Да, я блондинка!• 19 апреля в 08:54
Самотність (Одиночество) як жити? Навчіть
Дитині 18
Поїхала навчатись закордон в США
Не привикла жити одна
Батьків поховала
Буду вдячна за поради
Поїхала навчатись закордон в США
Не привикла жити одна
Батьків поховала
Буду вдячна за поради
Неробименінерви• 19 апреля в 09:26
Ответ дляротцвеники
До чого тут дати спокій? Я написала, що, якщо дитина є, людина не може бути самотньою. Вона вже не самотня. Апріорі.
ви не дуже розмієте, про що пишете. Розуміння і відчуття - це різні речі.
Автору треба будувати нове соціальне коло, розширювати його. Розуміння того, що є дитина і з нею все ок - це чудово, але це ніяк не вирішує проблему самотності. Це геть інші речі.
Да, я блондинка!
• 19 апреля в 09:26
Ответ дляSo_so
Далеко, конечно (
Моя в Европе, вижу несколько раз в году и очень скучаю. Первое время будет совсем тяжело, нужно этот период пережить, потом выстроится новый формат - видео звонки, переписка, обмен фото. Мы с дочкой общаемся каждый день.
А дочка вас не зовет к себе?
Да, я блондинка!
• 19 апреля в 09:27
Ответ дляПримарочка
Свідоме плекання смутку, це гріх, до речі.
Так от. Хоббі може дати нові знайомства. Нові емоції, нову компанію.
Найгірше, що може зробити автор, це сидіти вдома і жити від дзвінка до дзвінка . Треба рухатися далі.
Так ви праві. Смуток це гріх
Да, я блондинка!
• 19 апреля в 09:27
Ответ дляПримарочка
Не залишайте в серіали, ви там пропадете.
Знайдіть хоббі
Підіть в спортзал
Просто гуляйте
Сходіть на концерт
Отримуйте нові враження. Зрозумійте, що це новий етап життя
Знайдіть хоббі
Підіть в спортзал
Просто гуляйте
Сходіть на концерт
Щиро дякую 🙏
Да, я блондинка!
• 19 апреля в 09:28
Ответ дляПримарочка
Пробували пошукати групи на ФБ де спілкуються люди з таким захопленням?
Спробую Дякую 🙏
Примарочка• 19 апреля в 09:29
Ответ дляНеробименінерви
О, так! Ви зрозуміли.
Треба будувати нове життя. Якраз і не зациклюватися на дитині, не чіплятися за неї.
Да, я блондинка!
• 19 апреля в 09:29
Ответ дляБанан-барабан
Кайфовать
Ах если бы так все легко. Не могу переключить в голове мысли
ТочноБудет• 19 апреля в 09:31
Автор, як я вас розумію, моя теж збирається їхати влітку і я вже уявляю цю самотність восени. Правда у мене є чоловік, який служить, тому ніби і самотність і на побачення не сходиш. Одягайте сукню, настрій і шукати людину з якою буде приємно проводити час, а може й зустріти старість, бо самотність задушує. У дітей своє життя, час подумати про своє.
Да, я блондинка!
• 19 апреля в 09:31
Ответ дляПримарочка
О, так! Ви зрозуміли.
Так
Стараюсь дати їй спокій Щоб вона побудувала своє життя
Мию чакри щоденно• 19 апреля в 09:31
Ответ дляПримарочка
Аа, то ви про власні інтереси теж нічого не чули?))
Ну , передавайте співчуття вашій дитині)
Що ви там, пиріжочків напекли вже о 6 ранку?))
Розкажите про ваши интересы, спасающие от одиночества?
Примарочка• 19 апреля в 09:32
Ответ дляДа, я блондинка!
В мене чоловік загинув. Він був мій кращий друг, справді. Я взагалі не уявляла,як без нього жити.
Ну.. живу.
Працюю, гуляю, ходжу на концерти, пробую писати легку прозу. Помаду червону купила.
Ставлю собі невеликі задачі.
Ну.. живу.
Ставлю собі невеликі задачі.
Да, я блондинка!
• 19 апреля в 09:33
Ответ дляТочноБудет
Ангела Охоронця вашому чоловікові.
Так буду старатися
Гарно одіватися
Гуляти в парку
Театр
Навряд чи знайду людину, якщо за ці роки Бог так і не послав мені людину для життя разом
Так буду старатися
Гарно одіватися
Гуляти в парку
Театр
Примарочка• 19 апреля в 09:34
Ответ дляМию чакри щоденно
Пишу оповідання, може колись це буде роман.
Ходжу на концерти, багато гуляю, читаю.
