Карма хамелеона• 20 апреля в 12:42
Это в Киеве НЛО было или что то другое?
Зробіть вибір:
вже голосів:
нло
что то другое
тык
Грамотний хвіст• 20 апреля в 12:46
Комета вчера пролетала, писали в Киев инфо тг, можете там найти
Невгамовна Бу• 20 апреля в 12:47
Самое удивительное, что почему-то метеориты стали вдруг пролетать над Украиной с завидной регулярностью
Синиця у спідниці• 20 апреля в 12:50
Ракети з космосу почнуть падати на українців і їх домівки: вчорашній метеор над Україною виявився космічним апаратом компанії AST SpaceMobile, — ЗМІ
📍Другий ступінь не впорався з задачею і не зміг вивести супутник Blue Bird 7 на орбіту. Внаслідок чого почав падати.
📍 В результаті супутник AST SpaceMobile BlueBird 7 вивели на нерозраховану, занадто низьку орбіту. Згодом він зійде з орбіти і згорить в атмосфері.
📍Це конкурент компанії SpaceX Маска, яка також створює багаторазові ракети.
📍Теоритично при таких падіннях частини космічних апаратів можуть впасти навіть на будинки.
Україна Online |
Чорт і Шо• 20 апреля в 12:50
Ответ дляШмоточницаца
в виннице вчера был яркий метеорит
Где?) Мы с 9 до 3 ночи на улице были
Грамотний хвіст• 20 апреля в 12:54
Ответ дляСиниця у спідниці
Україна Online |
Какого опять именно над Украиной?
Испытная какие-то проводят или что?
Почему не над рашей, сша и тд?
Идиоты
Испытная какие-то проводят или что?
Почему не над рашей, сша и тд?
Идиоты
Черговий по кухні• 20 апреля в 13:43
інформація була ще вчора про те що це впало.
якщо ви не в курсі то вчора компанія Blue Origin намагалась вивести супутник на орбіту. перша ступінь успішно відокремилась і приземлилась, в другій сталась якась неполадка і вона не дотягнула до запланованої висоти. супутник успішно відокремився, але і друга ступінь і супутник були дуже низько. друга ступінь одразу почала падати і згоріла в атмосфері, що вчора і спостерігали. супутник значно легший тому він має впасти пізніше трохи