Роза в вазі• 18 апреля в 15:55
Артроз колінного суглобу
Хто чим рятується від болю під час загострення?
Німесил, форсанек, призначені лікарем, не спрацювали.
Альфред Шнитке• 18 апреля в 16:17
Диклофенак. Если ноет, то таблетки. Если болит очень сильно, то уколы.
Роза в вазі
• 18 апреля в 17:17
Ответ дляКоплю на груди
Етол форт, аркоксія...
Колю гіалуронку
Гіалуронку як часто колять? На скільки вистачає? До наступного загострення? Чи планово робите укол?
барабанщица• 18 апреля в 18:18
Ответ дляРоза в вазі
Вона різна і по якості, і по вартості. Я колола корейський препарат, 3 уколи через тиждень, не дорогий, приблизно 100$ коштував.Ефект був, десь на пару років полегшення було. Лікар тоді розповідав, що є классний дієвий препарат за 500$. Один раз уколовся і надовго хватає. Але це не по моїй кишені було.
Коплю на груди• 20 апреля в 10:21
Ответ дляРоза в вазі
Мені вистачає на рік, інколи на півтора. Як відчуваю, що біль з´являється десь після години ходьби, іду колоти...
Роза в вазі
• 20 апреля в 10:37
Ответ дляКоплю на груди
Дякую Вам дуже за інформацію! А де у кого колете, в Києві?
Коплю на груди• 20 апреля в 10:41
Ответ дляРоза в вазі
У Скобенко і Калашнікова, Добробут
Роза в вазі
• 20 апреля в 10:41
Ответ дляКоплю на груди
У Скобенко і Калашнікова, Добробут
Дякую! Бажаю здоров´я!