Оля_с_киркою• 17 апреля в 19:55
Ви відвідували йогу для вагітних?
Чи справді це корисно і потрібно?
Фоточки нема• 17 апреля в 20:00
В першу-так, ходила на групові. В другу- вдома сама за додатком займалась ( але я в принципі нею займаюсь, тут просто змінила на додаток для вагітних). І так, дуже корисно. Для спини, для загального стану і головне, для менталки+вчитесь відчувати своє тіло і дихати.
Оля_с_киркою
• 17 апреля в 20:06
Ответ дляФоточки нема
а як довго ходили? з якого періоду починали і як часто варто відвідувати?
А що таке?• 17 апреля в 22:09
Так, це було найкраще рішення. Але тренер був дійсно поглиблений в йогу, а не просто інструктор, який закінчив курси та викладає. Вона була дуже духовною, обʼїздила багатьох гуру, побувала в різних коаїнах, де заглиблювалася в цю сферу. Дитина «сиділа на попі» а завдяки йозі і саме праці з тренером перевернулася. Це великий плрятунок для мʼязів та суглобів, я буквально в день перед пологами була на йозі ще, а через добу вже народила. Тому якщо у вас є фінансові можливості і гарний тренер, то раджу ходити і займатися.
Фоточки нема• 17 апреля в 22:29
Ответ дляОля_с_киркою
В першу- ходила 2-3 рази на тиждень з початку другого триместру і практично до пологів.
В другу- вдома, взагалі всю вагітність нон-стоп, крім періоду, коли тонус був.