Таракашечка• 18 апреля в 21:56
Да, о да, жру так вкусно сейчас! А вы че там?
Че то жрете вкусное? Мне только сладким догнаться нечем пока что
Таракашечка
• 18 апреля в 22:29
Ответ дляКрапипопка
В том то и дело, нет. И вообще редко очень бывает что хочется сладкое, но так немного , вообще не люблю. А тут прям как наркоманка не могу наесться
Белок наверно упал
Мюллерная• 18 апреля в 22:30
Ответ дляГанцю в кєдах
Ох, я вже на 99% складаюся з паски)))
А треба було їсти лише верхівку
Мюллерная• 18 апреля в 22:32
Я на ці свята вперше купила хрін з буряком, до цього брала чистий хрін. За тиждень я з´їла 4 баночки хріну, ну його нахрєн так об´їдатися.
Леплю из пластилина• 18 апреля в 22:34
Ответ дляКрапипопка
На здоров´я) Значить, сьогодні вам так треба
Морожена_курка• 18 апреля в 22:37
Ответ длямаминаБубочка
Просили не меня, но я свои покажу. Мне очень нравятся, прямо мои-мои)
Я вчора щось подібне купила))
💯 бавовна, не встояла.
Пописанная парта• 18 апреля в 22:39
Ответ дляparele
Мы штаны на лето купили красивые, поэтому не жрем, бо не влезем.
Така сама ситуація...
Морожена_курка• 18 апреля в 22:39
Ответ дляМюллерная
Оце дійсно ’ого!’
Мюллерная• 18 апреля в 22:44
Ответ дляМорожена_курка
Оце дійсно ’ого!’
Він солодкий, не такий міцний, як чистий. Майже, як варення.
Мюллерная• 18 апреля в 22:45
Ответ дляparele
А я купила вельветові бавовняні парашути на цей рік, в карго вже боюся не поміститися.
Морожена_курка• 18 апреля в 22:47
Ответ дляМюллерная
Да?
Я просто звикла, що наш, місцевого виробництва, ну дууууже міцний.
Працівниця року• 18 апреля в 23:19
Ответ дляparele
Оце у вас сила волі.