Маю пару подруг з якими періодично спілкуюся
Планую кілька поїздок. Одну в травні, другу в серпні.
А ви чим захоплюєтеся?
Ходжу на концерти, багато гуляю, читаю.
А ви чим захоплюєтеся?
Да, я блондинка!
• 19 апреля в 09:34
Ответ дляПримарочка
Ну.. живу.
Ставлю собі невеликі задачі.
Ну.. живу.
Ставлю собі невеликі задачі.
Яка ви розумниця. Так тримати
Примарочка• 19 апреля в 09:35
Ответ дляДа, я блондинка!
Яка ви розумниця. Так тримати
Все можливо, повірте. Моєму синові 17, і я не чіпляюся за нього.. ми просто друзі. Але я розумію, що ще пара років... І він когось зустріне і полюбить.
Мию чакри щоденно• 19 апреля в 09:36
Ответ дляПримарочка
Я вяжу, бегаю и хожу в зал. Новых знакомств мне это не даёт (знакомство с тренером я не считаю). Это даёт возможность убить время, но не спасает от одиночества
Да, я блондинка!
• 19 апреля в 09:36
Ответ дляПримарочка
І це прекрасно. Щоб полюбив і створив свою сімʼю
Весела моль• 19 апреля в 09:37
Ответ дляПримарочка
Дайте спокій дитині в 18. В неї своє життя.
Тут питання, а чим автор займалася все життя,і чому в неї немає власних інтересів?
Мне нравится: сначала все вокруг кричат что ребенок- самое главное
А потом кричат-отстаньте от ребёнка
Кстати, к мужчинам таких требований нет
А потом кричат-отстаньте от ребёнка
Кстати, к мужчинам таких требований нет
Сизоока бестія• 19 апреля в 09:39
Ответ дляДа, я блондинка!
А дочка вас не зовет к себе?
Автор мені 47, я живу закордоном у власному житлі. І я не кличу батьків чи свекруху до себе.Навщо??? У них своє життя в Києві. Я б не хотіла що б матір чи свекруха жили поруч з нами. Це страшний сон.
Мию чакри щоденно• 19 апреля в 09:40
Ответ дляПримарочка
Ходжу на концерти, багато гуляю, читаю.
А ви чим захоплюєтеся?
Ходжу на концерти, багато гуляю, читаю.
А ви чим захоплюєтеся?
Я вяжу, бегаю и хожу в зал. И от одиночества это не спасает. Подруги разъехались иногда общаемся, но это не то
Примарочка• 19 апреля в 09:42
Ответ дляВесела моль
А потом кричат-отстаньте от ребёнка
Кстати, к мужчинам таких требований нет
А потом кричат-отстаньте от ребёнка
Кстати, к мужчинам таких требований нет
Хто саме так кричить? Я такого не чула. Я чула-спочатку ти сама для себе, потім дитина, потім чоловік.
Це дає змогу жінці не втратити себе в материнстві і шлюбі.
Бути цікавою насамперед для себе. Мені, наприклад, не буває нудно наодинці з собою.
Чи хотіла б я стосунків?) ну сильно сумніваюся, що зустріну когось, хто так мене розумітиме і любитиме, як мій чоловік, що загинув.
Примарочка• 19 апреля в 09:45
Ответ дляМию чакри щоденно
Всім поряд потрібна людина. Яка буде розуміти і любити.
А якщо такої людини немає, то можна і самій цікаво жити.
Але точно не варто навішувати свою самотність на дитину, і жити ЇЇ життя. В неї своє, окреме життя.
оксюморон• 19 апреля в 09:45
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую. Серіали ніколи не дивилась
Багато цікавого пропустили. А я багато дивилась, різних.
Примарочка• 19 апреля в 09:46
Ответ дляЯ-ваш шанс
Фи предатель поехали на чужбину. Предали родину. Тьху...
Для більшого ефекту спробуйте користуватися розділовими знаками.
Банан-барабан• 19 апреля в 09:47
Ответ дляДа, я блондинка!
Дайте себе время, вы же не робот, что по щелчку переключаться
Но и не засиживайтесь в своей грусти.
ТочноБудет• 19 апреля в 10:01
Ответ дляДа, я блондинка!
Ангела Охоронця вашому чоловікові.
Так буду старатися
Гарно одіватися
Гуляти в парку
Театр
Так буду старатися
Гарно одіватися
Гуляти в парку
Театр
Дякую за побажання. А ’лотерейний білетик’ купували? Що ви робили, щоб зустріти чоловіка? Бо якщо дім/робота, то це у більшості не працює.