Да, я блондинка!• 19 апреля в 08:54

Самотність (Одиночество) як жити? Навчіть

Дитині 18
Поїхала навчатись закордон в США
Не привикла жити одна
Батьків поховала

Буду вдячна за поради
Банан-барабан• 19 апреля в 09:25
Кайфовать

Неробименінерви• 19 апреля в 09:26
Ответ дляротцвеники
До чого тут дати спокій? Я написала, що, якщо дитина є, людина не може бути самотньою. Вона вже не самотня. Апріорі.
ви не дуже розмієте, про що пишете. Розуміння і відчуття - це різні речі.
Автору треба будувати нове соціальне коло, розширювати його. Розуміння того, що є дитина і з нею все ок - це чудово, але це ніяк не вирішує проблему самотності. Це геть інші речі.
автор Да, я блондинка! • 19 апреля в 09:26
Ответ дляSo_so
Далеко, конечно (
Моя в Европе, вижу несколько раз в году и очень скучаю. Первое время будет совсем тяжело, нужно этот период пережить, потом выстроится новый формат - видео звонки, переписка, обмен фото. Мы с дочкой общаемся каждый день.
А дочка вас не зовет к себе?
автор Да, я блондинка! • 19 апреля в 09:27
Ответ дляПримарочка
Свідоме плекання смутку, це гріх, до речі.
Так от. Хоббі може дати нові знайомства. Нові емоції, нову компанію.

Найгірше, що може зробити автор, це сидіти вдома і жити від дзвінка до дзвінка . Треба рухатися далі.
Так ви праві. Смуток це гріх
Ответ дляПримарочка
Не залишайте в серіали, ви там пропадете.
Знайдіть хоббі
Підіть в спортзал
Просто гуляйте
Сходіть на концерт

Отримуйте нові враження. Зрозумійте, що це новий етап життя
Щиро дякую 🙏
автор Да, я блондинка! • 19 апреля в 09:28
Ответ дляПримарочка
Пробували пошукати групи на ФБ де спілкуються люди з таким захопленням?
Спробую Дякую 🙏
Примарочка• 19 апреля в 09:29
Ответ дляНеробименінерви
О, так! Ви зрозуміли.
Треба будувати нове життя. Якраз і не зациклюватися на дитині, не чіплятися за неї.
автор Да, я блондинка! • 19 апреля в 09:29
Ответ дляБанан-барабан
Кайфовать
Ах если бы так все легко. Не могу переключить в голове мысли
ТочноБудет• 19 апреля в 09:31
Автор, як я вас розумію, моя теж збирається їхати влітку і я вже уявляю цю самотність восени. Правда у мене є чоловік, який служить, тому ніби і самотність і на побачення не сходиш. Одягайте сукню, настрій і шукати людину з якою буде приємно проводити час, а може й зустріти старість, бо самотність задушує. У дітей своє життя, час подумати про своє.

автор Да, я блондинка! • 19 апреля в 09:31
Ответ дляПримарочка
О, так! Ви зрозуміли.
Так
Стараюсь дати їй спокій Щоб вона побудувала своє життя
Мию чакри щоденно• 19 апреля в 09:31
Ответ дляПримарочка
Аа, то ви про власні інтереси теж нічого не чули?))
Ну , передавайте співчуття вашій дитині)
Що ви там, пиріжочків напекли вже о 6 ранку?))
Розкажите про ваши интересы, спасающие от одиночества?
Примарочка• 19 апреля в 09:32
Ответ дляДа, я блондинка!
В мене чоловік загинув. Він був мій кращий друг, справді. Я взагалі не уявляла,як без нього жити.
Ну.. живу.
Працюю, гуляю, ходжу на концерти, пробую писати легку прозу. Помаду червону купила.
Ставлю собі невеликі задачі.
автор Да, я блондинка! • 19 апреля в 09:33
Ответ дляТочноБудет
Ангела Охоронця вашому чоловікові.
Так буду старатися
Гарно одіватися
Гуляти в парку
Театр
Навряд чи знайду людину, якщо за ці роки Бог так і не послав мені людину для життя разом
Примарочка• 19 апреля в 09:34
Ответ дляМию чакри щоденно
Пишу оповідання, може колись це буде роман.
Ходжу на концерти, багато гуляю, читаю.
Маю пару подруг з якими періодично спілкуюся
Планую кілька поїздок. Одну в травні, другу в серпні.

