреля в 18:11
Ответ дляЗавЛабСнаб
Щиро перепрошую!! Забуваю, що зараз видаються тимчасові на 2 роки, тому з 18. У мене ще ламіновані були 🤣
Срочнокпсихологу• 17 апреля в 18:12
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так. Ви праві! Я з Юрського періоду! Вибачте за некомпетентність!
ЗавЛабСнаб• 17 апреля в 18:15
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дуже часто змінюють правила останнім часом . І багато нюансів.

Мій чоловік здавав 15 років назад і був мʼякої кажучи в шоці від того що зараз
Срочнокпсихологу• 17 апреля в 18:15
Ответ дляЗавЛабСнаб

Так, треба час від часу освіжати знання звертаючи увагу на зміни 👍
Срочнокпсихологу• 17 апреля в 18:16
Ответ дляЗавЛабСнаб

Треба купити ПДД свіжі почитати, багато нового для себе відкрию )))
західний_діалект• 17 апреля в 18:18
Ответ дляЗавЛабСнаб
ТО поки він вивчиться, здасть, якраз і 18-ть буде.
західний_діалект• 17 апреля в 18:22
Я б по дитині дивилася, наскільки вона готова сісти за кермо у 18-ть.
Майструю крила• 17 апреля в 18:34
если бы было сильное желание у ребенка - оплатила бы,конечно
Инстагра_мерша• 17 апреля в 18:49
Есть смысл идти ближе к 18 и СРАЗУ после получения прав НУЖНО садиться за СВОЕ авто. Не папино, не мамино, не под присмотром, а свое! Сдать на права и не ездить даже 2 недели = навыки теряются.
Потужна махіна• 17 апреля в 20:23
Так, це ідеальний вік для навчання. Я теж закінчила автошколу в 17
Упругая попка• 17 апреля в 21:24
Сыну оплачивала в 18, машину отец подарил. Ездил. Если в 17, то ближе к 18, чтоб экзамен сдать в 18.