Позаземний розум• Изменено 18 апреля в 19:52
Це правда, що в Києві одна людина не може вижити на 40 тисяч?
Доньці 24, зарплата 40 тисяч , постійно каже, що живе ʼвпроголодьʼ, ні на що не вистачає.
Знімає квартиру з подружкою, платить 5 тис + комунальні
Я проживаю в селі, тому не можу знати, правду вона каже чи просто живе на дуже широку ногу.
Ваша думка
Зробіть вибір:
вже голосів:
Не можна прожити
Можна прожити
Позаземний розум
• 20 апреля в 12:43
Ответ дляЮпитерная
Авторе, аби мені зп вашої дочки на руки, то мені б вистачило невпроголодь жити. Але тут є ще питання чи вона на руки отримує 40, чи то оклад і в кишені має менше, бо ще з них ідуть відрахування в пенсійний фонд.
Чистими