А ви чим захоплюєтеся?
автор Да, я блондинка! • 19 апреля в 09:34
Ответ дляПримарочка
Ну.. живу.
Ставлю собі невеликі задачі.
Яка ви розумниця. Так тримати
Примарочка• 19 апреля в 09:35
Ответ дляДа, я блондинка!
Яка ви розумниця. Так тримати
Все можливо, повірте. Моєму синові 17, і я не чіпляюся за нього.. ми просто друзі. Але я розумію, що ще пара років... І він когось зустріне і полюбить.
Мию чакри щоденно• 19 апреля в 09:36
Ответ дляПримарочка

Я вяжу, бегаю и хожу в зал. Новых знакомств мне это не даёт (знакомство с тренером я не считаю). Это даёт возможность убить время, но не спасает от одиночества
автор Да, я блондинка! • 19 апреля в 09:36
Ответ дляПримарочка
І це прекрасно. Щоб полюбив і створив свою сімʼю
Весела моль• 19 апреля в 09:37
Ответ дляПримарочка
Дайте спокій дитині в 18. В неї своє життя.

Тут питання, а чим автор займалася все життя,і чому в неї немає власних інтересів?
Мне нравится: сначала все вокруг кричат что ребенок- самое главное
А потом кричат-отстаньте от ребёнка

Кстати, к мужчинам таких требований нет

Сизоока бестія• 19 апреля в 09:39
Ответ дляДа, я блондинка!
А дочка вас не зовет к себе?
Автор мені 47, я живу закордоном у власному житлі. І я не кличу батьків чи свекруху до себе.Навщо??? У них своє життя в Києві. Я б не хотіла що б матір чи свекруха жили поруч з нами. Це страшний сон.
Мию чакри щоденно• 19 апреля в 09:40
Ответ дляПримарочка
Ходжу на концерти, багато гуляю, читаю.

А ви чим захоплюєтеся?
Я вяжу, бегаю и хожу в зал. И от одиночества это не спасает. Подруги разъехались иногда общаемся, но это не то
tala-li• 19 апреля в 09:41
кайфуйте)
Примарочка• 19 апреля в 09:42
Ответ дляВесела моль
А потом кричат-отстаньте от ребёнка

Кстати, к мужчинам таких требований нет
Хто саме так кричить? Я такого не чула. Я чула-спочатку ти сама для себе, потім дитина, потім чоловік.
Це дає змогу жінці не втратити себе в материнстві і шлюбі.
Бути цікавою насамперед для себе. Мені, наприклад, не буває нудно наодинці з собою.

Чи хотіла б я стосунків?) ну сильно сумніваюся, що зустріну когось, хто так мене розумітиме і любитиме, як мій чоловік, що загинув.
Я-ваш шанс• 19 апреля в 09:44
Фи предатель поехали на чужбину. Предали родину. Тьху...
Примарочка• 19 апреля в 09:45
Ответ дляМию чакри щоденно
Всім поряд потрібна людина. Яка буде розуміти і любити.
А якщо такої людини немає, то можна і самій цікаво жити.
Але точно не варто навішувати свою самотність на дитину, і жити ЇЇ життя. В неї своє, окреме життя.
оксюморон• 19 апреля в 09:45
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую. Серіали ніколи не дивилась
Багато цікавого пропустили. А я багато дивилась, різних.
Примарочка• 19 апреля в 09:46
Ответ дляЯ-ваш шанс
Для більшого ефекту спробуйте користуватися розділовими знаками.
Банан-барабан• 19 апреля в 09:47
Ответ дляДа, я блондинка!
Дайте себе время, вы же не робот, что по щелчку переключаться
Но и не засиживайтесь в своей грусти.
Пані_Халепа• 19 апреля в 09:53
Найти друзей. Это легко
ТочноБудет• 19 апреля в 10:01
Ответ дляДа, я блондинка!
Ангела Охоронця вашому чоловікові.
Так буду старатися
Гарно одіватися
Гуляти в парку
Театр
Дякую за побажання. А ’лотерейний білетик’ купували? Що ви робили, щоб зустріти чоловіка? Бо якщо дім/робота, то це у більшості не працює.